Teraz jest 15 wrz 2019, 07:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 102 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 18 lut 2013, 15:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Co do zakończenia, to ja na ten temat przestałem się już udzielać. Bo nie chcę z siebie robić jakiegoś fan boya TI lub coś. Popieram TI, ale nie jestem fanatykiem, więc swoje zdanie zostawiam dla siebie, by się nie kłócić.

A co do shitstormu, to on na BSN trwa już od dłuższego czasu, bo wpierw rozpoczął się na temat romansów, bodajże Talimancerzy starli się z fanatykami Ashley. :O

Ale sam shitstorm na BSN przybiera coraz mocniej na sile, bo już nawet w temacie o tweetach BW czy w dziale MP zrobił się straszny syf, aż strach tam wchodzić.

PostNapisane: 18 lut 2013, 15:37 
Status Widmo

Gra w: Sci-Fi
Co do TI

Oni wcale nie muszą robić nowych zakończeń (czyli jak wy mówicie , że nie ma TI bo powiedzieli że nie będą robić nowych zakończeń). Oni po prostu mogą wyjaśnić co sie w tych zakończeniach dzieje a nie je zmieniać.

PostNapisane: 18 lut 2013, 15:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Przecież wyjaśnili co się dzieje. Jedyną niewiadomą jest oddech Shepa.

Obrazek

PostNapisane: 18 lut 2013, 23:41 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Skryim,Walking Dead, SW Tor, TR
@Alpha Scorpii

Krótko poniewaz zwyczajnie szkoda mi na to czasu...

czytanie ze zrozumieniem się kłania ale zamiast tego postanowiłeś mnie sprowadzać do poziomu trolla który wszystkich krytyków zakończenia traktuje jak nieinteligentnych smarków, to przeczytaj jeszcze raz, napisałem że większość dziur fabularnych można posklejać sobie samemu a po EC nie trzeba zbyt wiele sklejać.
Udzielam się dość mocno na angielskim socialu i znam ludzi którzy konstruktywnie potrafią wytłumaczyć dlaczego nie podoba im się zakończenie i wymieniamy się poglądami gdzie jest pełen szacunek, niestety jest ich bardzo mało i mówie to na serio ubolewając na tym mocno ponieważ to odbije się mocno na jakości kolejnych gier(o tym później...)

C o do Shit stormu kolejny raz kłania się czytanie ze zrozmieniem ja nie pisałem o krzywieniu się na cenę, wielkość, brak fabuły itp tylko na pompowaniu hajpu i nakręcanie się na post ending DLC, to już od dawna jest poza kontrolą i wszystko co nie będzie związane z zakończniem zostanie odebrane jako wielki zawód który sami fani rozdmuchali a jak zwykle dostanie się Bio

Gdyby to tylko Priestly dementował, ale nawet jeśli, na jakiego idiotę by teraz wyszedł jakby się okazało że to post ending DLC

Jesli komuś potrzebna korona , fanfary, pomnik, fajka pokoju czy tłumy fanek żeby trylogia została zakończona dobrze to nie moja sprawa, nie będę tego oceniał a już na pewno nie w tym temacie

Ah, idąc twoim tokiem myślenia żebyś znów nie bawił się w tanią sztuczkę szufladkowania nie uważam każdego kto jest zwolennikeim szczęśliwgo zakończenia za nieinteligentnego

@ wszyscy użytkownicy

Wybory w serii ME od dawna było dość iluzoryczne i nigdy mi to specjalnie nie przeszkadzało, co prawda co do kwestii życia czy śmierci Shepa można było wprowadzić jakiś wybór moralny paragona/renegade np od Shepa zależałoby czy zginie bardzo dużo żołnierzy lub on sam ale brak takiego wyboru na końcu nie jest tak istotny, jest naprawdę dużo innych wątków wymagających poprawy w endingu niż życie czy śmierć głównego bohatera i jeśli ktoś czyta moje rzadkie wypowiedzi to wie że również byłem przeciwnikiem zakończenia, byłem nawet za IT, ale obecnie moja krytyka zakończenia obejmuje inne elementy niż większość ludzi tutaj, na socialu czy na innych forach

