Teraz jest 09 gru 2019, 06:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 58 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 18 sty 2013, 22:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Narmeril napisał(a):
Cytuj:
No wiesz, ludzie się dziwili gdzie jest te 2GB z EC się podziały (że same slajdy tyle ważyć nie mogły)

Same slajdy może nie, ale one + scenki przed Ziemią, z Harbym i po dokonaniu wyboru już mogły.

Cytuj:
Zupełnie inną kwestią jest fakt, że już był wydany patch do Battlefielda który ważył znacznie ponad te przepisowe 2GB także wszystko się może wydarzyć.

Patche działają chyba na innych zasadach.

Mimo wszystko 2GB? Nie będę się kłócić bo nie jestem informatykiem chociaż dalej w to powątpiewam.

Nie mogę tego znaleźć ale to miało chyba jakiś związek z DLC, lecz chyba to nie problem dla BW zrobić darmowy "patch" dla wszystkich, którzy kupili DLC :P

PostNapisane: 18 sty 2013, 22:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
chyba to nie problem dla BW zrobić darmowy "patch" dla wszystkich, którzy kupili DLC :P

Żaden patch nie dodaje nowej zawartości, bo wtedy nie będzie patchem. Każdy się połapie o co chodzi. :P

Obrazek

PostNapisane: 18 sty 2013, 22:41 
Adept analogów
Adept analogów

Obstawiam że ostatnie DLC wyjdzie w pierwszą rocznicę wydania ME3, czyli 6 marca.

Naprawdę jestem zszokowany że nie ma absolutnie żadnych przecieków co do zawartości.

Mi by w sumie wystarczyło gdyby rozszerzyli Priority Earth i dali w końcu te filmiki z War Assets, bo tego cholernie brakuje.

PostNapisane: 18 sty 2013, 22:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

ste100 napisał(a):
Mi by w sumie wystarczyło gdyby rozszerzyli Priority Earth i dali w końcu te filmiki z War Assets, bo tego cholernie brakuje.

BW musi wydać rozszerzenie Priorytet: Ziemia. Tylko grając za pierwszym razem byłam pod wrażeniem, bo najpierw byłam nabuzowana po epickiej bitwie kosmicznej nad Ziemią a potem czułam zbliżający się koniec trylogii. Teraz grając jest tak... pusto. W ogóle nie czuć że to najważniejsza bitwa, że cała nasza armia walczy ramię w ramię z przeważającymi siłami wroga. To jest takie... meh.

PostNapisane: 18 sty 2013, 23:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie rozumiem czemu tak Wam zależy na tej misji Priorytet: Ziemia. Przecież to ani nie wpłynie na zakończenia, a ni nie doda niczego nowego do uniwersum już lepiej by DLC dotyczyło tygla lub ciemnej energii ewentualnie obu naraz, a może opiekunów.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 18 sty 2013, 23:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Oczywiście, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o Tyglu (bo to jedna wielka niewiadoma) i o ciemnej energii (bo ma potencjał na fabułę do ME4) ale walka na Ziemi w takim stanie w jakim się znajduje jest prawie bardziej żenująca niż zakończenie ME3 bez EC i Lewiatana. O ile jestem w stanie przełknąć te zakończenie jakie mamy, o tyle cała bitwa na Ziemi jest po prostu beznadziejna.

PostNapisane: 18 sty 2013, 23:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wszystko nie dostaniemy, a te DLC będzie najprawdopodobniej jedno ewentualnie dwa. A jak już mam wybierać to wolałbym nową zawartość (tygiel, opiekunowie, ciemne energia), bo poprawę misji na Ziemi i tak nie wpłynie na zakończenie ani nic nowego nie wniesie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 19 sty 2013, 11:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Co do ciemnej energii to się zgadzam jeżeli było by o tym dlc było by bardzo fajnie bo moim zdaniem no to duży potencjał.Ale z drugie strony nie obraził bym się jeżeli by rozszerzyli bitwę na ziemi lub pokazali jakoś porządną lądowo bitew

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 19 sty 2013, 16:38 
Adept analogów
Adept analogów

Dark Energy ? Zdecydowanie tak, ale tylko jeśli będzie to rozwinięcie wątku Haestrom z ME2 z tymi gasnącymi słońcami. W każdym innym wypadku jestem na nie, bo będzie to kompletne pomieszanie z poplątaniem.
A dlaczego te War Assets są dla mnie, i dla BARDZO wielu innych ludzi ważne ?
Bo na tym ta gra polega - AKCJA - REAKCJA. Jeden kompletnie olewa War Assets, jako renegat zabija zamiast pomagać, a ja uratowałem każdego, każdemu pomogłem i mam go jako War Assets i co ? I nic.
Naprawdę chciałbym zobaczyć takiego chociażby Conrada Vernera, który z fana półidioty przeistoczył się dzięki mojemu postępowaniu przez całą trylogię względem jego osoby w całkiem przydatnego żołnierza...
Takie małe smaczki, a jak wiele znaczą.
Poza tym bitwa po przelocie przez przekaźnik jest FENOMENALNIE pokazana, natomiast to co się dzieje na Ziemi...
Niech robią DLC o czym chcą - ja naprawdę chciałbym by dodali te chociaż kilka minut filmików z War Assets - fani proszą o to od tak dawna - czy to naprawdę taki problem ? Przecież to w żaden sposób nie wpłynie na finał, ale zadowoli wiele osób.

PostNapisane: 19 sty 2013, 19:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Zawsze akcja wywołuje reakcje nie tylko w ME3.

To może odwrotnie niech tylko w przypadku renegata się liczą punkty WA. W końcu jest bardziej pragmatyczny, a idealista się przekona, że pomaganie innym nie zawsze się opłaca.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 58 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 108  Następna strona