Teraz jest 17 lis 2018, 11:59

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Obóz Bandytów-Kto uczy siły ?
PostNapisane: 22 maja 2012, 16:59 
Casual
Casual

Siema doszedłem do obozu bez problemów ale po zrobieniu paru qestów zostały mi tylko te z walką walczyłem z kim mogłem ale zabierałem po parę punktów HP.
Znalazłem kolesia który uczy zręczności,zdejmowania skór i posługiwania się łukiem.
Ale nie wiem gdzie jest ktoś kto nauczył by mnie siły .

Tytuł: Re: Obóz Bandytów-Kto uczy siły ?
PostNapisane: 22 maja 2012, 17:37 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

dawno nie grałem w risena, ale z tego co pamiętam to siły możesz się nauczyć u tego gościa co organizuje walki na arenie.

PostNapisane: 25 maja 2012, 11:48 
Casual
Casual

Risen ma dużo z hack'n'slash więc jeżeli ogarniesz mechanizmy walki to pokonasz ich bez problemu bez inwestowania w siłę. Ja osobiście za drugim razem gdy grałem nie używałem LP aż do Harbor Town lub Monastery (zależy czy chciałem grać jako bandyta lub członek zakonu / inkwizycji).

Tak jak wyżej już napisano, siły nauczy cię w obozie bandytów Craig, czyli osoba, która przyjmuje zakłady. Nauczy cię także walki mieczami.

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien jak chcesz zbudować postać to możesz pokonać ich na arenie bez problemu ze zwykłym mieczem i tarczą.

1. Egzekwuj combo 3 ciosów płynnie - to jest naciskaj lewy przycisk myszki 3 razy w odpowiedni odstępie czasu. 1 cios, czekasz aż jest bliski końca, potem 2 cios, znów czekasz, i w końcu trzeci. Zauważysz, że combo jest egzekwowane szybciej niż szybkie naciskanie LPM.

2. Odskakuj - kliknij dwa razy w tył lub w bok żeby odskoczyć i uniknąć ciosy po czym zaatakuj w nieodsłoniętego przeciwnika.

3. Możesz zepchnąć przeciwnika pod ścianę - ważne żeby pod tą ścianę po lewej stronie, nie na przeciw gdyż ta z przodu jest lekko "zbugowana" i NPC może przez przypadek znaleźć się poza areną (zacznie mu się odnawiać życie).

4. Potiony - możesz na arenie używać potionów.

5. Zapisywanie stanu gry (F8 quick save, F9 quick load) - jeżeli masz przeciwnika już np: na połowie życia, zapisz grę.

6. Zawsze gdy spraują twoje ciosy trzymaj już blok (prawy przycisk myszki).

Jedynie czego potrzeba to koncentracja i cierpliwość. Jeżeli jednak zainwestujesz w siłę to powinno być o wiele szybciej.

PostNapisane: 25 maja 2012, 17:12 
Casual
Casual

Zainwestowałem 30 pk nauki w siłę i nazbierałem na najlepszy miecz padali jak muchy :)

PostNapisane: 27 maja 2012, 18:54 
Casual
Casual

Siły może uczyć ogr w światyni na bagnach (siedziba Dona)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]