Moim celem nie jest obrażanie ludzi ani nic w tym stylu więc jeśli kogoś uraziłem, przepraszam. Tylko ten cały jad wypluwany na zakończenie nic nie da wrecz przeciwnie, trzeba zaakceptować że mieli taką koncepcję którą nie dopracowano do końca. Pójdę o krok dalej, moim zdaniem po tym roku pełnym rzygania na Bio postanowi nie kombinować więcej, nastepna gra będzie miała klasyczną fabułę gdzie na końcu dostaniecie wszystkie odpowiedzi na tacy bez żadnych domysłów, przedsmak tego pokazała już Omega którą jak wiadomo robiłą ekipa odpowiedzialna za kolejną grę z serii

Mam wiele do zarzucenia Bioware (oj bardzo wiele) ale moim zdaniem nie zasługują na tyle jadu, chamstwa i opluwania jaki dostali przez ostatni rok

PostNapisane: 19 lut 2013, 08:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Na BSN padło stwierdzenie, że BW odwala lepszą robotę z DLC do multi. Bo są darmowe? Może... Bo lepiej są zrobione? No cóż, Earth i Retaliation potwierdzają tą tezę.

A może po prostu, lepsza ekipa od DLC pracuje przy multi?

PostNapisane: 19 lut 2013, 11:49 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Może nad multi ekipa Montreal odwala dobrą robotę, ale Omegę niestety spieprzyli po całości, moim zdaniem najgorsze DLC do ME tuż przed Pinnacle Station.

PostNapisane: 19 lut 2013, 11:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wielu graczy jest tego samego stwierdzenia. Podobno nawet BW czytało feedbacki odnoszące się do Lewiatana i Omegi, i chcą dać coś. Co będzie porównywalne z LOTSB do ME2, ale ja temu wiary tak łatwo nie dam.

Prędzej DLC do multi są już lepsze, no pomijam fakt że Odrodzenie niczego rewelacyjnego nie dało. Dopiero od Rebelii zaczęły się poważniejsze zmiany. Dlatego wielu mówi. "Multi > Single"

Logiczna konkluzja? Gdyby Omega trzymała blisko poziom Lewiatana, to by single miał plusy nie licząc zakończenia.

PostNapisane: 19 lut 2013, 12:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Taki trollowy post z reddita. Ciekawostką jest fakt, że wpis zniknął momentalnie, ale zdołał się przedostać na sociala.

Anyway. Here is that actual 2nd post by Nouko.

http://www.reddit.com/r/masseffect/comm ... tadel_dlc/

"Current slotted dates for the following:

- Official Announcement: February 19, 2013

- Actual Release of the DLC: March 5, 2013

Notable Content added by the Citadel DLC will be:

- Additional story for Commander Shepard's romance options
- Along with new locations being unlocked in the Citadel, Shepard will now be able to travel to the Pangaea Expanse.
- Added content to Priority: Earth"

Obrazek

PostNapisane: 19 lut 2013, 12:04 
N7 Slayer

Gra w: Dragon Age, Mass Efect, SWTOR,
KONDZIOREK07 napisał(a):
Może nad multi ekipa Montreal odwala dobrą robotę, ale Omegę niestety spieprzyli po całości, moim zdaniem najgorsze DLC do ME tuż przed Pinnacle Station.

Po prostu co nie potrafią robić fabularnych DLC. Grając w Omogę bardziej mi to przypomniało fabularyzowane multi niż dodatek do Singla.

PostNapisane: 19 lut 2013, 12:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja nie daję wiary temu zasadniczo.

Jeśli dziś ma być zapowiedź, to znaczy że w czwartek powinna być zapowiedź DLC do multi. Lub ewentualnie DLC do multi będzie wydane razem z singlem.

Trzyma się kupy? Niekoniecznie.

I co mielibyśmy robić na Ilos? Tam już nic nie ma.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 102 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 108  Następna strona