Teraz jest 12 gru 2019, 17:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 40 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 01 wrz 2012, 20:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Narmeril napisał(a):
TI = podwyższony poziom durnoty

W 100% się zgadzam. Dlaczego jeszcze tyle osób naiwnie w to wierzy? Nie rozumiem. Cała masa ludzi z CleverNoobem na czele. Nie potrafią pojąć tego, że sprawa zakończenia jest zakończona- trochę dziwnie zabrzmiało.

PostNapisane: 01 wrz 2012, 20:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
GeneticFreakN7 napisał(a):
http://www.gram.pl/news_9wvgGOi4_Mass_Effect_3_doczeka_sie_kolejnych_DLC_Wszystko_zalezy_od_wynikow_sprzedazy_Leviathana.html
Proszę bardzo, przygotujcie się, że może nawet nie być dlc z Omegą, nie wspominając o późniejszych.

Wierzycie w to? BioWare specjalnie to pisze, że niby robią te dlc po premierze i czekają na odzew fanów i sprzedaż, a prawda jest taka, że dlc były już gotowe i jedyne co robią to pewnie jakieś poprawki, założę się, że za miesiąc wyjdzie kolejne dlc do singla.

PostNapisane: 01 wrz 2012, 20:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Dlaczego jeszcze tyle osób naiwnie w to wierzy?

Na gram.pl jeden gość fajnie to opisał.

Cytuj:
Słuchaj wiem, że jesteś wielkim fanem Mass Effecta, tak samo jak ja. Wiem, że jeszcze po cichu liczysz na to, że BioWare coś zrobi z tym zakończeniem i wszyscy będą szczęśliwi. Ale nie bądź naiwny. Ja też oglądałem te filmiki, też słyszałem o czymś takim jak Project X. Goście z BioWare już nie raz pisali na twitterach i gdzie tylko można, że sprawa zakończeń jest zakończona. Nic nie będą zmieniać a ten cały Project X to jeden wielki bullshit, nieprawda. To teoria wymyślona przez fanów, a nie podana przez ,,wiarygodne źródło''. A po tym zakończeniu jakie BioWare nam zaserwowało bardzo wielu ludzi straciło do nich zaufanie (sprawdź co mówili o zakończeniach przed premierą ME3,a jakie się naprawdę okazały), także na 100% jestem pewny, że Leviathan nie sprzedał się tak jakby BioWare na spółkę z EA tego chciały. Bardzo prawdopodobne jest, że nawet następnego dlc nie wydadzą bo się nie będzie im opłacać. Podsumowując: nie wierz w żaden Project X, CleverNoob też jest na pewno wielkim fanem serii i ma jeszcze cień nadziei na to, że zakończenie poprawią, dlatego wierzy w takie bzdety i rozpowiada innym. Mówię jeszcze raz: to nie jest info z wiarygodnego źródła tylko teoria fanów, którzy oczekują, że stanie się cud. Przykro mi to mówić, ale moja ulubiona seria gier zostanie z takim absurdalnym zakończeniem i tyle. Koniec i kropka.

Obrazek

PostNapisane: 01 wrz 2012, 20:12 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Narmeril napisał(a):
Cytuj:
Dlaczego jeszcze tyle osób naiwnie w to wierzy?

Na gram.pl jeden gość fajnie to opisał.

