Teraz jest 08 gru 2019, 17:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 08 kwi 2012, 15:16 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
Napęd nadświetlny działa trochę inaczej niż przekaźniki masy. Przekaźniki to bezbłędna bezpieczna podróż... a statkiem minimalny błąd i nie trafiasz. Co wtedy?

PostNapisane: 08 kwi 2012, 15:24 
Casual
Casual

Jak dla mnie to jest na 100% indoktrynacja, gralem jeszcze ostatio w ME 2 Arrival i tam nawet jakis gosciu zostawil wiadomosc glosowa na komputrze ze wszyscy maja jakies dziwne sny..

Jak dla mnie niebiskie zakonczenie - zniwiarze odlatuja i pogrzeb sheparda
Zielopne- zniwiarze wygrywaja
czerwone - happy end

Szczerze mowiac nie wnikam za bardzo mam nadzieje ze nie zawioda nas tym razem

PostNapisane: 08 kwi 2012, 15:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Zastanawia mnie jedno. Mianowicie to, że jeśli w zakończeniu wybierzemy kontrolowanie żniwiarzy to Shepard nie do końca umiera bo w końcu ktoś musiał wydać rozkaz, aby żniwiarze odeszli. A Shepard pyta się bachorowi czy żniwiarze będą go słuchać na co dzieciak mówi , że tak. To czy teraz Shepard nie staje się Katalizatorem zamiast niego. Dla mnie dzieciak to nie kto inny a sam zwiastun tylko celowo zmienił się w dzieciaka, żeby wzbudzić w nim poczucie winy i osłabić siłę woli. Oznaczało by to, że Shepard staje się przywódcą żniwiarzy zamiast harbingera. Czyli mógł by tym samym rozkazać żniwiarzom odbudowanie przekaźników masy.

PostNapisane: 08 kwi 2012, 15:30 
Adept analogów
Adept analogów

Saint napisał(a):

Cytuj:
Łatwiej powiedzieć niż zrobić ;).

a co to za problem dla autora produktu?
Zmienia model Normandii z S2 na S 1000 000 i po sprawie;)

Cytuj:
Szczerze to nie pamiętam czegoś takiego ale mogło mi to gdzieś umknąć, pamiętam to że dzięki odkryciu przekaźników masy rasy rozwijają się tak jak tego chcą Żniwiarze.

Tutaj:http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/11154234
Podane jest wprost że przekazniki nie sa niezbedne do podróży bo po prostu rozwinie sie technologia i po sprawie.
Rozumiem że nie w czasie 1000lat bo wtedy wiekszość istot na planecie Ziemia by zdechła z głodu wiec to chyba jest do realizacji w szybkim czasie na zasadzie: wymontujemy z wraków Żniwiarzy cześć o nazwie X i wmontujemy ja sobie i już latamy jakbyśmy mieli przekaznik w ...odpowiednim miejscu...

Qrn napisał(a):
Napęd nadświetlny działa trochę inaczej niż przekaźniki masy. Przekaźniki to bezbłędna bezpieczna podróż... a statkiem minimalny błąd i nie trafiasz. Co wtedy?

No cóz epic fail czasem sie zdarza:p

master_rpg napisał(a):
Zastanawia mnie jedno. Mianowicie to, że jeśli w zakończeniu wybierzemy kontrolowanie żniwiarzy to Shepard nie do końca umiera bo w końcu ktoś musiał wydać rozkaz, aby żniwiarze odeszli. A Shepard pyta się bachorowi czy żniwiarze będą go słuchać na co dzieciak mówi , że tak. To czy teraz Shepard nie staje się Katalizatorem zamiast niego. Dla mnie dzieciak to nie kto inny a sam zwiastun tylko celowo zmienił się w dzieciaka, żeby wzbudzić w nim poczucie winy i osłabić siłę woli. Oznaczało by to, że Shepard staje się przywódcą żniwiarzy zamiast harbingera. Czyli mógł by tym samym rozkazać żniwiarzom odbudowanie przekaźników masy.

Obawiam sie że wybór z kontrola to właśnie indoktrynacja bo:
1.Catalyst mówi: możesz zniszczyć NAS a nie ICH jakby był Żniwiarzem.
2.Shepard ma wtedy oczy jak TIM czyli jest zindoktrynowany co nie ma miejsca podczas opcji zniszcz

PostNapisane: 08 kwi 2012, 15:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

maciejl20 napisał(a):
Saint napisał(a):

Cytuj:
Łatwiej powiedzieć niż zrobić ;).

a co to za problem dla autora produktu?
Zmienia model Normandii z S2 na S 1000 000 i po sprawie;)

Cytuj:
Szczerze to nie pamiętam czegoś takiego ale mogło mi to gdzieś umknąć, pamiętam to że dzięki odkryciu przekaźników masy rasy rozwijają się tak jak tego chcą Żniwiarze.

