Teraz jest 15 wrz 2019, 09:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 01 cze 2012, 12:09 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3, Silent Hill HD, Blades Of Time, Lollipop Chainsaw.
Cytuj:
Hende z Gillian odpada ( z plotek o nowej książce ( bo jeszcze jej nie czytałem) słyszałem, że mogło by to być niewykonalne).

Jak tylko dorwę tą książkę to przeczytam, pobudziłeś moją ciekawość, wolę papierową wersję ale jak trzeba będzie to e-booka też zdzierżę (polski albo angielski). Szkoda, że losy Paula Greysona potoczyły się tak jak się potoczyły, byłby świetnym dodatkiem do drużyny.

Cytuj:
Misja z Omegą ciekawy pomysł. Matka Sheparda odpada, jako, że gracz mam możliwość wyboru swojego pochodzenia, to ta misja musiała by za każdym razem trochę inaczej wyglądać. Zwłaszcza w wersji z sierotą.

No tak, zapomniałem o wyborze pochodzenia, przez trzy gry można o tym zapomnieć.

Mogliby zrobić też jedną typowo militarną misję. Jako drużyna byliby Shep, Anderson i Hackett, taki dream-team :-) Od jedynki jakoś tak zacząłem klasą żołnierz i to byłoby ciekawe :-) Dla biotyków powiedzmy Shep-Adept, Aria i Samara, albo Jack. Taka pojedyncza misja wymagająca samych najlepszych specjalistów. A jako mapę do tej misji mogliby dać bazę Hydra.

Xbox360 gamertag: Sheridan6

PostNapisane: 01 cze 2012, 12:29 
Volus Mercenary

Gra w: RPG (wszelkie, wręcz nałogowo)
Sheridan6, BioWare i Del Rey przyznały, że "Mass Effect: Deception" jest sprzeczne z kanonem w kilku kwestiach. Mają wydać nową, poprawioną wersję, tylko nie wiadomo kiedy. Sam się zastanawiam, czy sprowadzić sobie obecną wersję Deception (dla samej wartości kolekcjonerskiej) a potem poprawioną.

Jeśli chcesz sobie sprowadzić Deception to polecam: http://www.americanbookstore.pl/ Nie mają problemów ze sprowadzaniem delreyowskich książek z uniwersum Star Wars (oryginał jest niemal dwukrotnie tańszy od polskiego tłumaczenia z Amberu, co zakrawa o paranoję :(), więc pewnie nie będą mieć problemu ze sprowadzeniem delreyowskiego Mass Effecta. Ewentualnie możesz również spróbować przez Empik.

Edit.
Hackett odpada - on jest od dowodzenia, a nie od wojaczki. Nawet na pokład Normandii wchodził z obstawą :). A z Andersonem miło by było znów postrzelać. Ciężko byłoby to wpasować fabularnie, ale możliwie jako jedna z misji pobocznych przed szturmem bazy TIM-a.
Co do misji związanej z pochodzeniem Sheparda - nic prostszego. W ME1 były to trzy różne misje, więc i tutaj można by powtórzyć pomysł, zwłaszcza że udany.

Obrazek

PostNapisane: 01 cze 2012, 13:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Fajna była by misjia w stylu tej z dwójki, gdzie można było powstrzymać tylko 1 pocisk od uderzenia w dzielnice mieszkalną lub fabryczną.

PostNapisane: 01 cze 2012, 14:01 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3, Silent Hill HD, Blades Of Time, Lollipop Chainsaw.
Cytuj:
BioWare i Del Rey przyznały, że "Mass Effect: Deception" jest sprzeczne z kanonem w kilku kwestiach. Mają wydać nową, poprawioną wersję, tylko nie wiadomo kiedy. Sam się zastanawiam, czy sprowadzić sobie obecną wersję Deception (dla samej wartości kolekcjonerskiej) a potem poprawioną.

Jeśli chcesz sobie sprowadzić Deception to polecam: http://www.americanbookstore.pl/ Nie mają problemów ze sprowadzaniem delreyowskich książek z uniwersum Star Wars (oryginał jest niemal dwukrotnie tańszy od polskiego tłumaczenia z Amberu, co zakrawa o paranoję :(), więc pewnie nie będą mieć problemu ze sprowadzeniem delreyowskiego Mass Effecta. Ewentualnie możesz również spróbować przez Empik.

