Teraz jest 13 lis 2019, 00:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 39 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 01 wrz 2012, 15:24 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Narmeril napisał(a):
Cytuj:
Po rozwaleniu Suwerena, sprawę wziął w swoje macki Zwiastun. Z protean nie udało im się stworzyć Żniwiarza, więc przekształcili ich w Zbieraczy. Po śmierci Suwerena Zwiastun postanowił stworzyć ,,Ludzkiego Żniwiarza''(uznał ludzi za zagrożenie), po to by zrobił to samo co Suweren czyli otworzył przekaźnik Cytadeli. Zapewne by mu się to udało, bo miałby całą armię zbieraczy do dyspozycji łącznie z ich statkiem, ale oczywiście Shepard do tego nie dopuścił. Po tym wydarzeniu Żniwiarze postanowili w końcu znaleźć inne rozwiązanie (postanowili sami przylecieć do drogi mlecznej).

BW kiedyś mówiło, że kosiary leciały do galaktyki już od rozwalenia Suwerena, a ludzki Żniwiarz nie miał go zastępować.

Szkoda, że to przeoczyłem. Cholera, wiedziałem, że w tej mojej teorii będzie jakaś luka.

PostNapisane: 01 wrz 2012, 18:08 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

http://www.gram.pl/news_9wvgGOi4_Mass_E ... thana.html
Proszę bardzo, przygotujcie się, że może nawet nie być dlc z Omegą, nie wspominając o późniejszych.

PostNapisane: 01 wrz 2012, 18:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Podejrzewam, że wyniki będą wystarczające by im się to opłacało. Chociaż postępują głupio oceniając to na podstawie tylko Lewiatana. Omega powinno odnieść raczej większy sukces niż on.

(Terry Pratchett)

Ostatnio edytowano 01 wrz 2012, 18:13 przez Dersei, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 01 wrz 2012, 18:13 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

"Premiera stawiającego na fabułę i eksplorację DLC Leviathan, które w dodatku serwuje zmiany w zakończeniu" grali w to samo DLC?!
Odblokowanie 2 dialogów które pewnie były już w EC tak naprawdę to nie "zmiany" %)

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 01 wrz 2012, 18:43 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Dersei napisał(a):
Podejrzewam, że wyniki będą wystarczające by im się to opłacało. Chociaż postępują głupio oceniając to na podstawie tylko Lewiatana. Omega powinno odnieść raczej większy sukces niż on.

Po zakończeniu jakie zaserwowało nam BioWare wielu graczy straciło do nich zaufanie. Na pewno Leviathan nie sprzedał się tak jakby tego chcieli.

PostNapisane: 01 wrz 2012, 19:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Z jednej strony zakończenie zniechęciło graczy, ale z drugiej na BSN'ie można zobaczyć, że Lewiatan zbiera w większości pozytywne oceny od graczy. A to jest już coś, bo do tej pory we wszystkim przeważał totalny 'hejting' (zarówno po zakończeniu oryginalnym jak i po EC).

PostNapisane: 01 wrz 2012, 19:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Hehe, a co sądzicie o Project X?? Jak ktoś nie wie o co chodzi to na końcu tego filmiku jest odpowiedź http://www.youtube.com/watch?v=ZoKCkSC-Os4. Gościu mówi, że jest to potwierdzona informacja z wiarygodnego źródła (jakiś gość, który ma kontakty w BioWare-hahahah). Według mnie to jest tylko teoria fanów, którzy liczą na cud, że jeszcze BioWare poprawi zakończenie i wszyscy będą happy. Każdy, kto w to uwierzył jest w mojej opinii naiwny jak dziecko. A na socialu stworzyła się niemała dyskusja na ten temat. Link: http://social.bioware.com/forum/1/topic ... 13817665/1

PostNapisane: 01 wrz 2012, 19:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie zdziwiłabym się jeśli miał to być pierwotny plan BW (zawsze to dodatkowe zyski), ale po tym jak zobaczyli reakcję BSN'u na oryginalne zakończenie i na EC pewnie z tego zrezygnowali. Ja nie miałabym nic przeciwko, bo i tak kupię DLC fabularne do ME3.

PostNapisane: 01 wrz 2012, 19:58 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

hermiona15 napisał(a):
Nie zdziwiłabym się jeśli miał to być pierwotny plan BW (zawsze to dodatkowe zyski), ale po tym jak zobaczyli reakcję BSN'u na oryginalne zakończenie i na EC pewnie z tego zrezygnowali. Ja nie miałabym nic przeciwko, bo i tak kupię DLC fabularne do ME3.

Ok, każdy myśli co chce, ale w takim razie po co robili Extended Cut? Jeszcze za darmo? To się całości nie trzyma. No chyba, że jakimś cudem zawartość EC była gotowa długo przed premierą ME3 i rzeczywiście ma plan zrobienia dlc z prawdziwym zakończeniem dla extra kasiorki. Ja jednak nie wierzę w to i jest to po prostu dla mnie nie możliwe. Koniec i kropka.

PostNapisane: 01 wrz 2012, 19:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

TI = podwyższony poziom durnoty, a ja mam alergię na to.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 39 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 108  Następna strona