Teraz jest 15 wrz 2019, 07:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 79 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 25 sty 2013, 21:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Po co przytaczać pierwszą zwrotkę, skoro tu chodzi o wymowny tytuł? :P

Obrazek

PostNapisane: 25 sty 2013, 21:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

I jedno i drugie jest ważne :)

Z resztą, nie ważne jak bardzo Gamble się z nami bawi i tak jest jedną z nielicznych ważnych głów w BW które lubię.

PostNapisane: 25 sty 2013, 23:03 
Adept analogów
Adept analogów

Jeden taki koleś który twierdził że ma jakieś wejście w BW twierdzi, że Gamble i spółka byli wkur... negatywnymi opiniami ludzi na forum w sprawie nadchodzącego DLC... najbardziej ich ponoć dobiło że większość forum w ogóle nie chce brać pod uwagę nic poza post-endingiem.
Mnie tam to wisi i powiewa, gram w Skyrima, wspaniała gra.

Niech sobie Gamble robi jaja z ludzi; ludzie sobie z niego zrobią jaja, kiedy zamiast uderzyć na Steama uderzą do Skidrowa.

Ps. Znalazłem bardzo fajny materiał dotyczący Lewiatana i Toriana:

http://www.clevernoob.com/forums/index. ... ew-proofs/

PostNapisane: 26 sty 2013, 11:03 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@ste100
Wisz co wszystko rozumiem ale nie to, że w każdym poście dajesz wszystkim do zrozumienia, że pobierzesz lewiznę i jesteś z tego dumny. Ciekawa postawa na forum :)

Ja się tam nie napalam na żadne dlc. Będzie słabe to się zaskoczę a jak o dziwo będzie dobre to będę mile zaskoczony.

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 26 sty 2013, 12:22 
Adept analogów
Adept analogów

A tu Cię zadziwię, bo ogólnie zawsze jadę na oryginałach.
Tyle że moja polityka kupowania oryginałów bardzo się zmieniła przez ostatnie lata...

A więc po kolei: kupuję przykładowo Skyrima w wersji PS3 za ponad 200zł. Pogrywam trochę i co się okazuje ? Niegrywalna. Gdy save dobija do 7Mb nie daje się grać. Patch wychodzi - po 7 miesiącach od premiery. I niewiele poprawia. A DLC nie wyszło jeszcze żadne. Więc zaczynam się wkurzać. Ściągam wersję PC. Gram - działa, nie tnie, DLC jak marzenie. Naprawdę kawał dobrej roboty.
Wtedy kupuję Skyrima na Steamie wraz z wszystkimi DLC. I jestem bardzo zadowolony.

Kupuję Mass Effect 3 na PS3 za ponad 200zł. W dniu premiery. Gra klatkuje - od samego początku. Do tego zakończenie doprowadza mnie do szału, bo jest z d. BW mnie okłamało reklamując produkt, gdzie Pan Gamble stwierdził że będzie 16 różnych zakończeń, zależnych od naszych wyborów. Ja znalazłem 3. Szperam po forach - rzeczywiście, są tylko 3. I wtedy zaczyna się wojna fanów z BW. Dostaję info, że Amazon zwraca pieniądze za ME3, jako "niezgodność towaru z umową". Czyli nawet tak poważna firma zgadza się że BW okpiło fanów - po prostu okłamało. Ściągam więc wersję na PC. Nie klatkuje, działa. Ale zakończenia takie same jak na PS3. Wychodzi EC. Hurra. Super. Ale to nadal nie jest zapowiedzianych 16 zakończeń.
Wychodzi Leviathan. Nie płacę za niego - dlaczego ? Już raz zostałem oszukany na poważną sumę pieniędzy co do zawartości - muszę wpierw sprawdzić co naprawdę wydali. Ale DLC spodobało mi się. No i mam problem - mogę zakupić od ręki to DLC na PS3, ale tam podstawka klatkuje - nadal, bo nawet pół roku po premierze BW nie zdecydowało się wydać patcha na PS3 /nie zrobili tego do dziś/. Zakupić zaś na PC nie mogę, bo nie mam wersji Steamowej podstawki. No i mam dylemat. Decyduję więc, że zakupię wersję GOTY lub całą trylogię razem jak wyjdzie. I wtedy nadchodzi Omega. W temacie na forum który założyłem, odpowiada mi sam Priestley. Napisałem że nie ufam im po wałku z podstawką, że już raz mnie oszukali i dlaczego mam ufać że Omega to coś więcej niż tylko 2,5h strzelania i 20 minut fabuły ? Priestley mi odpowiada - zaufaj nam, Omega to coś więcej niż 2,5 strzelania. Spoko myślę... i ściągam. Jaki ja mądry byłem ! 2,5 strzelania i 10 minut fabuły ! Po raz kolejny BW mnie okłamało, tym razem nie jako jednego z wielu, ale w temacie który sam założyłem, w odpowiedzi na moje pytanie ! Poziom zaufania do BW - 0.
Za chwilę wychodzi info o trylogii ME na PC /wersję na PS3 z góry odpuszczam ze względu na klatkujące ME3/. I co się okazuje ? Trylogia ma poobcinane najważniejsze DLC. Takie GOTY dla ułomnych. Po przeliczeniu ile będzie mnie łącznie kosztować zakup Trylogii + zakup wszystkich brakujących DLC dochodzę do wniosku że ktoś tu sobie chyba jaja z nas robi.
Więc proszę nie oceniaj mnie. Nie jestem gościem który codziennie zagląda na stronę piratów i szuka sposobów na oszukanie twórców. Zawsze płacę za dobry produkt. DOBRY. I nie lubię być okłamywany. Ciekawe jak by fani Skyrima zareagowali gdyby zamiast zapowiedzianych 10 ras w grze były 4...

