Teraz jest 21 lis 2019, 01:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 83 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 28 sty 2013, 02:05 
Adept analogów
Adept analogów

Raban się zrobił o to że sobie zrobiłem bekę z Jacobem i plażą ?
Wow.
To był żart.
Wbrew temu co niektórzy mogą wywnioskować, nie czekam na żadną zmianę zakończenia, co nie zmienia faktu że wkurzają mnie kosmiczne błędy w obecnych. Można by było je poprawić patchem wraz z nadchodzącym DLC i byłby git. Tyle.
Nie chcę zmiany zakończenia bo to byłaby głupota. Trylogia jest skończona. Finito. Oczywiście lubię sobie podyskutować o TI ale to tylko dyskusja. Nie ukrywam za to, że chciałbym by w nadchodzącym DLC było dużo interakcji, jeszcze więcej fabuły, a trochę mniej strzelania.
Co do tematu zakończenia - ten temat nigdy nie wygaśnie. Bez względu na to jak niektórzy nienawidzą tych dyskusji, bez względu na to jak same teorie o TI doprowadzają wielu do furii - te wszystkie spiskowe teorie zawsze będą miały swoich Fox'ów Mulder'ów - bo ilu ludzi tyle opinii.
Mnie to osobiście zbytnio nie przeszkadza, bo na wszystkie te teorie patrzę z przymrużeniem oka, nie wypierając się przy tym że niektóre z nich czytam z pewną dozą zainteresowania.

Bardziej od nadchodzącego DLC zastanawia mnie w którym kierunku pójdzie uniwersum ME.

PostNapisane: 28 sty 2013, 07:04 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ja po Lewiatanie i EC też nie mam problemów z zakończeniem, a nawet mi się ono podoba. Chociaż nie zaprzeczę, że denerwują mnie dyskusje, w których gracze DOMAGAJĄ się happy endu (bo mój/moja Shepard NIE ma prawa zginąc, a kysz!). Jestem w stanie zrozumieć niektórych graczy, którzy spodziewali się prostego/szczęśliwego zakończenia, ale domaganie się uznawania MEHEM za kanon i temu podobne jest niedorzeczne.

PostNapisane: 28 sty 2013, 08:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Poprawka ludzie.

Na Angielskim BSN też jest hejt jak na Polskim, co było widać w temacie z TI.

Ja nie domagam się zmiany zakończeń bo one mi już są obojętne. Ja tylko domagam się naprawy bugów w multiplayerze jak Join Bug, a skoro za to nie mają zamiaru się brać, a o zwrot kasy nie mogę się domagać, dzięki genialnym ustaleniom Origina... To równie dobrze mogę ME3 z dysku wywalić i wrócić do niego jak mi się zechce. :rotfl:

PostNapisane: 28 sty 2013, 13:18 
Adept analogów
Adept analogów

Wiecie jaki jest mój ulubiony moment w ME3 ?
Przejście floty przez przekaźnik. Te wszystkie wyskakujące floty, meldowanie się dowódców, ta muzyka... aah. To jest ten jeden jedyny moment w całej grze kiedy czuję TAK, TO MOJA ROBOTA, TO DZIĘKI MNIE TU SĄ.
Normalnie kryształy w oczach. Niezapomniane...
Dlatego rozumiem i w pełni popieram prośby o rozszerzenie cinematics podczas Priority Earth. Ba, zamieniłbym nawet nadchodzące DLC na tak efektowne filmiki jak w przypadku przejścia floty. Naprawdę było za(e)biście gdybym mógł zobaczyć w akcji te szumowiny Arii, które dopiero co zdobyłem; Lewiatanów przejmujących kontrolę na wojskami Żniwiarzy; Krogan, Asari, Salarian itp itd...

PostNapisane: 28 sty 2013, 13:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

A potem spotkasz Starbrata i rozwiążesz problem Żniwiarzy jednym pstryknięciem.

Obrazek

PostNapisane: 28 sty 2013, 13:37 
Adept analogów
Adept analogów

No akurat na to nic poradzić nie mogę.
Artistic Integrity.

Choć muszę przyznać, że spotkałem się z opiniami ludzi, którzy grają tylko do momentu śmierci Andersona a potem Alt-Del i wyłączają grę, bo nie chcą sobie psuć atmosfery.

PostNapisane: 28 sty 2013, 13:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:

Choć muszę przyznać, że spotkałem się z opiniami ludzi, którzy grają tylko do momentu śmierci Andersona a potem Alt-Del i wyłączają grę, bo nie chcą sobie psuć atmosfery.

Jestem w stanie zrozumieć takie praktyki, ale to tak, jakby wyrwać ostatnią stronę w książce, bo nie zgadzamy się z rozwiązaniem wątku/fabuły. Albo coś w tym stylu.

Obrazek

PostNapisane: 28 sty 2013, 13:54 
Adept analogów
Adept analogów

Nigdy chyba nie spotkałem się z tak znienawidzoną postacią w grach jak StarKid.
Nawet Ci którzy uważają zakończenie za "w miarę" plują na tego kolesia.

Mi tak przyszło do głowy, że gdybym JA miał pisać ten finał, to na miejscu StarKida umieściłbym Harbingera - jego "projekcję", jak w Arrival. Wtedy można by było to wytłumaczyć tak: Harbinger w scenie dobiegu do promienia widzi tam Normandię, Shepa i zdaje sobie sprawę z realnego zagrożenia, bo ludzie doszli już do tego że Żniwiarzy można zniszczyć, co nie zdarzyło się nigdy wcześniej żadnej rasie, i dlatego pozwala Shepowi dostać się do Cytadeli - bo wie że Shep jest anomalią, a jego rozwiązanie już nie działa, i musi znaleźć inne.
Lewiatan zaś mógłby wytłumaczyć, że to Harbinger był tą sztuczną inteligencją która zniszczyła jego rasę, i przyjął postać swojego stwórcy, stając się pierwszym Żniwiarzem.
Byłoby to O WIELE ŁATWIEJSZE do przyjęcia dla fanów, niż jakiś dzieciak, pojawiający się znikąd, bo Harby już był naszym głównym wrogiem w ME2. Do tego Harby mógłby wyjaśnić w finale, po co mu był ludzki Żniwiarz w ME2.

Ostatnio edytowano 28 sty 2013, 13:58 przez ste100, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 28 sty 2013, 13:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Nigdy chyba nie spotkałem się z tak znienawidzoną postacią w grach jak StarKid.

Nawet z tym gościem? :P

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 28 sty 2013, 14:46 
Adept analogów
Adept analogów

Siedzę sobie właśnie na oficjalu w dziale Fan Creations... niesamowite rzeczy !

Napisz wątekOdpowiedz Strona 83 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 108  Następna strona