Teraz jest 15 wrz 2019, 08:49

Napisz wątekOdpowiedz Strona 52 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 04 sty 2013, 22:35 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: na serio kogoś to interesuje?
co do tego co chciałbym w dlc to możliwości tworzenia serwerów z możliwością dołączania tylko na zaproszenie

Charles Saracino: Skoro oni chcą dopiąć swego używając broni, to dlaczego my nie możemy?
Urdnot Wrex: Bo mają większe spluwy?

PostNapisane: 09 sty 2013, 20:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie wiedziałem, gdzie to umieścić, to umieszczam tu.

Krążą pogłoski, że nadchodzące dlc do singla będzie ostatnim. W tweeterowym temacie na socialu ktoś poinformował, że Patrick Weekess będzie się zajmował teraz scenariuszem do Dragon Age III, co może sugerować, że paru scenarzystów też mogło zostać przesuniętych do prac nad DA (ile w tym prawdy, nie wiem).

Obrazek

PostNapisane: 09 sty 2013, 20:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Interesujące. Jeśli nadchodzące DLC będzie ostatnie to wszystko wskazuje na to, że to DLC będzie się dziać po zakończeniu gry, bo tylko w tym momencie DLC może być emocjonalne.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 09 sty 2013, 20:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Meh, nie przywiązywałbym do słów BW wielkiej wagi, ale zobaczymy.

Chociaż w tym samym temacie ktoś zatweetował wypowiedź chyba Hulicka albo innego gościa od soundtracku, który powiedział 'working on last ME3 dlc', a po spekulacjach sprostował, że chodziło mu o 'latest dlc'.

Trzeba czekać.

Obrazek

PostNapisane: 09 sty 2013, 22:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Hullick na początku grudnia pisał, że skomponował jakiegoś ,,wyciskacza łez''. Mnie zastanawia co może być takiego smutnego w dlc. Spotkałem się z opiniami, że może to być śmierć jakiejś ważnej postaci, ale według mnie to jest wątpliwe, gdyż zadaniem dlc nie jest namieszanie w wątku fabularnym. Ja się nastawiam bardziej na coś takiego jak zakończenie Overlorda lub scenka na Cytadeli, kiedy Ann Bryson opłakuje swojego ojca. Moim zdaniem ten ,,smutny moment'' będzie dotyczył jakiegoś całkowicie nowego bohatera, a dla gracza wcale to nie będzie smutne, jedynie będzie miał smutną muzykę, bo wiadomo, że jak Hullick coś skomponuje to nie ma ch**a we wsi.

PostNapisane: 09 sty 2013, 23:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jeśli ten kawałek będzie bardziej wzruszający niż "I'm proud of you" to już nigdy nie będę w stanie słuchać soundtracku publicznie. Wystarczy że przy tym (i kilku innych) muszę toczyć potężną walkę wewnętrzną żeby się nie rozbeczeć :)

PostNapisane: 10 sty 2013, 00:23 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME i tylko ME
Czemu w mojej głowie, przy każdych postach związanych z nadchodzącym DLC, jawi się wizja, że to naprawdę będzie niesamowity dodatek, który zjednoczy chociaż na parę chwil wszystkich fanów - tych uznanych za zdradzonych i tych stojących twardo za BioWare. Nie chodzi mi tutaj o jakieś fundamentalne zmiany w zakończeniu, ale powrót do tych wszystkich emocji do jakich już się przyzwyczailiśmy byłby niesamowity. Każdy chyba przyznaje, że Omega była zawodem. Lewiatan był niesamowity, tajemniczy, ale brakowało tego kopa emocjonalnego. To musi być to DLC na które wszyscy czekają!

PostNapisane: 10 sty 2013, 16:14 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

timetravelprimer napisał(a):
Czemu w mojej głowie, przy każdych postach związanych z nadchodzącym DLC, jawi się wizja, że to naprawdę będzie niesamowity dodatek, który zjednoczy chociaż na parę chwil wszystkich fanów - tych uznanych za zdradzonych i tych stojących twardo za BioWare. Nie chodzi mi tutaj o jakieś fundamentalne zmiany w zakończeniu, ale powrót do tych wszystkich emocji do jakich już się przyzwyczailiśmy byłby niesamowity. Każdy chyba przyznaje, że Omega była zawodem. Lewiatan był niesamowity, tajemniczy, ale brakowało tego kopa emocjonalnego. To musi być to DLC na które wszyscy czekają!

Chciałbym żeby tak było ale bądźmy realistami <_<

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 10 sty 2013, 16:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Może dlatego, że jesteś zbyt dużym optymistą. Ja raczej uważam, że znów wielu fanów będzie rozczarowanych. Część osób uważa, że dodatek potwierdzi TI, jeszcze inni uważają, że będzie po prostu epilogiem, który będzie się dział po zakończeniu zniszczenia, a jeszcze inni chcieliby dodatek poprawił finalną misję, a jak DLC będzie jeszcze o czym innym to wszyscy będą rozczarowani. Zatem, któraś grupa z pewnością będzie rozczarowana o ile nie grupy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 sty 2013, 18:43 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ja z automatu nie nastawiam się na nic nadzwyczajnego. Po prostu liczę, że będzie to przyzwoity dodatek, warty swojej ceny (w przeciwieństwie do crap-O-megi) i z dobrą warstwą fabularną. Wiem, że Bio na to stać, bo Lewi był dla mnie super, a Omegą zajmowała się ekipa z Montreal. Jestem też prawie pewien, że na ten nowy DLC wpłynie dużo hejtu, bo pewnie nawet nie ruszy sprawy z zakończeniem.

Cóż, jak dla mnie ta sprawa z zakończeniem jest zdecydowanie przegadana, tak samo jak ciągłe zapotrzebowanie fanów na "wyjaśnijcie to, wyjaśnijcie tamto". Z odrobiną fantazji wszystko można sobie IMO fajnie wyjaśnić. Fakt, nie każdy uwielbia obecne zakończenie, ale według mnie jego obecna forma jest na tyle dobra, że ciągły szum unoszący się dookoła jest ZBĘDNY. AC3 też miał słabe/przeciętne zakończenie, a jakoś nie ma aż takiego hejtu.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 52 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 108  Następna strona