Teraz jest 15 wrz 2019, 08:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 42 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 02 wrz 2012, 13:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Masz zarejestrowane ME3 na koncie socialowym?

Obrazek

PostNapisane: 02 wrz 2012, 13:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie

PostNapisane: 02 wrz 2012, 13:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

No to się nie dziwię, że nie możesz tam postować.

Obrazek

PostNapisane: 02 wrz 2012, 17:30 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Battlefield 3, Mass Effect 3,
Bardzo się cieszę, że taki temat powstał. Z wielką chęcią powiem co chcę żeby się znalazło w dlc. Zaczynamy:
1. Chcę się dowiedzieć kto zaprojektował Tygiel i jak wykombinował, że musi być połączony z Cytadelą, żeby działał( historia Tygla)
2. Chcę w którymś z dlc otrzymać sensowne wyjaśnienie dlaczego w części pierwszej Suweren musiał samemu otwierać przekaźnik Cytadeli, skoro cały czas w środku siedział sobie Katalizator a także po co był budowany Ludzki Żniwiarz w ME2 (sensowne zespolenie fabuły wszystkich trzech części)
3. Niech mi wytłumaczą dlaczego w ME3 Cytadela niemal przez całą grę była najbezpieczniejszym miejscem w galaktyce aż tu nagle pod koniec gry przyleciała sobie do układu słonecznego (jak?? Dlaczego nie zrobiła tego wcześniej?) i zamieniła się w maszynkę do tworzenia żniwiarza. Co się stało z jej mieszkańcami? Dlaczego Żniwiarze nie zablokowali przekaźników (podobno w każdym innym cyklu blokowali, więc dlaczego w cyklu Sheparda tego nie zrobili? Wystarczyło zablokować przekaźniki i Shepard mógł sobie całą swoją flotę wsadzić pomiędzy pośladki.)
4. Mam chęć odbicia Omegi z rąk Cerberusa (podobno takie dlc ma się pojawić, więc spoko). Tylko żeby nie była to płytka misja w stylu: Przylatujemy na Omegę, Wyrzynamy w pień armię Cerberusa, Koniec. Od tego dlc oczekuję, że dowiem się dlaczego Człowiek Iluzja zabrał Omegę dla siebie i że Aria dołączy do drużyny na Normandii.
5. Marzy mi się od czasów ME 1 dowiedzenie się czegoś więcej o opiekunach i świetlistych istotach.
6. Chcę, żeby zebrane zasoby wojenne były widoczne w finałowej bitwie i miały na nią jakiś wpływ. Czyli jeśli np. zdobyłem pancernik volusów Kwunu (który ma podobno zamontowane największe działo Thanix ze wszystkich statków) to chcę zobaczyć jak strzela do kosiarek albo jeśli zdobyłem cały pluton Behemotów gethów to chcę zobaczyć jak walczą na ziemi.
7. Zakończenie bez absurdów, po którym każdy gracz byłby zadowolony.
Widzicie ile niewiadomych pozostawiło po sobie ME3? Przecież to wszystko powinno być w podstawowej wersji gry. Nie wiem jak cda mogło dać tej grze 10/10-śmiech na sali. Ja mogę dać tej grze co najwyżej 2/10 no dobra 3/10 ale tylko dlatego, że Leviathan trochę podratował fabułę (zawsze chciałem się dowiedzieć o pochodzeniu Żniwiarzy). Jeśli w grze znalazłoby się wszystko o czym tu napisałem byłoby 10/10 i wychwalałbym tą grę pod niebiosa. Niestety teraz jest grą do dupy. Zobaczymy jak się będzie prezentować po wyjściu wszystkich dlc.

PostNapisane: 02 wrz 2012, 18:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Dlaczego Żniwiarze nie zablokowali przekaźników (podobno w każdym innym cyklu blokowali, więc dlaczego w cyklu Sheparda tego nie zrobili? Wystarczyło zablokować przekaźniki i Shepard mógł sobie całą swoją flotę wsadzić pomiędzy pośladki.)

Kiedy Shepard uploadował plik od Vigila, Cytadela przeszła na 'sterowanie ręczne', więc z daleka to nikt nie mógł już przekaźników wyłączyć.

Obrazek

PostNapisane: 02 wrz 2012, 18:06 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Narmeril napisał(a):
Cytuj:
Dlaczego Żniwiarze nie zablokowali przekaźników (podobno w każdym innym cyklu blokowali, więc dlaczego w cyklu Sheparda tego nie zrobili? Wystarczyło zablokować przekaźniki i Shepard mógł sobie całą swoją flotę wsadzić pomiędzy pośladki.)

Kiedy Shepard uploadował plik od Vigila, Cytadela przeszła na 'sterowanie ręczne', więc z daleka to nikt nie mógł już przekaźników wyłączyć.

No ale cały czas w Cytadeli był Catalyst. Wiadomo, że Shepard kiedy wgrał ten plik to ,,unieszkodliwił'' Catalysta( w końcu Katalizator to Cytadela), jednak wydaje mi się, że tylko na moment. W końcu to tak super zaawansowana SI, że musiała się domyśleć, że została ograniczona przez plik od vigila, więc musiała to jakoś obejść. Nie wierzę, że ten plik od Vigila zmienił go na zawsze.

PostNapisane: 02 wrz 2012, 18:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Dlaczego nie? AI to mimo wszystko nadal komputer. W pewnym stopniu można ją przeprogramować. W dodatku plik Vigila mógł np. uszkodzić systemy odpowiedzialne za blokowanie przekaźników.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 02 wrz 2012, 18:17 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Dersei napisał(a):
Dlaczego nie? AI to mimo wszystko nadal komputer. W pewnym stopniu można ją przeprogramować. W dodatku plik Vigila mógł np. uszkodzić systemy odpowiedzialne za blokowanie przekaźników.

Wątpię. Skoro Catalyst mówi o sobie, że jest Si w takim stopniu jak człowiek jest zwierzęciem to znaczy, że jest o wiele bardziej zaawansowany od zwykłej SI (dla przykładu EDI) tak samo jak my jesteśmy o wiele bardziej zaawansowani od zwierząt. Poza tym ewoluował przez miliony lat i wątpię, że dałby się przeprogramować byle organikom. Nie przekonacie mnie do zmiany zdania :)

PostNapisane: 02 wrz 2012, 18:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Ale uszkodzenie mechaniczne jest nadal możliwe.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 02 wrz 2012, 18:24 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Dersei napisał(a):
Ale uszkodzenie mechaniczne jest nadal możliwe.

Kurde, jeśli sensownie to wyjaśnią to będę w stanie w to uwierzyć. Może proteanie rzeczywiście rozgryźli Catalysta skoro byli o krok od odkrycia zagadki przekaźników masy.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 42 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 108  Następna strona