Teraz jest 18 wrz 2019, 03:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 57 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 18 sty 2013, 21:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mam nadzieję że BW wie na co się porywa. Jako że ma być to ostatnie DLC ludzie (w tym ja) mają wygórowane oczekiwania, które mogą zostać zadecydować choćby o kupnie DA3 czy przyszłego ME. A ta cała otoczka gdzie nie wiemy NIC o tym DLC, gdzie nie było żadnych przecieków, plików w poprzednich DLC'kach tylko napędza spekulacje.

Więc BW, jeśli w tym DLC nasze zasoby wojenne będziemy mogli zobaczyć w akcji w Londynie będę zadowolona. A jeśli potwierdzicie pewną teorię (:P) to cóż... będziecie mieli dozgonną fankę :)

PostNapisane: 18 sty 2013, 21:44 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

hermiona15 napisał(a):
Więc BW, jeśli w tym DLC nasze zasoby wojenne będziemy mogli zobaczyć w akcji w Londynie będę zadowolona. A jeśli potwierdzicie pewną teorię (:P) to cóż... będziecie mieli dozgonną fankę :)

Nie ma takiej możliwości ]:-> Założę się, że to dlc będzie się skupiać na historii Tygla i BioWare sprytnie wplecie do tego wątek opiekunów. Tygiel działa dzięki ciemnej energii, także ten wątek powinien zostać również wyjaśniony. W przeciwnym wypadku nie zostałoby nic o ciemnej energii w ME2 wspomniane. Te wątki, które wymieniłem to w zasadzie wszystko, czego ME3 potrzebuje, żeby stać się ,,pełną wersją''. Zakończenie niestety pozostanie jakie jest, czyli do dupy. Nie ma się co łudzić, że będzie inaczej.

PostNapisane: 18 sty 2013, 21:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pewnie masz rację, chociaż powrót wszystkich twórców fabuły i wszystkich kompozytorów + fakt, że to ostatnie DLC + totalna cisza, wcale nie pomagają w obniżaniu oczekiwań.

PostNapisane: 18 sty 2013, 21:54 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

W ME2 było wspominane o ciemnej energii bo wątek miał być kontynuowany w ME3 ale po zmianie głównego scenarzysty do piachu poszedł cały koncept.

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 18 sty 2013, 21:58 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Limit na dlc to niestety 2gb, więc wielkich fajerwerków bym się nie spodziewał. Wiadomo, że po rozpakowaniu rozmiar jest większy (dla przykładu Omega waży 4,5 gb, a Lewiatan lekko ponad 3 gb), także nawet jeśli w dlc miałyby się pokazać zasoby wojenne i zakończenie, to obstawiam, że zajmowałoby grubo ponad 5 gb, kto wie czy nie 7. A taką ilość danych wątpię, żeby się dało skompresować do rozmiarów 2 gb.
A co do kwestii 9 scenarzystów: Może być tak, że tylko 3 coś robi, a reszta się patrzy, tak samo jak to jest czasami z budowlańcami ]:->

PostNapisane: 18 sty 2013, 22:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ciemna energia nieco się przewija przy Conradzie, ale to nic nie znaczy. Chociaż z tymi plotkami, że aktorka od Parasini ma wrócić wszystko możliwe.

Jednak mimo wszystko wątpię, żeby w ogóle zmienili zakończenie. Prędzej już to będzie albo ukazanie war assetów w akcji albo lekkie wprowadzenie do kolejnej części albo coś z Tyglem. Albo kolejny quest typu Omega.

Cytuj:
także nawet jeśli w dlc miałyby się pokazać zasoby wojenne i zakończenie, to obstawiam, że zajmowałoby grubo ponad 5 gb, kto wie czy nie 7. A taką ilość danych wątpię, żeby się dało skompresować do rozmiarów 2 gb.

EC jakoś się dało skompresować (nie wiem ile dokładnie tam było, ale chyba sporo).

Obrazek

PostNapisane: 18 sty 2013, 22:04 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Narmeril napisał(a):
EC jakoś się dało skompresować (nie wiem ile dokładnie tam było, ale chyba sporo).

Pamiętam, że w wakacje nudziło mi się i rozpakowałem EC na swoim kompie. Wyszło jakieś 2,5 gb po rozpakowaniu :)

PostNapisane: 18 sty 2013, 22:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

No wiesz, ludzie się dziwili gdzie jest te 2GB z EC się podziały (że same slajdy tyle ważyć nie mogły) więc zastanawiają się, czy BW jakoś sprytnie nie przeszmuglowało zawartości ostatniego DLC tak aby nie dało ich wykryć. Chociaż problemem jest tu jedna rzecz: co z tymi, którzy kupią tylko te jedno DLC?

Zupełnie inną kwestią jest fakt, że już był wydany patch do Battlefielda który ważył znacznie ponad te przepisowe 2GB także wszystko się może wydarzyć.

PostNapisane: 18 sty 2013, 22:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
No wiesz, ludzie się dziwili gdzie jest te 2GB z EC się podziały (że same slajdy tyle ważyć nie mogły)

Same slajdy może nie, ale one + scenki przed Ziemią, z Harbym i po dokonaniu wyboru już mogły.

Cytuj:
Zupełnie inną kwestią jest fakt, że już był wydany patch do Battlefielda który ważył znacznie ponad te przepisowe 2GB także wszystko się może wydarzyć.

Patche działają chyba na innych zasadach.

Obrazek

PostNapisane: 18 sty 2013, 22:12 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

hermiona15 napisał(a):
No wiesz, ludzie się dziwili gdzie jest te 2GB z EC się podziały (że same slajdy tyle ważyć nie mogły) więc zastanawiają się, czy BW jakoś sprytnie nie przeszmuglowało zawartości ostatniego DLC tak aby nie dało ich wykryć. Chociaż problemem jest tu jedna rzecz: co z tymi, którzy kupią tylko te jedno DLC?

Tak naprawdę te ,,slajdy'' to są filmiki. Każdy waży 5-10 mb. W EC jest kilka plików z Leviego i Omegi, nic więcej.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 57 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 108  Następna strona