Teraz jest 13 lis 2019, 00:05

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 08 cze 2012, 09:01 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter
Trochę szkoda gethów by fajne słodziutkie robociki, które i tak mają być zniszczone.
Po prostu zakończenie jest popsute i trzeba je naprawić w postaci jeszcze jednego wyjścia

PostNapisane: 08 cze 2012, 09:06 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: w sumie to nic
Asasynek napisał(a):
Tyle, że już dawno napisali z BioWare, iż przekaźniki masy zostały naprawdę rozwalone, a ich odbudowa będzie zależna od wyboru zakończenia (jeśli nie kłamali, bo lepiej nie wierzyć w ich obietnice).

Tak jak czytałem, że "długo przed premierą zapowiadano, że prawdziwe zakończenie będzie w DLC", albo, że na swoich twitterach pracownicy BW piszą "nic nie jest takie jak Wam się wydaje" itp. Ile osób, tyle wersji tego zakończenia lub "zakończenia". :D

PostNapisane: 08 cze 2012, 09:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Jeśli dadzą prawdziwe zakończenie dopiero teraz, to będzie to chamskie. Bo zmusi to wielu do przechodzenia od nowa. Po za tym nikt nie lubi być manipulowany, a to co zrobili by BW inaczej jak manipulacją nazwać nie można.

BTW. Marcin nie wyrażaj się tak.

PostNapisane: 08 cze 2012, 11:04 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Batman: AA, AC, seria Mass Effect, seria FIFA
A w czym problem jeśli chodzi o przechodzenie jeszcze raz? Gra jest przednia, a nie jakiś ochłap więc nie wiem o co Ci chodzi ;)
A co do dania prawdziwego zakończenia to nie byłoby chamskie jeśli ów DLC będzie za darmo, a tak ma być, więc znowu nie wiem o co Ci chodzi...Mnie się taki zabieg by podobał byłoby to coś nowego, takie przetrzymanie graczy w niepewności.

PostNapisane: 08 cze 2012, 12:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
No, ale mówić, że będzie zakończenie prawdziwe dopiero w DLC, po czym sprzedawać grę. To tak jak sprzedać samochód i powiedzieć, że za miesiąc dostaną państwo do niego koła.

PostNapisane: 08 cze 2012, 12:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ogichi636 , masz trochę racji. Ja na to patrzę inaczej niż większość ludzi, wszystkie trzy Mass Effecty przeszedłem w ciągu ostatnich dwóch - trzech miesięcy, nie jestem fanem, który już od czterech lat czekał na zwieńczenie tej sagi. Po prostu poczekać do wakacji na prawdziwie zakończenie - aż tak mnie nie boli.

A czemu mówisz, że zmusi ludzi do ponownego przechodzenia gry? Ostatni save w grze jest przed wyborem ostatecznej ścieżki, zresztą po napisach przerzuca gracza do miejsca przed atakiem na Cerberusa, więc gry wcale przechodzić od nowa nie trzeba. :)

EDIT

Albo ostatni save jest po wciągnięciu do Cytadeli - tak czy inaczej nie jest to 30h gry, a 30 minut. I pozwoli ponownie wczuć się w klimat. :)

PostNapisane: 08 cze 2012, 12:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
A czemu mówisz, że zmusi ludzi do ponownego przechodzenia gry? Ostatni save w grze jest przed wyborem ostatecznej ścieżki, zresztą po napisach przerzuca gracza do miejsca przed atakiem na Cerberusa, więc gry wcale przechodzić od nowa nie trzeba. :)

EDIT

Albo ostatni save jest po wciągnięciu do Cytadeli - tak czy inaczej nie jest to 30h gry, a 30 minut. I pozwoli ponownie wczuć się w klimat. :)

Nikt nie gwarantuje, że nie dodadzą czegoś na jeszcze wcześniejszym etapie gry. Ja bym się nie obraził o na przykład wycięte dialogi z Ash albo Andersonem albo naprawę banterów Kena i Gabby, które nie działają, jeśli uratowało się Kaidana na Virmirze.

Obrazek

PostNapisane: 08 cze 2012, 12:41 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Chodzi o to, że gdyby zakończenie z TI, to:
niektóre momenty zostaną pozamieniane lub wycięte plus dodane nowe
lub
całe to zakończenie zostanie wycięte i zmienione na nowe
lub
zakończenie się odbywa, ale później okazuje się, że to był sen/indoktrynacja czy cokolwiek Sheparda i dopiero po tym jest właściwe zakończenie

A gdyby nie będzie TI:
zakończenie jest to samo, ale bardziej rozbudowane ;)

PostNapisane: 08 cze 2012, 13:06 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Narmeril napisał(a):
Nikt nie gwarantuje, że nie dodadzą czegoś na jeszcze wcześniejszym etapie gry. Ja bym się nie obraził o na przykład wycięte dialogi z Ash albo Andersonem albo naprawę banterów Kena i Gabby, które nie działają, jeśli uratowało się Kaidana na Virmirze.

Wątpię by dodawali takie pomniejsze sceny do wcześniejszych etapów gry, chyba, że gdzieś mowa o tym była, ja nie słyszałem. A o glitchu w maszynowni nawet nie wiedziałem, ja uratowałem Ash. ;)

Asasynek napisał(a):
Chodzi o to, że gdyby zakończenie z TI, to:
[...]
zakończenie się odbywa, ale później okazuje się, że to był sen/indoktrynacja czy cokolwiek Sheparda i dopiero po tym jest właściwe zakończenie

A gdyby nie będzie TI:
zakończenie jest to samo, ale bardziej rozbudowane ;)

Te dwie wersje dopuszczam do siebie. Pierwsza była by tą wymarzoną, drugiej się obawiam. ;)

PostNapisane: 08 cze 2012, 13:26 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter
Jeśli jednak TI będzie prawdziwa, to wszystko zmienia no ale Shepard nie mógł być zindokrynowany w czasie snu, ten kto romansował z Mirindą temu by powiedziała, więc opcja z indokrynacją Cerberusa odpada . A więc teoria TT jest mało prawdopodobna chyba że BioWere da jeszcze jakiś fragment że Shepard był faktycznie przerobiony.

Jeśli naprawdę by był to koszmar, to by dawało nadzieję że wszystkie postacie będą uratowane.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 53  Następna strona