Teraz jest 15 wrz 2019, 08:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 08 kwi 2012, 16:13 
Adept analogów
Adept analogów

natasz napisał(a):
jezu.. po prostu adrenalina emocje, nigdy nie miales tak ze byles zmeczony a pozniej dopadlo cie takie wkurwienie ze bys zabil kogos najchetniej ?

Ja trenuje boks i jak wale w worek mimo ze nie mam juz sily to potrafie jeszcze dowalic takiej energi na koniec ze hej.. czasami az krzycze z bolu

Wszystko prawda ale powinien dostać tej adrenaliny jak stanał na powierzchni planety o nazwie Ziemia i w ogóle nie gadać z TIMem tylko palnać mu w łeb.
Potem nawet nie wnikać w gadke z Catalystem tylko znowu użyć opcji renegata i palnać mu w łeb.
Potem wyciagnać jakaś bazuke i wypier Żniwiarzy w kosmos.
To by była adrenalina o jakiej mówisz a nie że wpadam, gadam o dupie maryny, słucham grzecznie pierdół po czym wpadam w furie...to jest :facepalm

PostNapisane: 08 kwi 2012, 16:44 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
Jak na mój gust gethy stały się na tyle świadomymi istotami jak ludzie i wszystkie inne rasy, więc byłby to poprostu cholerny genocyd... zawsze szansa że przezyją póki nie ma cut scenki ale szanse marne... ogólnie gethy bardzo mi zaimponowały mentalnością, wyciągnięciem ręki do swoich stwórców jak i prawie niszczycieli... Zresztą quarianie nie zdążyli jeszcze stanąć na nogi, mowa była tylko o początkowym rozwoju, iż przebiega to szybciej niż sami by się z tym męczyli.Ile może mijać od momentu pogodzenia gethów i quarian do walki o Ziemię? Raczej niewiele. Dlatego właśnie nie potrafię nazwać tego happy endem ;) Zabijanie gethów to tak jak zabicie ludzi w momencie kończenia fabuły me3. Jedyna różnica to brak przerobienia na Żniwiarza...

PostNapisane: 08 kwi 2012, 17:04 
Casual
Casual

no niby tak ale jaka masz pewnosc ze gethy po jakims czasie nie ulepsza siebie i nie beda kolejnymi zniwiarzami ? w grze zreszta mozesz wybrac swoje przekonania co do tego czy sa to tylko maszyny czy moze cos wiecej.. ja za nimi nie przepadam zbytnio wiec mysle ze nie ma sensu sie klocic.. jak to producenci pisali ze kazda osoba przezywa mass effect na swoj sposob

PostNapisane: 08 kwi 2012, 19:40 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja uwazam ze Komandor Shepard lezal nie przytomny pod promieniem i to wszystko mu sie snilo (Indoktrynacja). W Arival u porazilo go przeciez ten artefakt Zniwiarzy i od tamtego czasu zaczelo sie paczenie jego umyslu. Ten dzieciak ktory ginol tak naprawde go nie bylo. To poczatek halucynacji Sheparda. Hmm mysle ze te Dlc wyjasni a przynajmniej powinno dac nam ostatnia bitwe prawdziwa ze Zniwiarzami. Sam Zwiastun mogl przeciez zakonczyc to zabijajac Sheparda pod promieniem w Londynie. I dlatego mysle ze to wszystko co bylo na koncu bylo nie prawdziwe. Katalizator byl raczej zwiastunem (Zniwiarzem) ktory chcial spaczyc umysl Shepardowi. ALe ja sie nie dalem Red Kolor i Boom Shepard sie budzi w ruinach londynu :D. CDN ... Jaki Hmm dowiemy sie latem :D.

PostNapisane: 08 kwi 2012, 20:48 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Wiedźmin, Pasjans.
master_rpg napisał(a):
Chyba, że indoktrynacja Sheparda zaczęła się po zemdleniu na cytadeli, gdy Hackett mówi, że coś nie gra.

