Teraz jest 14 lis 2018, 20:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Niechcacy zabilem Brogara
PostNapisane: 06 sie 2011, 11:43 
Casual
Casual

Witam, kilka dni temu po tym jak Don awansowal mnie na mysliwego, mialem potyczke z Brogarem. Bylem po kilku piwach wiec nie pamietam czy to wyniklo z rozmowy i go sprowokowalem do ataku czy ja go zaatakowalem bez powodu(bo mnie wkurzal przez cala gre :D ). W kazdym badz razie chcialem go tylko pobic ale niechcacy go zabilem, po tym wyskoczyl komunikat ze wykonalem quest, ktorego nawet nie bralem "Brogar musi odejsc" czy jakos tak... wiec zapisalem gre. Teraz przeczytalem, ze Brogar powinien sie pojawic w 4 akcie, wiec moje pytanie brzmi, czy to ze go zabilem, bedzie mialo jakis wplyw na dalszy rozwoj wydarzen lub na questy??

Poki co zmienilo sie jedynie, ze wszyscy co podlegali Brogarowi(oprocz tego co uczy walki toporem) jak mnie zobaczyli to atakowali(pokonalem ich lecz nie zabijalem), ale co dziwne Don i Finsher tez mnie zaatakowali jak do nich poszedlem. Dalem sie ubic Donowi bo chcem miec z nim dobre stosunki i jest juz w porzadku, ale dziwi mnie dlaczego zostalem przez niego zaatakowany. Skoro na prosbe Rachel nie powiedzialem mu o spisku Brogara, to mozliwe ze za zabicie jednego od nas? Mam nadzieje, ze nie bede musial pokonywac jakiejs dluzszej drogi by awansowac?

Tytuł: Re: Niechcacy zabilem Brogara
PostNapisane: 18 sie 2011, 13:05 
Casual
Casual

moze powiedz mu o tym spisku? jesli chodzi o czwarty akt
Spoiler:
wiec nie ma powodu do obaw;) co do spisku to ja powiedzialem donowi o nim i rachela zbytnio obrazona nie byla (cos tam rzucila na odczepke i tyle)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]