Teraz jest 21 lis 2019, 08:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 77 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 24 sty 2013, 20:25 
Adept analogów
Adept analogów

Szczerze ?
Gdyby Citadel DLC miało odkryć sekrety Żniwiarzy + kontynuację w wypadku wybrania Zniszczenia... byłbym WNIEBOWZIETY.

Ale że nie ufam BW, ani przeciekom, wracam do Skyrima, bo żal mi już czasu na ten cały hype związany z tym DLC - wpierw piszą o teaserze, a potem że mamy czekać kolejny miesiąc.

Niech spadają na sufit.

Ps. I się jednak nie pomyliłem. DLC zostanie wydane na rocznicę wydania ME3.

Proszę, oto co ja znalazłem:

I'm not on the writing team and I'm not even an "important" part of the development process. What I'm doing is nowhere near dangerous for me, and the so called leakers who say "oh noes imma get fired" are just playing with you.
I'm posting this because I'm sick and tired of the reddit troll cult toying with the fans of this great franchise, they are already at the edge and the writers know it, Mr. Hudson knows it, all of us are aware of it. I know they talk about it, I know a certain someone had real issues with himself after the initial fan reaction, and that's about everything I will say on the subject.

Here is what I know about the upcoming DLC;
-It will not be ending related and and it won't be post-ending either. The DLC will become available to play right after the Genophage missions.
-This DLC is not planned. My employers wanted to tease you guys, and it started as a ME 2 related story. ME 2 squadmates to be spesific, it was about the player working hard with a bunch of them to take out a small, isolated Reaper base. All I know is, the whole thing would resolve around Dark Matter, you would get some forced emotional time with your ME 2 or 3 LI and there would be a life and death stiuation. In other words, it was possible to lose a squadmate.
-The whole thing was written down, work was starting, but somehow someone managed to anger Yvonne Strahovski, the word is, it was about the Miranda character and the whole "virtual sex" talk going on her fanbase. We couldn't manage to get her onboard. Mr. Hudson decided to restart the project with a different angle, guess without Miranda Lawson it wouldn't be the same.
-Now, Tali and the sun of Haestrom are the key elements of this new story, there is still depth and emotional moments, but I don't know if it will still be possible to actually lose a squadmate in this one. It is revised, a little rushed, but I must admit that it sounds very promising.
This is all you will get from me, for now. Please just try to stay happy.

I komu tu wierzyć ?

PostNapisane: 24 sty 2013, 20:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Szczerze? Dalej mam nadzieję na ujawnienie TI, post-ending bądź naprawienie priorytetu Ziemia ale DLC związane z ciemną energią jest jedną z tych rzeczy na które również czekałam. Przez całe ME3 nie było o tym wzmianki a to była chyba najbardziej intrygująca rzecz w ME2.

I rzeczywiście to mogłoby się stać podwaliną pod fabułę ME4.

PostNapisane: 24 sty 2013, 20:44 
Adept analogów
Adept analogów

Na clevernoob, gdzie często leaki się potwierdzały ludzie piszą że to bzdura, bo rzucono ten przeciek krótko po tym jak dostali info że nadchodzi Citadel DLC + post-ending Sheparda na Cytadeli; według nich ma to nas zmylić, a że Priestley notorycznie mówi NIE jest to dla nich tylko i wyłącznie potwierdzeniem.
Zresztą leak sprzed roku, który zapowiedział Leviathana i Omegę mówił, że ostatnim DLC będzie Cytadela.

PostNapisane: 24 sty 2013, 20:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wszystko ładnie pięknie, ale udział gości z ME2 skutecznie to wyklucza. I to, że niby ma się dziać po Tuchance też.

Obrazek

PostNapisane: 24 sty 2013, 20:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

DLC w rocznicę ME3? Niech dowalą jeszcze cenę nie adekwatną do zawartości czyli 2000 BW Points i będzie beka na maxa.

PostNapisane: 24 sty 2013, 20:48 
Adept analogów
Adept analogów

Dokładnie, z Mirandą może jeszcze bym uwierzył, bo mogli by zmienić coś w jej pojawianiach się tak że wyskoczyła by jeden raz extra, ale Tali pojawia się pod koniec, po Tuchance nadal jej nie ma, więc skąd by się wzięła ? Przyleciała promem ?
Może być że dostaliśmy prawdziwy przeciek z Cytadelą i BW na siłę teraz robi trolling by nas zmylić.

PostNapisane: 24 sty 2013, 20:52 
Adept analogów
Adept analogów

Ja już nic nie mówię, ale BW trochę wyłoży się na tym marcowym terminie, bo w tym samym czasie wychodzą bardzo oczekiwane Tomb Raider i GTA V.

PostNapisane: 24 sty 2013, 20:57 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

A ja od dzisiaj kończę z czytaniem tych wszystkich tweetów, przecieków i spekulacji, bo mnie już to męczy. BioWare robi szum, podkręca atmosferę, a tu dzisiaj wyskakują z gadką: więcej informacji za miesiąc :zly: Po prostu od czasu do czasu będę odwiedzał strony z informacjami odnośnie gier i stamtąd dowiem sie o tym dlc, potem zapoznam się z opinią fanów i rozważę możliwość zakupu. Nie ma sensu słuchać tego pierdzielenia ze strony BioWare. A na chwilę obecną...Przerwa od Mass Effecta.

PostNapisane: 24 sty 2013, 21:04 
Adept analogów
Adept analogów

Ja w sumie w Mass Effecta nie gram od jakiegoś czasu. Z chęcią przeszedłbym całą trylogię od początku, ale jeśli nowe DLC będzie czymś więcej niż tylko kolejną misją ala Omega, nic nie wnoszącą do podstawy gry.

Zresztą, popatrzcie jakie wsparcie ma Skyrim. 2 DLC za nami, Dragonborn nadchodzi, a szykują kolejne 2 DLC z krasnoludami i elfami.
To są mistrzowie - jak robią DLC to konkretne.

PostNapisane: 24 sty 2013, 21:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Zbroja dla konia? :p5:

A na serio. Ja też już tweetów nie czytam, unikam BSN jak ognia, tylko zobaczyć czy operacje będą weekendowe.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 77 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 108  Następna strona