Teraz jest 18 wrz 2019, 04:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 101 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 14 lut 2013, 18:11 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Po pierwsze nie pisałem poważnie.
A po drugie, dla nich to godzinka roboty, żeby zrobić dobrą twarz.
Tak btw to wolę taką Tali niż tą ze zdjęcia.

PostNapisane: 14 lut 2013, 18:31 
Status Widmo

Gra w: Sci-Fi
Tintai napisał(a):
Po pierwsze nie pisałem poważnie.
A po drugie, dla nich to godzinka roboty, żeby zrobić dobrą twarz.
Tak btw to wolę taką Tali niż tą ze zdjęcia.

Chyba widzieliśmy inne zdjęcia jeżeli wolisz to co pokazałeś @_@

PostNapisane: 14 lut 2013, 18:37 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Wiedźmin, Dragon Age
Gdyby nie tytuł to można wysnuć błędny wniosek, że temat wcale nie dotyczy DLC.

Obrazek

PostNapisane: 15 lut 2013, 22:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

@CR1691: @PatrickWeekes mr weekes what is your most funny moment throughout the ME trilogy?

@PatrickWeekes: @CR1691 spoiler, but hopefully you'll see it in upcoming DLC. :)

Obrazek

PostNapisane: 15 lut 2013, 23:03 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

DLC z nowymi "kawałami" dla Jokera :D

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 18 lut 2013, 00:54 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Jak nowe kawały dla Jokera (achhh, aż mi się przypomniał sabotaż przy pomocy lutownicy XD) to znam już datę premiery - 1 kwietnia! ;)

A tak serio to chciałabym, żeby zawierało niemożliwe - wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, obalenie lub poparcie TI, istot światła, czarnej energii i innych teorii spiskowych snutych przez fanów, niczym pajęczą nić. Ostateczne zamkniecie legendy Sheparda łopatologicznie, bez żadnych domysłów. Jak koniec to koniec bez żadnych furtek. Albo Shep umiera (jeśli już to najlepiej w ramionach LI żeby było dramatycznie ;) ) albo żyje z kasy za widy i pije z Garrusem do upadłego. xP

Z bardziej przyziemnych życzeń - niech będzie lepsze od Omegi, po której spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego.

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 18 lut 2013, 12:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Skryim,Walking Dead, SW Tor, TR
Czy naprawdę zakończenie wymaga jakiś wielkich wyjaśnień po EC, moim zdaniem nie, obalanie TI jest obecne już od dawna, czy do ludzi nie docierają proste słowa, Prestly tylko w poprzednim tygodniu 3 razy ogłaszał że nie będzie ending/post ending DLC i temat zakończeń jest zamknięty.

Ending w obecnej formie nie jest taki zły jak wszyscy go widzą, dalej jest po prostu źle napisany i wykonany na szybkiego ale na pewno nie zasługuje na taką krytykę a większość dziur to nic czego inteligentny człowiek z wyobraźnią nie może poukładać sobie sam

No chyba że kolejny raz ktoś nie może przeżyc że Bio nie zrobiło z Shepa nieśmiertelnego madafaki, już cała ta kwestia wdechu Shepa która ma tyliard tematów na socialu itp forach, ludzie nie załamujcie mnie czy naprawdę macie trociny w głowie, świetny motyw który można sobie samemu dopowiedzieć, może się obudził i wyciągneli go z gruzów, może poszedł do baru, może uratowała go Normandia i potem jako idol nastolatek robił dzieci na prawo i lewo, może od razu zamienił go w naleśnik spadający Żniwiarz, może nie mógł się ruszać i umarł z głodu w strasznych męczarniach po kilku dniach

A jak ktoś jeszcze nie wie to w plikach gry nazywa się ta scena "Shep.alive" czy coś w tym stylu

Wiecie co mnie najbardziej denerwuje że po ogłoszeniu że to nie Ending DLC zacznie się shit-storm który fani sami rozoczęli, priestly i spółka cały czas dementowali wszelkie plotki a ludzie i tak pompowali się tymi bzdurami na forach. Teraz zacznie się wielkie chlastanie, wieszanie, płacz, zbiorowe skoki z mostów, walenie głową w mur i ogólny flejm na Gamblów, Hudsona i spółki

Osobiście ciekawi mnie co będzie w tym DLC, będę miał teraz urlop 2 tygodniowy i w wolnej chwili mam zamiar wrócić do ME3 i nowy dodatek na pewno uatrakcyjni mi rozgrywkę o ile będzie coś warty, Omegę olałem poniewaz nie lubię dodatków do singla które są pozbawione fabuły

