Teraz jest 13 lis 2019, 00:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 09 kwi 2012, 09:53 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Hmm ME4 pewnie bedzie ale bez Sheparda jak to Bioware gadalo (Fuck EA ) :P Haha. To ma byc zakonczenie Legendy Komandora. Swietnie by bylo jakby w tym nowym Dlc oprocz scen filmikow dali game play z ostatnia decydujaca bitwa np z Zwiatunem. Ok Shepard wstaje z gruzow Londynu i ranny codalej zrobi?? Wpakuje sie w promien taka opcja tez moze byc tyle ze teraz jest to na powaznie. Pare scenek wyboro moze walka z Czlowiekiem Iluzja. Bylo by fajnie. ALe wydaje mi sie ze to bedzie bardziej pokrecone itd. Mam nadzieje ze nas mile zaskocza :D. Tez zastanawiam sie dlaczego Normandia uciekala przed ta fala itd.

PostNapisane: 09 kwi 2012, 10:03 
Casual
Casual

A bierzecie pod uwagę, że można było nie przejść Arrival i Shepard nie miał wtedy styczności z tym artefaktem

o kurczę a jak nie grales w ME1 to niby nie uratowales Cytadeli ? Nie grales w Handlarza Cieni to Liara nie jest nim juz ?

Jak wy mnie ludzie denerwujecie ile wy macie lat ?! jestescie tacy glupi czy moze trollujecie?

I ten typ co pisze ze Ci co wierza halucynacje to niby mniejszosc a wystarczy zobaczysz jak ludzie w ankiecie glosowali

Kolejni ktorzy mysla ze mozna miec kundla z innymi rasami..

JA olewam NIECH MNIE KTOS ZBANUJE BO NIE WYTRZYMAM

/ Banować nie muszę, ale proszę nie przeklinać - roelka

PostNapisane: 09 kwi 2012, 10:10 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Popieram :D.

PostNapisane: 09 kwi 2012, 10:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
natasz napisał(a):
A bierzecie pod uwagę, że można było nie przejść Arrival i Shepard nie miał wtedy styczności z tym artefaktem

o kurczę a jak nie grales w ME1 to niby nie uratowales Cytadeli ? Nie grales w Handlarza Cieni to Liara nie jest nim juz ?

Jak wy mnie ludzie denerwujecie ile wy macie lat ?! jestescie tacy glupi czy moze trollujecie?

A Ty grałeś w ogóle w ME 3 ? Jak nie przeszło się Arrival to wtedy ktoś inny wysadził przekaźnik, a Liara sama została Handlarzem, a Shepard nie miał z tymi zdarzeniami żadnej styczności! I kto jest teraz trollem ?

Cytuj:
JA olewam NIECH MNIE KTOS ZBANUJE BO NIE WYTRZYMAM

Popieram

PostNapisane: 09 kwi 2012, 10:22 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Widzę, że nieco zbaczacie z tematu. Zakończenia ME3 mają swoje osobne wątki, a tutaj prosiłabym spekulować na temat samego DLC. ;)

PostNapisane: 09 kwi 2012, 10:29 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Sa to dyskusje zwyczajne wiec o cco Hallo?? Tematyka Dlc i wszystkiego co sie z nim wiaze. Moze specjalnie nowy watek zalozymy?? :P haha. Nawet nie mozna podyskutowac normalnie bez czepiania sie. Pff Je.. komune :P

PostNapisane: 09 kwi 2012, 10:46 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
natasz, uniwersum ME od naszego świata znacząco się różni, nie będę ci tego tłumaczył dobitnie bo jesteś "zdaje się" na tyle mądry iż to wiesz, ale chyba zapomniałeś. Dla większości ludzi ta gra to czysta fantastyka, zabawa. Istnieją już rzeczy skrajnie niemożliwe, i co z tego? Po co myśleć "skoro to na logikę naszego świata głupie i nielogiczne, to zostawmy to w diabły bo nikt tego nie ruszy" ? Ja kocham to uniwersum właśnie za wszystko co odbiega od realności, za to że jest tak wiarygodne, rozbudowane, unikalne. W tej chwili zakończenie dla każdego jest inne, każdy inaczej wyobraża je sobie, bo większość nie przyjęła po prostu tego gówna od BW. Co do grania w dlc bądź poprzednie części, to całkiem logiczne myślenie, sam nie grałem w DLC z Liarą w ME2 i to że oznajmiła iż jest Handlarzem Cieni trochę mnie zdziwiło w ME3. Co poradzić. i co do ostatniego. Ten świat nie jest realny. Jeśli w czyjejś wizji to możliwe, to będzie to dla niego możliwe. Daj spokój ludziom którzy chcieliby to zobaczyć na monitorze, bądź telewizorze w epilogu, whatever... Jeśli twoja wizja jest inna, my to szanujemy. ale proszę cię, szanuj także naszą wizję.

Dzięki
Qrn

PostNapisane: 09 kwi 2012, 11:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Qrn masz racje każdy ma własna wizje świata,Jednak ja osobiście lubię jak pod podstawmy jakiego uniwersum leżą logiczne rozwiązania itp.

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 09 kwi 2012, 11:09 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
No więc logiczne jest że Shepard związany z inną rasą tak czy inaczej zechce pewnie mieć potomka. Akurat w świecie ME ja nie widzę przeszkód, skoro asari mają sposób, to i w innych przypadkach się znajdzie. Trzeba trochę inwencji :) Zresztą porównując ME do realności, jest pełne nielogiczności... ale czy grając w ME zauważasz jakieś nielogiczności poza zakończeniem?

PostNapisane: 09 kwi 2012, 11:16 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Arcanum
Całkiem sporo

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 53  Następna strona