Teraz jest 20 paź 2019, 11:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 59 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 19 sty 2013, 19:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

W ogóle całe Priority: Earth wydaje się jakby zrobione przez inne studio. Bo to samo Bioware jakoś potrafiło zrobić odpowiednio epicki (i zależny od decyzji) ending mission dla ME2 i DA1...

PostNapisane: 19 sty 2013, 20:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Z resztą większość ME3 jest naprawdę niesamowitą grą (u mnie GOTY) z dosłownie kilkoma potknięciami. Niestety walka na Ziemi jest jednym z nich.

PostNapisane: 19 sty 2013, 20:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Skoro wszyscy mówią o misji Priorytet: Ziemia to warto wspomnieć o scence, kiedy flota pojawia się w Układzie Słonecznym i tym co dzieje się chwilę potem. Nie będę krytykował muzyki, gdyż jest świetna, ale krytyka należy się słabemu pokazaniu tych wszystkich zasobów wojennych. Gdzie jest flota Terminusa? Gdzie są statki batarian? O flocie salarian nawet nie wspominam. Do tego volusowie mają całą flotę bombową i jeden pancernik wyposażony w największe wyprodukowane działo Thanix. Tak w ogóle jest kilka statków posiadających to działo. Do tego każdy chciałby zobaczyć jak Destiny Ascension strzela do Żnwiaży. Dlaczego nie możemy zobaczyć ich tego wszystkiego w akcji? Zamiast epickiej i rozbudowanej sceny mamy szybki wlot do układu słonecznego, kilka sekund pokazanej bitwy kosmicznej i koniec. I niech nikt nie mówi, że flota Terminusa, albo salarian są pokazane, tylko że ich statki wyglądają jak te z Przymierza i Turian, bo to śmieszne. Misja Priorytet: Ziemia bardzo odstaje od reszty gry. I jeszcze do tego fakt, że Żniwiarze nie zablokowali przekaźników i magicznie przetransportowali Cytadelę do Układu Słonecznego. Ehh... :(

PostNapisane: 19 sty 2013, 20:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Masz całkowitą rację. "The Fleets Arrive" odwala połowę roboty za epickość tej sceny. Dodatkowo sam sposób zaprezentowania tej sceny jest świetny ale i tutaj brakuje wpływu tego co zrobiliśmy przez całe ME3 i nie tylko, a przecież to najlepszy moment. Za to w trakcie walk na Ziemi chyba nie ma nawet muzyki a nawet jeśli to nie budziła żadnych emocji (oczywiście wykluczając ostatnią walkę kiedy rzucają się na nas tony Brutali i Banshiee).

PostNapisane: 19 sty 2013, 22:29 
Adept analogów
Adept analogów

Sam Hullick odwalił niesamowitą robotę z całą serią ME3...
Dlatego też wpisy Hullicka z twitta na temat nadchodzącego DLC napawają mnie optymizmem - cała ekipa wróciła a ostatnie wpisy pracowników BW sugerują że to już ostatnie DLC - mam wrażenie że szykuje się coś naprawdę dużego...
Jedyne co mnie martwi to ten limit 2GB.

A co do Priority Earth - w pełni się zgadzam - misja zrobiona na odwal. Prawda jest jednak taka, że BW nie chciało wydawać ME3 w terminie narzuconym im przez EA. Przekopałem wiele wpisów i newsów z których wynika że twórcy chcieli jeszcze kilka miesięcy w spokoju popracować nad dokończeniem, ale EA powiedziała NIE i na tym temat się skończył. Najlepsze jest to że EA próbowało narzucić im datę jeszcze przed Świętami 2011 ale było to po prostu niewykonalne, i premierę przełożono na marzec.
To polityka robienia szybkiej kasy przez EA zniszczyła potencjał ME3. W grze miało być o wiele więcej wątków, side-missions i więcej naszych znajomych z ME2 - ale po prostu nie było na to czasu.
Gdyby EA się nie wpier... w ME3 to jestem pewien że byłaby to najlepsza gra 2012 roku według większości serwisów, a przede wszystkim spełniła by oczekiwania fanów. Kto wie, może nawet ten finał pisany na kolanie i poprawiany w EC miałby zupełnie inny wymiar.

Ale może uczą się na własnych błędach. Ponoć DA3 zostało już przełożone na 2014 bo na koniec tego roku się mogą nie wyrobić, a ponoć nie chcą robić na odwal. Szkoda że wcześniej na to nie wpadli, szczególnie po tragicznym DA2.

PostNapisane: 20 sty 2013, 10:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
ste100 napisał(a):
Ponoć DA3 zostało już przełożone na 2014 bo na koniec tego roku się mogą nie wyrobić, a ponoć nie chcą robić na odwal. Szkoda że wcześniej na to nie wpadli, szczególnie po tragicznym DA2.

I tu cię zmartwię bo Mike Laidlaw napisał, że z tym 2014 to plotka i wszystko idzie zgodnie z planem, żeby gra wyszła jeszcze w 2013r.

PostNapisane: 20 sty 2013, 11:38 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

ste100 napisał(a):
Jedyne co mnie martwi to ten limit 2GB.
Najlepsze jest to że EA próbowało narzucić im datę jeszcze przed Świętami 2011 ale było to po prostu niewykonalne, i premierę przełożono na marzec.

Mnie też martwi ten limit 2 GB, ale gdyby nie było czegoś takiego jak dlc, to Leviatana i Omegi w ogóle byśmy nie dostali, także trzeba się cieszyć z tego marnego limitu 2 GB. Ja słyszałem, że Mass Effect 3 był ukończony już w styczniu 2012, a do marca zrobili Javika. Gdyby zamiast From Ashes zajęli się zakończeniem to by nie było potrzeby wydawania EC i raczej nie powstałyby: IT, Puzzle Theory, Beings of Light Theory i tak dalej. Ehh... :(

PostNapisane: 20 sty 2013, 11:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jeśli to będzie ostatnie DLC to Biower strzeli sobie bramkę.

Oni skończą wspierać ME3 szybciej niż ME2 taka prawda jest, chyba że liczymy też DLC do multi. Bo ludzie aż na BSN psioczą o Reckoning.

PostNapisane: 20 sty 2013, 11:50 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Puzzle Theory? Nigdy nie słyszałem o czymś podobnym. Może ktoś mi w skrócie wytłumaczyć, o co z tym chodzi?

PostNapisane: 20 sty 2013, 11:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Odnosi się do TI tylko że w innym punkcie widzenia, ja to tak rozumiem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 59 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 108  Następna strona