Teraz jest 20 lis 2018, 12:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wersje Pakiet DLC Mass Effect 3 i Mass Effect 2
PostNapisane: 10 sie 2018, 00:32 
Casual
Casual

Witam. Jakiś czas temu pojawiły się na Origin nowe wersje tych dwóch części, a mianowicie pakiety DLC w formie na Origin, aby nie musieć kupować każdego osobno za punkty Bioware. Same podstawowe wersje na Origin są po polsku z kilkoma DLC, a natomiast te dwa pakiety nie są podpisane, że są po polsku. Czy więc moja polska podstawowa wersja gry będzie współgrała z tymi pakietami? Czy wszystkie DLC z pakietu będą miał po ang w 2 i 3 odsłonie gry, czy tylko te które Bioware oficjalnie nie spolszczyło i będę musiał wgrać fanowskie spolszczenia jak dotąd? Chciałbym kupić te pakiety, ale boje się wydać taką kasę, jeśli mam grać po angielsku. Bardzo proszę o opinię znawców oraz tych, co posiadają te pakiety. Linki do pakietów:
"origin.com/pol/pl-pl/store/mass-effect/mass-effect-2/addon/mass-effect-2-dlc-bundle" oraz "origin.com/pol/pl-pl/store/mass-effect/mass-effect-3/addon/mass-effect-3-digital-deluxe-edition-upgrade"
Bardzo proszę o odpowiedź. Teraz kupiłem Mass Effect 2 podstawkę, bo drogo nie kupiłem na Allegro, ale boję się kupić pakiet do nich, ale tylko to wchodzi w grę, bo nie mam zamiaru płacić za każde DLC na stronie Bioware, bo się nie wypłacę.

Dodam tylko jeszcze, że DLC Extended Cut jest na Origin jako Wersja Rozszerzona i gdy wchodzę na nią to jest tylko język angielski dostępny. Czy to też prawda czy tylko tak jest napisane i będę miał po polsku, skoro Bioware go normalnie przetłumaczyło? Jeśli tak to czy te dwa pakiety DLC też tak mogą mieć, że jest napisane, że jest po angielsku, ale tylko dlatego, że nie wszystkie DLC są tam po polsku, więc odrzucili wersję polską, aby ją wpisać?

Tytuł: Re: Wersje Pakiet DLC Mass Effect 3 i Mass Effect 2
PostNapisane: 13 sie 2018, 11:15 
Casual
Casual

DLC do ME3 na pewno są po polsku. Większość kupiłem, resztę widziałem na Youtube. Do ME2 chyba też. Tyle że nie pamiętam, co miałem w grze. Dawno w 2 grałem ;)

Tytuł: Re: Wersje Pakiet DLC Mass Effect 3 i Mass Effect 2
PostNapisane: 13 sie 2018, 15:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: LoL,M&B:W,Trylogia ME
Dwa DLC do me2 są po angielsku przybycie i handlarz cieni.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]