Teraz jest 08 gru 2019, 17:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 36 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 15 lip 2012, 21:10 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter
Przeteleportuj się do czasów azteków bądź majów tam wyznawali takie religie.

PostNapisane: 15 lip 2012, 21:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie mam zielonego pojęcia o jakich religiach mówisz i jaki ma to związek z moją wypowiedzią, ale raczej znasz pojęcie 'szacunek do wroga'? To nie ma żadnego związku z żadną religią.

PostNapisane: 15 lip 2012, 21:38 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Aztekowie tak jakby czcili wrogów, mieli problem z ulewnymi deszczami więc czcili wodę, z pożarami więc czcili ogień. Czyli też mieli szacunek do wrogów. Ale szacunek oczywiście możesz mieć, tylko ktoś musiał stworzyć te słynne kosiarki, więc ja bym do niego wysyłał laury, że stworzył maszynki do zabijania.

PostNapisane: 15 lip 2012, 21:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rozumiem o co Tobie chodzi, ale najwidoczniej nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Ja nie czczę ani wirusów, ani tornad ani Żniwiarzy. Po prostu mam do nich szacunek (jeśli można mieć szacunek do rasy występującej w grze wideo). Czcić coś a mieć do czegoś szacunek to dwie różne sprawy. Przykład: mam szacunek do chrześcijan za to, że starają się być dobrymi ludźmi ale sama jestem ateistką. Mam szacunek ale sama nie wierzę. I nie mam zamiaru wysyłać laurek do Katalizatora. Choćby dlatego, że stworzył Żniwiarzy, bo tak jak pisałam, że podziwiam zabójczy wirus ale wolałabym żeby nie powstał - tak samo prezentuje się sprawa ze Żniwiarzami.

P.S. Nie wiem czy jest jakikolwiek sens prowadzić dalej tą dyskusję, bo w kółko kręcimy się wokół tego samego, ale w razie czego kontynuuj w temacie Swobodna Dyskusja czy coś takiego, bo to nie jest odpowiedni dział na takie rozmowy.

PostNapisane: 15 lip 2012, 22:09 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

P.S. Nie wiem czy jest jakikolwiek sens prowadzić dalej tą dyskusję, bo w kółko kręcimy się wokół tego samego, ale w razie czego kontynuuj w temacie Swobodna Dyskusja czy coś takiego, bo to nie jest odpowiedni dział na takie rozmowy.[/quote][/quote]

Fakt.

Tytuł: DLC - pomysły?
PostNapisane: 27 sie 2012, 20:49 
Może ja...(proszę się nie wzdymać jeśli zobaczycie coś co pojawiło się na jakiś forach bo sam wszystko wymyśliłem i dopiero potem spostrzegłem że inni internauci mają swoje pomysły itp):

1.Nowe postacie:
Adept:Asari Ardat-Yakshi, powinna być to postać ciekawa i zadowalająca.
Moce:
Dominacja(jak moc Morinth w ME2, czyli Sabotaż organicznych istot)
Ciśnięcie(chyba każdy zna)
*Pole Biotyczne(tworzy pole ochronne wokół postaci, ładuje maksymalnie tarcze a po zniszczeniu ich pole jest zniszczone, a tarcze w stanie jak przed stworzeniem pola - jak tarcza Palladyna) Build:(na początku ruch byłby jak w ME2 u specjalisty które takie pole tworzy na statku Zbieraczy, ruch jak przed wejściem na pochyłą rampę czyli wolny)
1.Pole Biotyczne
2.Siła Pola(tarczy)
3. Promień 4.Większa mobilność/Siła Pola
5.Zwiększona siła tarcz towarzyszy znajdujących się w polu/szybkość ładowania
6.Pełna mobilność+korzystanie z broni(mniejsza szybkostrzelność i obrażenia oraz brak możliwości sprintu)/Pełna mobilność+korzystanie z mocy(wolniejsze ładowanie i obrażenia, brak sprintu)
Pole do ochrony towarzysza który robi zadanie i obrony własnej)
**Jeśli nie Pole Biotyczne to Spustoszenie

Żołnierz
Nie pamiętam :3 - oddaje wam

Inżynier
Pomyślałem że może być to coś w stylu burzyciela. Musi postawić Pylon, doładowuje on co jakiś czas tarcze, ale po postawieniu może on mobilnie wyprowadzać ataki, np.Atak Rakietowy i jakiś inny- co wy na to?

Szpieg
Pomyślałem że może być to Mech z programem SI.
Moce:
1.Kamuflaż taktyczny
2.*Technologiczne uderzenie(czyli pomyślałem że może to być moc w typie technologicznego odkształcenia lub spustoszenia, nałożona zadaje pewne obrażenia i może być zdetonowana inną technologiczną mocą tworząc eksplozję)
3.Sabotaż
4.**Jeśli nie to Atak z ukrycia jaki miała Kasumi czyli uderzenie omni-kluczem.

