GameWalk.pl - Forum o grach
http://www.forum.gamewalk.pl/

Mam dwa pytania
http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=26&t=403
Strona 1 z 1

Autor:  Tr@n [ 29 gru 2010, 20:50 ]
Tytuł:  Mam dwa pytania

Wykorzystałem już 3 zwoje od druida do zniszczenia barier magicznych, ale w grze jest ich więcej wie ktoś jak je zdobyć? Gram jako inkwizytor i nie mogę ich od nikogo już kupić czy dostać. Jeszcze jedno pytanie - gdy wracam do miasta po tym jak Mendoza pierwszy raz gdzieś się sam zamyka (nie będe pisał gdzie, żeby nie psuć zabawy :) ) to nie mogę znaleźć Patty w mieście w barze. Ktoś mógłby mi napisać gdzie mogę ją znaleźć??

Autor:  GuideLucke [ 30 gru 2010, 12:00 ]
Tytuł:  Re: Mam dwa pytania

Nie wyprowadzałeś Patty z miasta? Cóż... Ja jej pomogłem. Jeśli Patty nie ma w mieście, powinna zatem być na cmentarzysku, niedaleko obozu na bagnie lub za murami miasta, przy ognisku (niedaleko tajemnego wyjścia z miasta). Co do zwojów, ktoś w klasztorze powinien chyba Ci je dać, jeśli wszystkie wykorzystałeś (choć nie wiem, w jakim to było rozdziale).

Autor:  LordAndreKB [ 04 sty 2011, 17:19 ]
Tytuł:  Re: Mam dwa pytania

Patty powinna być na cmentarzu lub przy tajnym wyjściu, a jeśli chodzi o zwoje, to trzeba je zrobić chyba(powinieneś mieć przecież runę od Ursegora i zwoje od Kaspara). Jako bandyta możesz je dostać od Illumara- wszystkich świątyń jest w sumie 5.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/