Teraz jest 21 lis 2019, 01:19

Napisz wątekOdpowiedz Strona 82 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 27 sty 2013, 22:05 
Adept analogów
Adept analogów

No to co, wydają niedokończoną grę bo się nie wyrobili ?
W takie cuda to nie wierzę.
Skoro nie mogli się dogadać na temat zakończenia i zrobili je tak, że nie ma sensu to nie mogli pociągnąć wątku zaproponowanego przez Karpyshyna z Dark Energy zanim opuścił BW ???
Human Reaper z finału ME2 + gasnące słońca z Haestrom były wręcz idealnym rozpoczęciem wstępu do finału.
Ale nie, na siłę szukali jakichś dziwnych rozwiązań, porzucili KOMPLETNIE wątki z ME2, a na koniec zaserowowali zakończenie którego sens nawet laik mógł podważyć.

A moim zdaniem te gdybanie jest dość pozytywne, bo gdyby nie gdybanie to nie byłoby ani EC ani Lewiatana. Nie zgadzam się z Twoją opinią, że zmiana zniszczonych przekaźników na uszkodzone została wymuszona przez fanów. Jeśli już, to fani udowodnili że takie zakończenie do niczego nie prowadzi, bo jeśli Żniwiarze nas nie wykończyli to ludy galaktyki wykończy po prostu głód - i gdzie tu sens całej walki, skoro każdy jej wynik będzie przegraną ?

Poczekajmy na ostatnie DLC. Na nic nie liczę, ale może się pozytywnie zdziwimy.

PostNapisane: 27 sty 2013, 22:21 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ostatnio zapoznałem się z info, że Parassini może się pojawić w następnym dlc i jest możliwy wątek ciemnej energii. Tak się składa, że przeszedłem dzisiaj misję w ME2 na Pochodzie Wolności i Veetor powiedział coś takiego o Zbieraczach: ,, Badałem je. Potwory. Roje. Nagrywałem ich moim omni-kluczem. Mnóstwo odczytów. Elektromagnetyzm. Ciemna energia.'' Po usłyszeniu tego pomyślałem, że Zbieracze mogą mieć coś wspólnego z ciemną energią. Skoro powrócili w multi to powinni być także w singlu. Oczywiście to wszystko może być nieprawdziwe, bo Veetor majaczył i miał coś z głową, a BioWare mogło wprowadzić Zbieraczy do multi na życzenie fanów. Ehh, nie wiem czy ten post ma jakikolwiek sens :D

PostNapisane: 27 sty 2013, 22:25 
Adept analogów
Adept analogów

Dużo pogłosek wskazuje na wątek Ciemnej Energii.

Przeciek z Citadel DLC wskazuje że będzie chodzić o Opiekunów i Ciemną Energię.
Przeciek z tą Parassini też wskazuje na Ciemną Energię.
Przeciek od innego gościa, który twierdzi że DLC będzie misją związaną z wątkami z ME2 też ma opierać się na Ciemnej Energii.

Byłoby ciekawie, aczkolwiek Parassini ? To byłoby tak na siłę wyciągnięte. Wolałbym już pociągnięcie wątku w sprawie gasnących słońc z Haestrom w ME2.

PostNapisane: 27 sty 2013, 22:30 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

ste100 napisał(a):
Dużo pogłosek wskazuje na wątek Ciemnej Energii.

Przeciek z Citadel DLC wskazuje że będzie chodzić o Opiekunów i Ciemną Energię.
Przeciek z tą Parassini też wskazuje na Ciemną Energię.
Przeciek od innego gościa, który twierdzi że DLC będzie misją związaną z wątkami z ME2 też ma opierać się na Ciemnej Energii.

Byłoby ciekawie, aczkolwiek Parassini ? To byłoby tak na siłę wyciągnięte. Wolałbym już pociągnięcie wątku w sprawie gasnących słońc z Haestrom w ME2.

Może ci to umknęło, ale w ME2 Parassini poinformowała Sheparda, że idzie zbierać informacje na temat ciemnej energii, bo ostatnio robi się o niej głośno.

PostNapisane: 27 sty 2013, 22:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
No to co, wydają niedokończoną grę bo się nie wyrobili ?
W takie cuda to nie wierzę.

No to uwierz, bo najdobitniejszym tego przykładem, jest Gothic 3. :D Krótka lekcja historii.