PostNapisane: 26 sty 2013, 14:32 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ja cię nie oceniam bo poniekąd cię rozumiem ale po prostu nie musisz co post wywalać frustracji jakie to jest zło na tym świecie z DLC i nie kupując zapewne zagrasz.

PostNapisane: 26 sty 2013, 17:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

@ste100.

Ty w każdym poście próbujesz dać nam do zrozumienia, że tylko EA względem polityki DLC jest złe, a to błąd! Bo inne firmy tworzące gry i DLC też święte nie są, choćby Kalypso które tworzy DLC do Tropico 4, dobrze chociaż tylko tyle, że cena nie jest przesadzona za nie, bo max 12 zł na steamie na nie wydasz.

A Bethseda też w tej kwestii święta nie jest, tyle że Dawnguarda i Dragonborna nie nazwałbym już jako DLC, a pełnymi dodatkami jakie się kiedyś tworzyło.

A największym grzesznikiem po EA jest Blizzard jak dla mnie.

PostNapisane: 26 sty 2013, 18:12 
Adept analogów
Adept analogów

To nie tak.
Ja porównuję akurat poczynania tych dwóch firm, bo ich produkty zakupiłem. Innych firm nie oceniam, bo nie grałem i nie zakupiłem ich produktów.
Bethesda zepsuła Skyrima na PS3, ale cały czas wydawała patche by naprawić błąd. Niestety, bo dziś się to w pełni nie udało, ale najnowsze info mówi, że łatka która raz na zawsze ma rozwiązać problem klatkowania jest gotowa i zostanie wydana z WSZYSTKIMI DLC naraz /w lutym/, a jako że posiadacze PS3 byli bardzo pokrzywdzeni posiadając niegrywalny produkt, dostaną sporą obniżkę na DLC + jakieś dodatkowe bajery.
Moim zdaniem bardzo przyzwoite posunięcie ze strony Bethesdy.
Bioware zaś DO DZIŚ nie zrobiło nic w sprawie klatkowania ME3 na PS3, wydali 2 patche który nie zawierały ŻADNEJ informacji by poprawiono coś w związku ze skaczącym framerate, a skoro ME3 to już historia to wiadomo że NIGDY JUŻ NIE NAPRAWIĄ tej gry na PS3.
Jest to to zwykłym chamstwem i szczytem bezczelności, bo cena, jaką podyktowali za ME3 na konsole była bardzo wysoka.
To są firmy których produkty zakupiłem, obie mają zupełnie inne podejście do klienta, i tak a nie inaczej je oceniam, mam do tego pełne prawo.
Blizzarda nie będę oceniał, bo ich produkty najzwyczajniej w świecie mnie nie interesuję. Pograłem w demo Diablo 3 i po 30 minutach je wykasowałem bo mnie znudziło. Dla każdego coś dobrego.
I tak, cały czas będę stał na stanowisku że EA to diabeł wcielony. BW było zupełnie inną firmą i miało zupełnie inne podejście do klienta zanim EA nie położyło na nich swoich łap.
Nie potrafię zrozumieć że wydają zepsute gry /jak ME3 na PS3/ i nic z tym nie robią; nie rozumiem też jak perfidnie mogą okłamywać graczy co do zawartości swojego produktu. No ale w końcu przychodzi zapłacić za to cenę. Sporo osób z BW odeszło po skandalu z ME3; Ray Muzyka, Greg Zeschuk /współtwórcy BW/ i inni i uwierzcie, to nie były dobrowolne odejścia.

Ps. Ostatnio zakupiłem też Dragon Age: Origins - Ultimate Edition. Świetna gra, wszystkie DLC, wszystkie patche dołączone i gra działa miód malina. Jeden z ostatnich produktów, który został zrobiony na modłę "starego" BW. Trylogii ME już nie mogli wydać w ten sam sposób, bez obcinania DLC by nie naciągać graczy ? Mogli, ale EA na to nie pozwoliło.

PostNapisane: 26 sty 2013, 18:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Odeszliście trochę od tematu. Widać, że na razie jakieś konkretne wieści od DLC przyjdzie nam trochę poczekać.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 26 sty 2013, 19:11 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

I to długo poczekamy :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 79 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 108  Następna strona