Strażnik
Czemu nie Salarianin, oczywiście dla zróżnicowania w hełmiku :D.
Moce:
1.Termowizja - czyli krótkotrwałe widzenie w podczerwieni, przydatne aby zobaczyć Duchy czy Gethy Łowcy
2.Wyssanie tarczy, klasyczne dla salarian (aż do Palladyna :/)
3.sam nie wiem może Ruchoma tarcza(?), czyli sam tworzy sobie osłonę i za nią się chowa.

Szturmowiec
Proteanin...
1.Szarża
2.Pole śmierci- po wycelowaniu tworzy na ziemi pole na które jak wejdą wrogowie zostaną zainfekowani biotyką - jak spustoszeniem.
3.Rzut (do detonacji)

Nowe klasy
Dałbym 2 nowe klasy:
Zabójca(Dałbym tan Cienia N7 - tam bardziej pasuje + jakiś drell itp)
Saper(bomby itp):
1./2.Człowiek Mężczyzna i Kobieta - Pylon tarcz, Bomba(stawia i po zbliżeniu się wrogów na np. 5 m wybucha) in jakaś pasywna moc.
3.Quarianin Mężczyzna - Miny Obronne(trzy miny latają nad głową jak wróg zbliży się na np. 3 m to lecą do niego i wybuchają po kolei co np. 7 sek.,aby znów były 3, trzeba wyłączyć i włączyć moc; jakaś bomba i pasywna moc związana z kombinezonem)
4.Geth (Tryb Łowcy; Mina jak w singleplayeru z Rannocha i pancernika; i tak samo wyglądająca Mina Przeciążająca jak przeciążenie tylko czeka na wroga :) - rozstawienie: pojawia się omni-klucz i na końcu niego trójkątne coś, po uderzeniu w ziemie rozkłada się w mine.

Nowe zadania
Pomyślałem o misji z Mako(^^) lub czymś podobnym, bardzo ważna praca drużynowa: jedno osoba losowo wybrana prowadzi, druga strzela z działa rakietami, a dwie inne używają swoich mocy i broni z pozycji obronnych. Jeśli grać wyjdzie podczas gry - np. z kierowania, to ten z działa idzie kierować, a na działo jeden z pozycji obronnej itp. Po zaliczeniu jakiś chekpointów jedzie się do bazy i tam dalej walczymy.

Nowi przeciwnicy
Zbieracze(sam na to wpadłem)
Sonda Zbieraczy
Zabójca Zbieraczy
Strażnik Zbieraczy
Opętany(czyli taki Zwiastun z ME2)
Pomiot
Pretorianin(lasery z oczu, uderzenie w ziemie tak jakby tarcze sb odbudowywał w ME2 i zabicie z finiszem)

Mapy
Ja bym dał Cytadele - atakowana była przez Cerberusa i Żniwiarzy(zabrana potem nad Ziemie) i Rannoch

/ Temat przenoszę ponieważ wątek dotyczący pomysłów/życzeń co do DLC już istnieje na forum ;) Doceniam pracę którą włożyłeś w napisanie tego posta, ale korzystaj z opcji "szukaj" przed założeniem nowego tematu. - roelka

Wiem, dziękuje za przeniesienie, ale chodziło mi jedynie o DLC do Multiplayera więc tam to umieściłem, ale przepraszam. :)

PostNapisane: 27 sie 2012, 22:54 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Nowe postaci:
Protean {Szturmowiec,Adept}
Raknii {Żołnierz,Inżynier}
Krwawa horda
Zaćmienie
Błękitne Słońca
mapy:
Statek zbieraczy
Omega
Księżyc{Luna}

Przeciwnicy:
Adjutant

PostNapisane: 28 sie 2012, 00:51 
Casual
Casual

Gra w: trylogia ME, Dragon Age 1,2, Skyrim, AC, Wiedźmin
tak czytając posty Energy to się zastanawiam, czy on tak na serio czy po prostu robi nas w bambuko? Jeśli wszystko co pisze jest prawdą, to respekt dla Ciebie. Jak nie, to się pytam- jak możesz nie mieć wyrzutów sumienia?! :) Ale mimo wszystko mam nadzieję, że trochę prawdy w tym jest. Bo może być ciekawie, nawet bardzo. Ale żołnierz RAKNII? interesujące :P

PostNapisane: 28 sie 2012, 08:52 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Wiedźmin, Pasjans.
No to Energy się spalił.
Trochę wcześniej, w temacie na temat omega return, pisał coś podobnego jak wcześniej tutaj. Wśród przeciwników byli też zbieracze. Ale najbardziej rozwaliło mnie to, że jeden z moich komentarzy, że fajnie byłoby zobaczyć inżyniera i żołnierza raknii, wpisał to teraz tutaj... Zabawne:D

J: Spoko, spoko.

PostNapisane: 28 sie 2012, 09:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
@Up Najlepsze jest to, że już kilka razy pisałem o tym, że gangi byłyby fajne no i proszę mamy gangi ;) Chyba, że on pisze co by sam chciał mieć to wtedy ok :)

(Terry Pratchett)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 36 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 108  Następna strona