Tylko czemu radio Sheparda działało dopiero wtedy? Skąd Hackett wiedział, że Shepard tam jest? Skoro cały młot został wybity? No rozumiem, Steve mógł pomyśleć: "O otwiera się, wpakujmy naszą super tajną broń, która nie wiemy jak działa, w jakiś punkt. A to, że się otworzyło to zasługa komandora, więc skontaktuje sie z nim mimo, że a) zakłócenia żniwiarzy mi na to nie pozwalają b) radio długodystansowe sheparda nie działa. A potem zwale wine, że Crucible nie strzela, chociaż nawet nie wiemy czy powinien strzelać, bo żadnej amunicji w niego nie wpakowaliśmy."
Tak, bardzo logiczne... Ja sądzę, że to "One more story, które mówi Joker (aka astronom*) do dziecka, to albo mass effect 4, w którym budzimy się w londynie i kończymy dzieła, albo jakieś potężne dlc do me3, w którym budzimy się w londynie.

* to że Joker to astronom to tylko moje przypuszczenie, równie dobrze może to być Vega lub Kaidan (chociaż u mnie zginął już na virmirze...)

J: Spoko, spoko.

PostNapisane: 08 kwi 2012, 21:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
starflame napisał(a):
master_rpg napisał(a):
Chyba, że indoktrynacja Sheparda zaczęła się po zemdleniu na cytadeli, gdy Hackett mówi, że coś nie gra.

Tylko czemu radio Sheparda działało dopiero wtedy? Skąd Hackett wiedział, że Shepard tam jest? Skoro cały młot został wybity? No rozumiem, Steve mógł pomyśleć: "O otwiera się, wpakujmy naszą super tajną broń, która nie wiemy jak działa, w jakiś punkt. A to, że się otworzyło to zasługa komandora, więc skontaktuje sie z nim mimo, że a) zakłócenia żniwiarzy mi na to nie pozwalają b) radio długodystansowe sheparda nie działa. A potem zwale wine, że Crucible nie strzela, chociaż nawet nie wiemy czy powinien strzelać, bo żadnej amunicji w niego nie wpakowaliśmy."
Tak, bardzo logiczne... Ja sądzę, że to "One more story, które mówi Joker (aka astronom*) do dziecka, to albo mass effect 4, w którym budzimy się w londynie i kończymy dzieła, albo jakieś potężne dlc do me3, w którym budzimy się w londynie.

* to że Joker to astronom to tylko moje przypuszczenie, równie dobrze może to być Vega lub Kaidan (chociaż u mnie zginął już na virmirze...)

Niezbadane są wyroki BioWare

PostNapisane: 08 kwi 2012, 21:09 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

haha ... jak czytam te wasze komentarze na temat tego, że nadal wierzycie w teorie indoktrynacji to pękam ze śmiechu. Teoria jest fajna, ale na pewno nie jest prawdziwa. BioWare przecież ewidentnie powiedziało że zakończen nie zmienia tylko urozmaica by wydarzenia miały bardziej logiczny sens i nasze decyzje miały większy wpływ na wydarzenia po wypędzeniu/pokonaniu żniwiarzy ... a wy nadal swoje. Zawiedziecie się, przykro mi, ale na szczęście jesteście w mniejszości.

Ostatnio edytowano 08 kwi 2012, 21:25 przez Dawko_007, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 08 kwi 2012, 21:16 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Bioware duzo gada wiec wszystko jest mozliwe. :D Bo jesli nie indoktrynacja to co ?? Zakonczenie w ME3 hmm nie ma go w sumie bo jest bez sensu i nic nie mowi nam. Indoktrynacja to by byl jedyny sens tego co widzielismy. A moze ME4 ale co z Shepardem lezy se tak tam i nic? A co z Zniwiarzami ??

PostNapisane: 08 kwi 2012, 21:18 
Adept analogów
Adept analogów

Szkoda, że nie ma tutaj "Lubię to" ;) - odnośnie postu Dawko.

PostNapisane: 08 kwi 2012, 21:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
Ja też nie wierzę już w teorie indoktrynacji co nie zmienia faktu, że BioWare się z nami bawiło, bawi i bawić będzie. Bo oficjalnie nie powiedzieli, że teoria indoktrynacji nie pojawi się w dlc. Piszą, że dodadzą dodatkowe sceny czyli w tej scenie mogło by pojawić się jak Shepard wyrywa się z indoktrynacji, i wybiera opcje zniszczenia żniwiarzy, ale ja już w to nie wierze, a jak to wprowadzą to będę zadowolony,ale póki co jestem spokojny, no chyba, że spieprzą to dlc to będę bardzo nie spokojny.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53  Następna strona