Teraz jest 20 lis 2018, 14:43

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Misje magów
PostNapisane: 01 cze 2010, 17:07 
Casual
Casual

Gra w: Risen? o_o
Chce dołączyć do inkwizycji i zrobiłem wszystkie misje.. Konkretnie chodzi o te próby magów. Przeszedłem próbę każdego maga.. Zrobiłem wszystkie misje dla inkwizycji w mieście, a do Ignatiusa nie da rady zagadać... Bug? Czy co jest? W dzienniku misji nie mam nic co mógłbym zrobić dotyczące zakonu, w klasztorze z nikim nie da rady pogadać o żadnych nowych rzeczach..

Tytuł: Re: Misje magów
PostNapisane: 01 cze 2010, 21:37 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
Najlepiej jest dać się złapać Wojownikom Zakonu jeśli chce sie być w InkiwyzcjI (nie magiem). A jeśli nie możesz zagadać na pewno czegoś nie zrobiłeś. Sprawdź dokładnie.

PostNapisane: 18 paź 2010, 17:37 
Casual
Casual

Mam to samo. nie mam zadnego nowego zadania, pokonczylem wszystkie proby, nawet probowalem zajac Ignatiusowi lawke. Nic to nie dalo, dalej nie moge zaliczyc proby Magow

PostNapisane: 18 paź 2010, 18:37 
El Bastardo

Gra w: Klasy
resh123 napisał(a):
Mam to samo. nie mam zadnego nowego zadania, pokonczylem wszystkie proby, nawet probowalem zajac Ignatiusowi lawke. Nic to nie dalo, dalej nie moge zaliczyc proby Magow

Gadałeś z Abraxem? Pallas coś od Ciebie chciał?

PostNapisane: 18 paź 2010, 20:21 
Casual
Casual

tak, zrobilem dla abraxa misje z roslinami a dla pallasa misje w miescie

PostNapisane: 23 paź 2010, 10:18 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Nic
A zrobiłeś misje:
- Próba mistrza Vitusa
- Próba mistrza Ignatiusa
- Próba mistrza Abraksa
- Próba mistrza Illumara
- Stosowna Broń

PostNapisane: 05 lis 2010, 16:05 
Casual
Casual

Witam, mam ten sam problem i chciałbym się poradzić jak to zrobić? Zrobiłem wszystkie próby, byłem u Cyrusa, zrobiłem jego zadanie a u Ignatiusa dalej nie ma opcji żeby zostać magiem. Co do Stosownej Broni to rozmawiałem z Karlsenem, ale tam nie ma żeby dał mi ten Kostur Bojowy. Proszę o pomoc.

PostNapisane: 06 lis 2010, 10:44 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
A misje z kryształem ognia macie zrobioną? http://www.youtube.com/watch?v=0T7GGuFV1cg

http://risen.info.pl/solucja.html tu jest solucja :)

A z tą bronią nie pamiętam czy się dostaje, czy trzeba kupić... Patrzcie w dziennik, tam powinno być wszystko napisane.

PostNapisane: 26 gru 2010, 15:09 
Casual
Casual

Tak można się pogubić w tym, ale gdy wszystko się dokładnie wypełni nie powinno się mieć problemów. A zatem - Czy pomogliście Cyrusowi (wystarczy pogadać z Sewerynem), Abraxowi (wystarczy zagadać do Syriusza i znaleźć ciało Kraybana), Vitusowi (wystarczy wypełnić prośbę Dalmana i znaleźć księgę "mądrość w walce"), Pallasa (on nie daje żadnej misji tylko może Ci otworzyć bramę od klasztoru musisz pogadać z Ignatiusem), Ilumara (wystarczy pobiegać do nowicjuszy, pogadać z Abraxem). Ignatiusa ( poczytać księgi które znajdują się w podziemnej bibliotece i znaleźć kryształ ognia w jaskini (świątyni?). Dobrze jest też wykonać zadanie zabójca Hemlara. No i ukończyć trening podstawowy. Na koniec wystarczy pogadać z Ignatiusem i jest OK. Jeśli u was się tak nie da oznacza to, że swoim "przechodzeniem gry" trafiliście na buga (bo nie powinien on się zdarzyć jeśli wypełnicie dokładnie wszystkie misje w klasztorze). No cóż jeśli tak już jest i nic się nie da zrobić to niestety magami nie zostaniecie, ale możecie wojownikami inkwizycji zostać, wystarczy zlapać się innym wojownikom którzy szlajają się po wyspie. Sprawdzćie czy WSZYSTKIE macie zadania wypełnione. Ignatius poleci wam zdobycie broni od Karslena, wystarczy udać się do niego i powiedzieć mu o tym wtedy on da wam broń, a jesli nie to kupcie od niego, a jeśli nie będzie jej miał to idźcie to Alvaro w mieście, a jeśli on też nie będzie miał to pobijcie kogoś kto ją ma.

PostNapisane: 18 kwi 2012, 19:02 
Casual
Casual

co zrobić jesli wczesniej zabilem Seweryna a teraz nie moge zrobić misji dla cyrusa pomuzcie plisss :(

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona