Teraz jest 12 gru 2019, 17:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 34   [ Posty: 335 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [MEGASPOILERY z ME3] Mister Pi - spoilerystyczna dyskusj
PostNapisane: 22 lut 2012, 12:53 
Status Widmo

Gra w: greu :P
piter24 napisał(a):
Fajniej się wspominało Protean kiedy byli jeszcze owiani tą tajemnicą, ich mistyczne4 pochodzenie i wyginięcie zawsze mnie urzekało jak, grając w ME 1 zwiedzałem Illos.

Na tym etapie opowiadania historii (koniec trylogii) trzymanie dalej jakichkolwiek tajemnic nie ma sensu. Od tego jest m.in. ME3 - aby wyjaśnij tajemnice serii. Także żywego protka witam z otwartymi ramionami bo chcę wiedzieć o nich więcej. A żywy proteanin, do tego w drużynie to znacznie więcej niż się spodziewałem po ME3 na ten temat (myślałem, że co najwyżej zobaczymy jak wyglądali i dostaniemy trochę więcej szczegółów na temat ich cywilizacji).

piter24 napisał(a):
I też byłem święcie przekonany że pomniki na Illos miałby przedstawiać Protean a tu proszę...

A ja zawsze byłem niezmiernie zdziwiony tym, że ludzie myślą że pomniki na Ilos przedstawiają protean :P.

Cytuj:
a dodanie żywego proteanina moim zdaniem jest śmieszne. Bo jak wyjaśnią, co koleś porabiał przez 50k lat? Jakieś pole zastoju mnie nie przekonuje, bo ktoś musiałby to utrzymywać.

No przecież go nie wrzucą do gry i powiedzą "o, żywy proteanin - weź go do drużyny :P". Wyjaśnienie oczywiście jest i z tego ile wiem na ten temat mieści się w granicach rozsądku (i tak dotyczy pola zastoju, lub innej podobnej technologii hibernacyjnej).

Ale danie go jako DLC to nawet całkiem dobre posunięcie ze strony BW - bo komu się podoba ten sobie protka zainstaluje, a komu nie pasuje to nie będzie nawet musiał go do swojej wersji uniwersum ME wpuszczać ^^.

PostNapisane: 22 lut 2012, 13:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Ale danie go jako DLC to nawet całkiem dobre posunięcie ze strony BW - bo komu się podoba ten sobie protka zainstaluje, a komu nie pasuje to nie będzie nawet musiał go do swojej wersji uniwersum ME wpuszczać ^^.

I całe szczęście. Gorzej, jakby się okazało, że gościu ma jakąś rolę do odegrania, tak jak w pierwotnej wersji scenariusza:

Spoiler:

Jednak po rozmowie z paroma bardziej obeznanymi w scenariuszu osobami wiem, że Protek to w tym momencie tylko chodzący codex i koleś w stylu Zaeeda czy Kasumi - fajnie że jest, ale wiele do gry nie wniesie.

Obrazek

PostNapisane: 22 lut 2012, 13:16 
Status Widmo

@Narmeril - nie, na pewno nie w stylu Zaeeda/Kasumi, bardziej już jak Sebastian z DA2. Protek ma pełne dialogi, i najbliżej mu do Legiona z ME2 - w takim sensie, że przedstawi nam z innej perspektywy niż dotychczas mieliśmy okazję doświadczyć więcej szczegółów na temat swojej owianej częściową tajemnicą rasy, ale nie będąc tylko "chodzącym kodeksem". Ale fakt, do gry (głównego wątku) najwyraźniej nie wnosi wiele.

PostNapisane: 22 lut 2012, 14:57 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Jednym słowem Bioware zjebało sprawę. Zamówiłem podstawkę za 130 złotych, do tego mam jakąś litografię, ba jakiś karabin (nie uznaję sprzetu jako dlc) ale żadnego dodatkowego bohatera nie ma. I teraz muszę wyłożyć kolejne 60 złotych, by mieć komplet towarzyszy. Naprawdę źle się dzieje w państwie duńskim. Skok na naszą kasę :/. I głupio że tak ważną postać, wprowadzają jako dlc :/

PostNapisane: 22 lut 2012, 15:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
I głupio że tak ważną postać, wprowadzają jako dlc :/

Ważna to ona była w pierwszej wersji scenariusza. Teraz może co najwyżej posłużyć jako dodatkowy karabin.

Obrazek

PostNapisane: 22 lut 2012, 15:05 
Status Widmo

I za pakiet ciekawych dialogów i informacji ^^. Przecież jak postać nie jest istotna dla głównego wątku gry nie czyni to z niej od razu tylko "dodatkowego karabinu".

PostNapisane: 22 lut 2012, 15:16 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect 1, 2 i 3, Dragon Age 1 i 2
Cytuj:
I teraz muszę wyłożyć kolejne 60 złotych, by mieć komplet towarzyszy.

Pogubiłem się : D To te 800 punktów, to wreszcie 30 złoty, czy 60 ?
A towarzysza warto mieć, nawet jeśli się z nim nie będzie "podróżowało". Z samej ciekawości co Ci naukowcy zrobili na Cytadeli, że przeżyli !

PostNapisane: 22 lut 2012, 15:21 
Status Widmo

@Chmurek - protek z DLC nie należy do grupy, która wyruszyła z Ilos na Cytadelę. Po za tym to żołnierz nie naukowiec.

PostNapisane: 22 lut 2012, 15:22 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 2
30, kolega przesadza.

PostNapisane: 22 lut 2012, 15:31 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect 1, 2 i 3, Dragon Age 1 i 2
jcraft napisał(a):
protek z DLC nie należy do grupy, która wyruszyła z Ilos na Cytadelę. Po za tym to żołnierz nie naukowiec.

Nie? Nigdy szczególnie nie przyglądałem się spoilerom na temat Proteana. Zawsze skupiałem się na Jack, Samarze i Jamesie : D Skąd zatem się wziął? Nie mów tylko, że jakimś cudem ocalał na Ilos? Chociaż powinienem zapytać, czy już wiadomo, gdzieś nieoficjalnie, skąd się wziął : P

Callie napisał(a):
30, kolega przesadza

Całe szczęście : D Nie wiem, czy by się opłacało dać aż 60.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 34   [ Posty: 335 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 34  Następna strona