Jowood spieszył się z wydaniem Gothic 3, to zaczął poganiać Pirania Bythes, w rezultacie dostaliśmy grę z mnóstwem bugów, która do dziś jest wspierana łatkami przez fanów. :|

PostNapisane: 27 sty 2013, 22:49 
Adept analogów
Adept analogów

Nic mi nie umknęło, tyle że Parassini to dla mnie domena ME1. Wolałbym wątek gasnących słońc, bo na pewniaka Tali dostałaby mnóstwo nowych dialogów, a jeśli by była moją LI to już w ogóle było fajnie :)

A tak w ogóle to proszę mi natychmiast zrobić sensowne zakończenie po oddechu, bo nie dość że z Jacobem umówiłem się na drinka w Rio to jeszcze obiecałem mojej LI że pobiegam z nią po plaży.
Takie zakończenie że leżę gdzieś w cegłach w ogóle mnie nie satysfakcjonuje.

PostNapisane: 27 sty 2013, 23:44 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Skryim,Walking Dead, SW Tor, TR
Mam już dość. Jak czytam te całe wymagania od Bioware zmiany zakończenia to już rzygać mi się chce, kiedyś byłem również zwolennikeim teorii indoktrynacji ale trochę z innych powodów co wszyscy, uważam po prostu że zakończenie jak i cała ostatnia misja było zrobione na szybkiego ponieważ goniły terminy dlatego wyszło po prostu krótkie, nielogiczne, niejasne i z wieloma dziurami fabularnymi zakończenie. EC po części załatwił problem i chociaż dalej nie jest idealnie uważam że jest jak najbardziej ok i mnie satysfakcjonuje

Od dawna śledzę wszelkie wątki z zakończeniem i cholera mnie bierze jak widzę te całe żądania szcześliwego zakończenia, najlepiej jakby wrzucono scenę jak Shep stoi na zwłokach Harbingera wbija mu amerykańską flagę w oko, odlewa się na niego, zapala fajkę i odchodzi ku zachodzącemu słońcu a w creditsach poleci hymn

Na angielskim socialu jest tona takich tematów w których hamburgery wręcz błagają Bioware wrzucenia szcześliwego zakończenia a HEM jest uważany za kanoniczny
Devy mogą tryliard razy zaprzeczać że cokolwiek zmienią z zakończeniem to i tak wiekszość jest przekonana że to post ending DLC. Myślałem że chociaż tutaj się uspokoi i ludzie się ogarną w końcu i będzie można spokojnie podyskutować nie wchodzą co chwile na temat zakończenia

I was dziwi że Bio zaczyna coraz bardziej olewać graczy i wypuszcza coraz głupsze gry, skoro ma fanów do których nie docierają proste słowa i którzy przypominają fanów zmierzchu i Pottera gdzie miłość i sprawiedliwość zawsze wygrywa

Większość mnie oleje a reszta pełna jadu zmiesza błotem, wyzwie od troli szukając argumentów ale mam iskierkę nadziei że ktoś chociaż przez chwile się zastanowi dlaczego Bio robi z graczy debili, zamyka tematy i co chwile musi powtarzać te same komentarze

Ja serdecznie dziękuje Bioware za to że nie łamie się przed takimi akcjami, może mam do nich sporo zastrzeżeń o których nie bedę teraz pisał ale mam nadzieję ze taki stan się utrzyma

żeby nie było offtopa, co do nowego DLC uważam że odwiedzimy rodzinną planetę Protean i poznamy szczegóły ich wojny z Zniwiarzami, jest to co prawda wróżenie z fusów i czysty strzał ale tak myślę

PostNapisane: 27 sty 2013, 23:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Hitokiri
BioWare po prostu już nikt nie wierzy. Nie ważne ile razy zaprzeczą, że zakończeniem nic nie będą robić, bo kłamali w przypadku zakończeń ME3. Wszyscy pamiętają, że nie będzie zakończeń A, B, C. Z BioWare jest jak z tym chłopcem, który krzyczał wilk jak go nie było, a się naprawdę pojawił i krzyczał to nikt mu nie uwierzył. Mnie osobiście cieszy, że ludzie z BioWare się denerwują, bo sobie swoją pracę na to zasłużyli. Poza tym doskonale wiedzą jakich mają fanów. Nawarzyli piwa to niech je wypiją. Wcale mi nie jest ich szkoda.

Większość fanów BioWare się obecnie odwraca od studia tak jak najlepsi ludzie z tego studia odchodzą. Z resztą za bardzo uogólniasz gdyby BioWare miało faktycznie za fanów debili to DA2 i ME3 byłyby uznawane za świetne gry, a większość fanów uważa, że od DA2 poziom ich gier gwałtownie spada. Zaś dlaczego ludzie nie wierzą to wyjaśniłem wyżej. Samo sobie BioWare temu winne.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 28 sty 2013, 00:16 przez Shartan, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 28 sty 2013, 00:13 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Shartan napisał(a):
Zaś dlaczego ludzie nie wierzą to wyjaśniłam wyżej. Samo sobie BioWare temu winne.

Shartan, jesteś kobietą?

PostNapisane: 28 sty 2013, 00:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Literówka. Już poprawione.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 82 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 108  Następna strona