Teraz jest 20 lis 2018, 14:19

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gratulacje
PostNapisane: 24 sie 2012, 10:29 
Casual
Casual

Witam.

Przechodzę grę drugi raz, tym razem jako mag, poprzednio byłem bandytą. Gra mi się świetnie tylko jedno zasadnicze pytanie, może nie ma to wpływu na fabułę, ale jednak miły smaczek
Jak wstąpiłem do myśliwych wszyscy mi gratulowali decyzji, a u magów nikt się nie odzywa z jakimś oddaniem. Owszem są zdania, że jest magiem i tak dalej, ale to pośród qestów.

Tytuł: Re: Gratulacje
PostNapisane: 24 sie 2012, 20:37 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jak zostaniesz magiem najwyższej rangi to będą ci gratulować i w mieście zwracać się do ciebie z szacunkiem. Ja już przeszedłem wszystkimi 3 drogami i droga maga była całkiem spoko.

Tytuł: Re: Gratulacje
PostNapisane: 24 sie 2012, 23:57 
Casual
Casual

Dzięki. Ja zrobiłem tak, że mam save przed klasztorem z wykonanymi misjami w mieście na rzecz inkwizycji/magów, a także pozostałe neutralne oraz kilka niezobowiązujących na rzecz bandytów. Teraz wystarczy wybrać kim chcę być.

Aktualnie szkolę się w krysztale lodu, powiem, że lekko nie jest, brakuje mi punktów :P . Zastanawiam się nad zagraniem wojownikiem, mimo opinii niektórych muszę powiedzieć, że inkwizycja i magowie wydają mi się bardziej klimatyczni.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź. To by było na tyle, kwalifikuje się chyba do zamknięcia.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]