Czytałem o tym, że pierwsze wydanie Deception pełne jest błędów. Za info dziękuję ci bardzo. Kwestia polega na tym, że obecnie mieszkam na południu Irlandii, więc staram się zdobywać książki pop angielsku. W Dublinie mają sklep Forbidden Planet gdzie 3/4 asortymentu to Star Wars (jestem na etapie czytania cyklu Fate Of The Jedi), a z Mass Effecta to na razie tylko jeden komiks u nich dorwałem. Rok temu jak byłem u siebie w Bydgoszczy do w empiku dorwałem Podniesienie i Odwet, poluję też na pierwszą książkę o przeszłości Andersona i Sarena.

Mówisz, że Hackett odpada, hmmm. Jeśli w grę wchodzi przetrwanie całej cywilizacji chyba jaśnie pan Hackett zdecydowałby się poświęcić i uraczyć nas walką na pierwszej linii ;-) A jakby wziął swoją obstawę to tym lepiej.
Ciekawa moim zdaniem byłaby też misja angażująca radę Cytadeli (nie chodzi tylko o bezowocne konwersacje z Sheperdem jak do tej pory). Zobaczyli, poczuli i uwierzyli w zagrożenie ze strony Żniwiarzy. Teraz czas zaangażować się osobiście. W grze nie było nic powiedziane co się działo od opuszczenia Cytadeli przez Shepa do momentu jak Jack Harper (Illusive Man) się na niej rozpanoszył.

Xbox360 gamertag: Sheridan6

PostNapisane: 01 cze 2012, 17:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Hackett odpada z prostek przyczyny. Ludzie muszą mieć kogoś kto nimi pokieruje. To jest ważne zadanie.

PostNapisane: 01 cze 2012, 19:44 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 1,2 i 3
Ja tam chciałabym jeszcze DLC do multi, w tym koniecznie Ardat-Yakshi. Moce mogłyby być: Domiancja(wersja sabotażu ale biotyczna na organików), Ciśnięcie, oraz może nowy tryb, coś jak Tryb Łowcy, np. Drapieżnik, szybsze poruszanie, większe obrażenia biotyczne, szybsze łądowanie mocy ale mniej życia, i np. każdy atak wręcz na zwykłe jednostki to instant kill, i tylko najwyższe sie opierają (Czyli Atlasy, Brutale, Banshee, Duchy, Behemoty)

PostNapisane: 01 cze 2012, 20:33 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter
A propo Arri tak naprawdę nie widzieliśmy jej w akcji więc nie wiemy jak by się sprawowała
mogłaby: 1 rakietka pusoszyciela - dead. Albo walczyć z kroganinem w sumo. Na razie wiemy
tylko że porafi gadać. A przecierz jak Shepard powiedział o radzie:
Co chce robić, zagadać żniwiaży na śmierć.
( ta jasne najlepsza moc Arii super gadanie, więc probo arii raczej nie. Ale kilku weteranów serji by się przydało np Kasumi, Miranda, Jack. I tak znając Bio Were wyjdzie jeszcze jedna, dwie, trzy postacie.
A poza tym mam małe pytanie co sądzicie o nowych postaciach o multi z DLC.
Napewno mają "przylepiane moce" np
Batarianin żołnierz - ostrza balistyczne, pancerz z ostrzami, siatka pojmań.
Batarinin fala udeżeniawa,pancerz z ostrzami, siatka pojmań. <_< To nie tak ma być.
Oraz: Vorche, Goście z Cerberusa, Qarianie, Gethy. Ludzie Biowere stać na więcej.

PostNapisane: 01 cze 2012, 20:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter

Sory batarianin strażnik ten na dole

PostNapisane: 01 cze 2012, 20:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Fajnie by było, ale problem w tym, że one zostały pozamieniane w Banshee. Po za tym w klasztor został zniszczony. Wątpię by dali postać, która nie jest zbyt liczna w grze. Ardat-Yakshi są bardzo rzadkie, a na dodatek w większości występowały w klasztorze. Z tego co zauważyłem w multi dają postacie, których liczebność nie da się podważyć fabularnie.

PostNapisane: 01 cze 2012, 23:40 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 1,2 i 3
Haha! Naprawdę sądzisz że jeden klasztor coś znaczy? A poza tym - spójrz na liczbę Banshee. To i tak jest nieścisłe. I nie są tak rzadkie, było gdzieś wspomniane że to częstsze niż twierdzi Republika Asari, jest ich więcej niż 1% populacji więc...Asari tak mało nie jest. 1% to nie musi być mało.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 108  Następna strona