Chciałbym żeby Bio stworzyło dodatek na taką skalę jak Awakening do Dragon Age ale to jest mało realne, jak wyczytałem nie sprzedał się on na tyle żeby opłacało się tak zrobić po raz kolejny

PostNapisane: 18 lut 2013, 12:46 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME 1-3, Wiedźmin, AvsP, TES III
Hitokiri napisał(a):
Czy naprawdę zakończenie wymaga jakiś wielkich wyjaśnień po EC, moim zdaniem nie, obalanie TI jest obecne już od dawna, czy do ludzi nie docierają proste słowa, Prestly tylko w poprzednim tygodniu 3 razy ogłaszał że nie będzie ending/post ending DLC i temat zakończeń jest zamknięty.

Ending w obecnej formie nie jest taki zły jak wszyscy go widzą, dalej jest po prostu źle napisany i wykonany na szybkiego ale na pewno nie zasługuje na taką krytykę a większość dziur to nic czego inteligentny człowiek z wyobraźnią nie może poukładać sobie sam

No chyba że kolejny raz ktoś nie może przeżyc że Bio nie zrobiło z Shepa nieśmiertelnego madafaki, już cała ta kwestia wdechu Shepa która ma tyliard tematów na socialu itp forach, ludzie nie załamujcie mnie czy naprawdę macie trociny w głowie, świetny motyw który można sobie samemu dopowiedzieć, może się obudził i wyciągneli go z gruzów, może poszedł do baru, może uratowała go Normandia i potem jako idol nastolatek robił dzieci na prawo i lewo, może od razu zamienił go w naleśnik spadający Żniwiarz, może nie mógł się ruszać i umarł z głodu w strasznych męczarniach po kilku dniach

A jak ktoś jeszcze nie wie to w plikach gry nazywa się ta scena "Shep.alive" czy coś w tym stylu

Wiecie co mnie najbardziej denerwuje że po ogłoszeniu że to nie Ending DLC zacznie się shit-storm który fani sami rozoczęli, priestly i spółka cały czas dementowali wszelkie plotki a ludzie i tak pompowali się tymi bzdurami na forach. Teraz zacznie się wielkie chlastanie, wieszanie, płacz, zbiorowe skoki z mostów, walenie głową w mur i ogólny flejm na Gamblów, Hudsona i spółki

Osobiście ciekawi mnie co będzie w tym DLC, będę miał teraz urlop 2 tygodniowy i w wolnej chwili mam zamiar wrócić do ME3 i nowy dodatek na pewno uatrakcyjni mi rozgrywkę o ile będzie coś warty, Omegę olałem poniewaz nie lubię dodatków do singla które są pozbawione fabuły

Chciałbym żeby Bio stworzyło dodatek na taką skalę jak Awakening do Dragon Age ale to jest mało realne, jak wyczytałem nie sprzedał się on na tyle żeby opłacało się tak zrobić po raz kolejny

Jeden z niewielu sensownych postów w tym temacie. Co do fabuły Omegi to ostatnio dowiedziałem się od znajomej, że istnieje 3 zakończenie. Szczegółów nie zdradzam, miłego szukania.

Nick Origin: _Q_POLAND

Obiekt znany jako psychiczny troll.

PostNapisane: 18 lut 2013, 15:07 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Cytuj:
Czy naprawdę zakończenie wymaga jakiś wielkich wyjaśnień po EC, moim zdaniem nie, obalanie TI jest obecne już od dawna

Obalane przez antyfanów, ale NIE przez twórców gry w samej grze. Łopatologiczne wyjasnienie uciełoby wszelkie spekulacje i domysły.

Cytuj:
No chyba że kolejny raz ktoś nie może przeżyc że Bio nie zrobiło z Shepa nieśmiertelnego madafaki, już cała ta kwestia wdechu Shepa która ma tyliard tematów na socialu itp forach, ludzie nie załamujcie mnie czy naprawdę macie trociny w głowie, świetny motyw który można sobie samemu dopowiedzieć

Nie, nie można sobie dopowiedzieć bo koniec trylogii to koniec trylogii, a nie miejsce na domysły i wyobraźnię. Zastosowali taki tandetnie tani chwyt żeby teraz każdy sie domyslał i gadał na temat gry. "Chłyt matetingowy! Ale dzjała!" jak to było w skeczu kabaretowym.
Poza tym nie oczekuje nieśmiertelnego madafaki, ale niech chociaż umrze sensownie, a nie od jakiegoś idiotycznego wybuchu.

