Teraz jest 20 lis 2018, 20:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wybór
PostNapisane: 06 cze 2011, 19:31 
Casual
Casual

Mam pytanko będąc w mieście spotykam osoby które zlecają mi różne zadania, obok nich stoją inne które chcą aby inaczej je wykonać .
1. Czy wykonują te zadania na przykład będąc bardziej przychylnym bandytom to już nie mogę wybrać magów ani inkwizycji

2. Fincher chce rozbić obóz inkwizycji jeśli to zrobię , to już innej strony nie mogę wybrać. ????

Tytuł: Re: Wybór
PostNapisane: 07 cze 2011, 17:43 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi... Ale:
Co do wyboru tego między bandytami, magami, a inkwizycją to:

Zadania najlepiej wykonywać dla jednej z powyżej wybranych organizacji. Przyznam się szczerze, że nie próbowałem mieszać zadań (kilka dla nich, a kilka dla innych), po prostu robiłem zadania dla jednej z frakcji. Każde zadanie, nawet przyjęte dla bandyty można ukończyć dla Inkwizycji i odwrotnie.

Co do zniszczenia obozu inkwizycji:

Skoro ich rozwalisz, to raczej nie będzie sensu aby pomagać ofiarom (Inkwizycji). Być może można po tej misji przejść na stronę Zakonu... Ale szczerze w to wątpię.

Tytuł: Re: Wybór
PostNapisane: 07 cze 2011, 18:50 
Mistrz pada
Mistrz pada

1.Tu musisz wybrać, po wypełnieniu jednego z takich właśnie zadań pojawi ci się coś w stylu 1 na 4 zadania dla Dona lub 1 na 4 zadania dla Inkwizycji. I jak już wypełnisz 4 zadania to wtedy ci się pojawi, że postanowiłeś się przyłączyć do Ludzi Dona lub na odwrót czyli do Inkwizycji (zależy od twojego wyboru oczywiście). Nie próbowałem osobiście mieszać tych questów ale lepiej tak nie rób. Ja jak szedłem dla Dona to robiłem tylko dla Dona a jak dla Inkwizycji to tylko dla Inkwizycji i tak raczej najlepiej zrobić.
2.Jak zniszczysz ten obóz Inkwizycji to "nic się nie stanie" :D Będziesz mógł dalej dołączyć do Inkwizycji i żadnych konsekwencji tego czynu nie będzie, tylko w jednym momencie będzie dosłownie kilka słów o tym wspomniane w dialogu z...hmm nie pamiętam jak się ten gość nazywał, w każdym razie jest to komendant znajdujący się na farmie niedaleko Klasztoru.

CD-Action - Profil

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]