Teraz jest 14 lis 2018, 20:48

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wkurzający błąd- Rozdział 1 - Scordo nie daje...
PostNapisane: 13 lip 2010, 03:53 
Casual
Casual

Witam. Otóż od tygodnia lub więcej męczę się z następującym błędem: nie mogę przyłączyć się do żadnej frakcji, po wykonaniu 5-6 zadań w mieście"dla Don Estebana" po 1wsze nie pojawia mi się komunikat "zdecydowałeś się przyłączyć do gangu Don Estebana" po 2gie Scordo daje mi quest żeby zanieść przesyłkę do Dona ale Ja nie otrzymuje tej paczki do ekwipunku, nie otrzymuje także klucza do tunnelu...WTF??? Ponad to nie zalicza mi questu "All Power To The Don"... Próbowałem reinstalacji gry, zaczynam od początku już z 10ty raz, patche nie patche KU*WA nic nie pomaga! Wcześniej tego błędu nie było... bo przeszedłem grę ze 4 razy. Nic nie daje również próba obejścia tego błędu poprzez konsolę "setqueststatus"... Poniżej opis punktów w których pojawiają się bugi:

# To join the Bandits, you'll need to complete four of the following quests in Harbour Town:

* Bring the Packages Back to Weasel
* Doyle Must Disappear
* Lukor Wants the Five Armour Plates
* Protection Money From Costa
* The Family Heirloom
* Three Golden Bowls for Scordo"

# Once you have completed four of these quests, you can ask one of the Don's men where their leader in town is to learn that he is in an old storeroom behind the brothel.
# Enter Sonya's brothel and click on the picture frame in the room with the washtubs to reveal a secret passage. See Talk to the Bandit Chief of Harbour Town for more details.
# Speak to Scordo. He'll thank you for your help and give you a package to deliver to the Don. See A Package for the Don. He'll also give you a key that will open a door at the end of the passage which leads outside the town. You can now enter and leave Harbour Town at will through this passage.
# Head to the Bandit Camp in the swamp and speak to the Don. To gain access to him, you need to complete the An Audience with Don Esteban quest.
# Once you give the Don the package from Scordo, he will make you a member of the camp and offer to sell you some armor for 1000 gold

Tytuł: Re: Wkurzający błąd- Rozdział 1 - Scordo nie daje...
PostNapisane: 14 lip 2010, 13:28 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Masz orginalna gre? Moze sie plyta za bardzo zniszczyla i cos zle instaluje?

PostNapisane: 14 lip 2010, 16:50 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ...
Przy tym powinieneś dodatkowo napisać czy masz oryginał jak kolega wyżej zauważył a także czy instalowałeś patche/fixy do gry ? Ja mając aktualizowaną do najwyższej wersji grę nie miałem żadnego problemu z questami :) Więc radziłbym zacząć właśnie od instalacji patcha :)

PostNapisane: 19 lip 2010, 19:20 
Casual
Casual

Oryginał to niestety nie jest, ponieważ przez nieuwagę moja oryginalna kopia została w innym mieście, 400km dalej i nie wiem kiedy ją odzyskam więc musiałem zorganizować sobie jakąkolwiek wersję. Mój kolega ma pirata i nigdy tego błędu nie miał, więc sądzę, że to wina któregoś z zainstalowanych modów podejrzewam, że CompanionMod'a / GuardArmorMod'a .

PostNapisane: 19 lip 2010, 21:09 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ...
A widzisz ;) Wywal moda i po problemie :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]