Cytuj:
Chciałbym żeby Bio stworzyło dodatek na taką skalę jak Awakening do Dragon Age

Fabularnie Awakening był słaby... Więc objetosciowo tak, a fabularnie nie. :p

Niestety BioWare wypuszcza coraz więcej gniotów, a coraz mniej wartosciowych pozycji. :/

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 18 lut 2013, 15:20 
N7 Slayer

Gra w: Dragon Age, Mass Efect, SWTOR,
Hitokiri napisał(a):

Wszystko ładnie i rzeczowo opisane, tylko czy w obronie zakończenie trzeba się uciekać do epitetów? Nie wiem co miałeś na myśli, ale kontekst jest jednoznaczny - osoba która nie akceptuje zakończenia nie jest inteligenta i brak jej wyobraźni, są to argumenty z najniższej półki którymi obie strony - zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy zakończenia obrzucają się do prawie roku i nic nie zdziałały.

Hitokiri napisał(a):
Prestly tylko w poprzednim tygodniu 3 razy ogłaszał że nie będzie ending/post ending DLC i temat zakończeń jest zamknięty.

Komu jak komu ale panu Prestly bym nie ufał, facet często się mylił, wprowadza zmieszanie a ostatnio nawet przeczy sam sobie. Ja się tam nie dziwie że zbiera taki hejt.

Hitokiri napisał(a):
Czy naprawdę zakończenie wymaga jakiś wielkich wyjaśnień po EC, moim zdaniem nie, obalanie TI jest obecne już od dawna, czy do ludzi nie docierają proste słowa,

Nie jestem zwolennikiem ani przewinieniem TI, ale mi się wydaje ze nie została ona do końca obalona ani przez żaden z dodatków, ani przez osoby odpowiedzialne za fabułę ME 3, tylko przez osoby które dużo piszą, często się mylą i nie mają wielkiego wpływu na kształt gry, i nie widzę powodów by teoria ta została ostatecznie obalona bo dzięki niej zrobił się niezły szum wokół gry, bo zasada "nie ważne jak mówią, byleby mówili" spisuje się znakomicie.

Hitokiri napisał(a):

Shit-storm i tak będzie - a to że za drogie, że zbugowane, że za mało fabuły/za dużo strzelania itp. Nie ma szans by zadowolili wszystkich graczy, ba będzie sukces jak zadowolą połowę.

Hitokiri napisał(a):
No chyba że kolejny raz ktoś nie może przeżyc że Bio nie zrobiło z Shepa nieśmiertelnego madafaki, już cała ta kwestia wdechu Shepa która ma tyliard tematów na socialu itp forach, ludzie nie załamujcie mnie czy naprawdę macie trociny w głowie, świetny motyw który można sobie samemu dopowiedzieć, może się obudził i wyciągneli go z gruzów, może poszedł do baru, może uratowała go Normandia i potem jako idol nastolatek robił dzieci na prawo i lewo, może od razu zamienił go w naleśnik spadający Żniwiarz, może nie mógł się ruszać i umarł z głodu w strasznych męczarniach po kilku dniach.

Przez wiele lat BW rozpieszczało graczy dając im duże pole do manewru w kwestii przyszłości dla głównych bohaterów gier - jak chcesz śmierć swojej postaci to ją zabijasz, jak chcesz by władała dajesz jej koronę itp. ale zawsze był epilog, teraz tego zabrakło . Oczywiście że można sobie dopowiedzieć, ale może ktoś nie jest "inteligentnym człowiekiem z wyobraźnią". Z resztą przez dwie i pół gry "Bio robiło z Shepa nieśmiertelnego madafakę" a teraz ma zginąć to jest przecież wielka niekonsekwencja!

Ja też czekam na DLC, ale do mutli bo poziom DLC do MP bije o głowę poziom DLC z SP.

Ciekawie by by się działo jakby DLC potwierdziło TI. Bo wiem że zwolennikom TI łatwiej przyjdzie akceptacja jej ostatecznego obalenia niż jej przeciwnikom zmiana endingu pod TI (swoją drogą byłby to najlepszy trolling w historii gier komputerowych).

Napisz wątekOdpowiedz Strona 101 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 108  Następna strona