Tutaj:http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/11154234
Podane jest wprost że przekazniki nie sa niezbedne do podróży bo po prostu rozwinie sie technologia i po sprawie.
Rozumiem że nie w czasie 1000lat bo wtedy wiekszość istot na planecie Ziemia by zdechła z głodu wiec to chyba jest do realizacji w szybkim czasie na zasadzie: wymontujemy z wraków Żniwiarzy cześć o nazwie X i wmontujemy ja sobie i już latamy jakbyśmy mieli przekaznik w ...odpowiednim miejscu...

Qrn napisał(a):

No cóz epic fail czasem sie zdarza:p

master_rpg napisał(a):

Obawiam sie że wybór z kontrola to właśnie indoktrynacja bo:
1.Catalyst mówi: możesz zniszczyć NAS a nie ICH jakby był Żniwiarzem.
2.Shepard ma wtedy oczy jak TIM czyli jest zindoktrynowany co nie ma miejsca podczas opcji zniszcz

Tylko BioWare nie zamierza zmieniać zakończenia czyli teoria indoktrynacji odpada, chcą je tylko rozszerzyć wyjaśniając zakończenie i podjęte przez nas wybory. W zielonym zakończeniu Shepard tez ma niebieskie oczy, a mimo to BioWare pozostaje przy swoim i nic nie zmieniają. Chyba, że kłamią.

PostNapisane: 08 kwi 2012, 15:45 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
Jak się ima zniszczenie Gethów które dopiero co uratowaliśmy i pogodziliśmy z quarianami do happy endu?

PostNapisane: 08 kwi 2012, 15:51 
Casual
Casual

Tylko BioWare nie zamierza zmieniać zakończenia czyli teoria indoktrynacji odpada,

Wcale nie odpada, jesli to wszystko bylo halucynacja i proba zlamania sily woli sheparda to wystarczy ze go pokaza na ziemi ( jesli wybrales czerwone zakonczenie ) i jak odnajduje go sklad ktory wybrales na koniec misji... jakbym sie glebiej zastanowil to bym wymyslil wszystko ladnie

Jak się ima zniszczenie Gethów które dopiero co uratowaliśmy i pogodziliśmy z quarianami do happy endu?

Happy end w tym taki ze gethy pomogly przez ten krotki okres czasu quarianom stanac na nogi i daje ostrzezenie graczowi ze AI moze byc niebezpiecznym wynalazkiem przyszlosci

PostNapisane: 08 kwi 2012, 15:59 
Adept analogów
Adept analogów

master_rpg napisał(a):

Tylko BioWare nie zamierza zmieniać zakończenia czyli teoria indoktrynacji odpada, chcą je tylko rozszerzyć wyjaśniając zakończenie i podjęte przez nas wybory. W zielonym zakończeniu Shepard tez ma niebieskie oczy, a mimo to BioWare pozostaje przy swoim i nic nie zmieniają. Chyba, że kłamią.

Teoria indoktrynacji zakładała chyba że on tak na serio leżał sobie po oberwaniu laserem a śniło mu sie że walczy ze Żniwiarzami kiedy to było tylko w jego głowie.
Że po dokonaniu wyboru albo umrze (ending zielony i niebieski) albo wstanie i dokończy działa (czerwony).
Oni chyba nie odrzucaja indoktrynacji jako takiej tylko odrzucaja indoktrynacje w takiej skali.
Przecież jak na Ziemi widział dzieciaka którego nikt inny nie widział to jedynym wyjaśnieniem na to jest to że był indoktrynowany a nie że inni po prostu patrzyli w druga strone prawda?
Czyli potem też robili mu wode z mózgu ale nie spał tylko był przytomny.
Mnie tylko ciekawi w całym twierdzeniu że teoria indoktrynacji jest błedna, jak to sie stało że Shepard kulał, przewracał sie itd a jak sie wybierze czerwony ending to nie tylko przestaje kuleć ale sie prostuje i idzie jakby nic mu nie było.
Wyglada to właśnie tak jakby jego rany były symbolem tego że sie poddawał indoktrynacji i był o krok od poddania sie tak jak TIM i Saren.
Kiedy sie otrzasnał, to rany znikły i została tylko osmolona zbroja.
Jak inaczej wytłumaczyć że najpierw ledwo lezie , pada co chwile, praktycznie nie może ustać a jak wybierze zniszczenie to prawie biegnie?
Koksu mu ktoś zaaplikował?

PostNapisane: 08 kwi 2012, 16:09 
Casual
Casual

jezu.. po prostu adrenalina emocje, nigdy nie miales tak ze byles zmeczony a pozniej dopadlo cie takie wkurwienie ze bys zabil kogos najchetniej ?

Ja trenuje boks i jak wale w worek mimo ze nie mam juz sily to potrafie jeszcze dowalic takiej energi na koniec ze hej.. czasami az krzycze z bolu

Ostatnio edytowano 08 kwi 2012, 16:11 przez natasz, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 08 kwi 2012, 16:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Chyba, że indoktrynacja Sheparda zaczęła się po zemdleniu na cytadeli, gdy Hackett mówi, że coś nie gra.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Następna strona