Cytuj:
Słuchaj wiem, że jesteś wielkim fanem Mass Effecta, tak samo jak ja. Wiem, że jeszcze po cichu liczysz na to, że BioWare coś zrobi z tym zakończeniem i wszyscy będą szczęśliwi. Ale nie bądź naiwny. Ja też oglądałem te filmiki, też słyszałem o czymś takim jak Project X. Goście z BioWare już nie raz pisali na twitterach i gdzie tylko można, że sprawa zakończeń jest zakończona. Nic nie będą zmieniać a ten cały Project X to jeden wielki bullshit, nieprawda. To teoria wymyślona przez fanów, a nie podana przez ,,wiarygodne źródło''. A po tym zakończeniu jakie BioWare nam zaserwowało bardzo wielu ludzi straciło do nich zaufanie (sprawdź co mówili o zakończeniach przed premierą ME3,a jakie się naprawdę okazały), także na 100% jestem pewny, że Leviathan nie sprzedał się tak jakby BioWare na spółkę z EA tego chciały. Bardzo prawdopodobne jest, że nawet następnego dlc nie wydadzą bo się nie będzie im opłacać. Podsumowując: nie wierz w żaden Project X, CleverNoob też jest na pewno wielkim fanem serii i ma jeszcze cień nadziei na to, że zakończenie poprawią, dlatego wierzy w takie bzdety i rozpowiada innym. Mówię jeszcze raz: to nie jest info z wiarygodnego źródła tylko teoria fanów, którzy oczekują, że stanie się cud. Przykro mi to mówić, ale moja ulubiona seria gier zostanie z takim absurdalnym zakończeniem i tyle. Koniec i kropka.

To ja :D

PostNapisane: 01 wrz 2012, 20:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
To ja :D

Heh, nie wiedziałem. W sumie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. ;P

Obrazek

PostNapisane: 01 wrz 2012, 21:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Z tego co czytam pomijając logikę kosmicznych kałamarnic to samo DLC jako grywalne jest całkiem dobre. Lewiatan ostatecznie pogrzebał TI, ale nie wykluczałbym jakiegoś większego DLC do singla. Oczywiście zależy to w dużej mierze od tego jak sprzeda się Lewiatan, ale ten tajemniczy projekt X może stać się faktem. Nie wierzę jednak, że potwierdzi TI, która jest teraz martwa po Lewiatanie. Raczej stawiałbym na to, że to będzie taki Arrival, który będzie punktem startowym do kolejnej części ME, ale jak pisałem wcześniej sprzedaż Lewiatana będzie miała na to duży wpływ. Oczywiście o ile ten projekt X, to nie fake.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 wrz 2012, 21:51 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ludzie inaczej sobie wyobrażali zakończenie trylogii i teraz chwytają się wszystkiego Projekt X, TI. A zapewne do ME będą wydawali DLC, aż nie wydoją z gry ostatniego dolca. Shepard się sprzedaje dlatego nie ma mowy na razie o ME4.

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 01 wrz 2012, 22:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Ja nie jestem wymagający – zamiast kolejnych DLC dodających misje, wolałbym, żeby BioWare wydało dodatek poprawiający erpegowość „trójki”. Czyli ogólnie: chcę więcej rozmów i poprawionych filmików, np. biorących pod uwagę to, że w drużynie jest LI, co przyczyniłoby się do dodania dodatkowych dialogów czy scenek. Ale wiem, że to marzenie ściętej głowy, bo action RPG BioWare’u idą teraz w action, a nie RPG.

PostNapisane: 01 wrz 2012, 22:54 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Właśnie duuużo wymagasz od nich. Tyle ile ty byś chciał do oni pewnie w nie powycinanym scenariuszu tyle nie mieli 8)
Mnie ciekawi co by było gdyby Karpyshyn pisał 3. Ona mogła by być fajna.

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 02 wrz 2012, 11:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Qantum napisał(a):
Ludzie inaczej sobie wyobrażali zakończenie trylogii i teraz chwytają się wszystkiego Projekt X, TI. A zapewne do ME będą wydawali DLC, aż nie wydoją z gry ostatniego dolca. Shepard się sprzedaje dlatego nie ma mowy na razie o ME4.

A wiesz, że wymyślili jeszcze coś takiego jak puzzle theory? Normalnie śmiech na sali. Ja się zastanawiam czy na socialu nie stworzyć tematu o ,,Walduś Kiepski Theory'', w którym bym starał się wcisnąć ludziom, że plany Tygla stworzył Walduś z Ferdkiem i będzie dlc o tym. Zapewne znaleźliby się ludzie, którzy by uwierzyli :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 40 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 108  Następna strona