Teraz jest 13 lis 2019, 00:05

Napisz wątekOdpowiedz Strona 44 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 27 cze 2012, 16:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Uf - oglądnąłem te filmiki z wszystkich trzech zakończeń i powiem tyle, że choć lepsze, to nie dużo wnoszą.

Jeśli chodzi o wyjaśnienie zagadek, to muszę zaznaczyć, że wiele osób ma chyba jakąś sklerozę albo jest po prostu ślepych - takie sprawy jak genofagium,losy wojny Quarian z Gethami, samych Gethów, i większości mniejszych spraw (jak nawet losy tej matki z ME 1, która miała urodzić dziecko Michela, czy Heleba Blake, która została (?) pracownicą socjalną na Omedze) zostało wyjaśnionych. Jedyne co miało być wyjaśnione to losy naszych towarzyszy (u mnie doszło nawet do romansu Garrusa z Tali), motywy Zniwiarzy (trochę więcej można się dowiedzieć od Katalizatora i z sekwencji po wyborze zakończenia) i ogólne losy galaktyki.

Skończyło się na tym, że było kilka wstawek i tyle. Niby lepiej, ale jednak nadal rozczarowujące. Przynajmniej uniwersum dzięki temu nie umarło, bo
Spoiler:
nie mogłoby być nowej gry w świecie ME.

Nie zaczynałem wszystkiego od ataku na Cerberusa, bo po oglądnięciu zakończeń z auto zapisu "powrót na Cytadelę" (czy jak to tam było zapisane) oglądnąłem filmik mówiący o tym, że w bazie Cerberusa czy na Ziemi nie ma w zasadzie nowych sekwencji. Jeśli się mylę to niech ktoś mi powie gdzie.

Nadal jednak nie rozumiem w zasadzie motywów Żniwiarzy - co prawda jest to jakoś wyjaśnione, ale w zasadzie skoro chodziło o
Spoiler:

No chyba, że tu chodziło o
Spoiler:
. Ale jeśli o to wszystko dbali Żniwiarze -
Spoiler:
, to czy nie powinniśmy mieć od nich wcześniej jakiś przesłanek, zapisów spuścizny tych cykli etc? I tu właśnie leży paradokś pierwszego pomysłu na zakończenie -
Spoiler:
, ponieważ to wszystko w zasadzie nie ma większego sensu.

No i co oni zrobią w nowej grze ME - wybiorą uniwersum czerwone, niebieskie czy zielone?

PostNapisane: 27 cze 2012, 16:42 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Jest niby informacja o kolejnych częściach, ale nigdzie przecież nie ma, że będą dziać się w przyszłości. Nawet niektórzy chcieli o losach protan, czy walkach krogan, ale to już by nie było RPG, tylko liniowa gra akcji, bo to w końcu już się wydarzyło a nie wydarzy, więc co najwyżej może być wybór broni, itd.

Cytuj:
to czy nie powinniśmy mieć od nich wcześniej jakiś przesłanek, zapisów spuścizny tych cykli etc

Spoiler:

PostNapisane: 27 cze 2012, 17:17 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Gry
!!!!!!!!!! Post może zawierać spoilery, choć sam ich nie znalazłem.Jeśli ktoś zepsuje sobie zabawę z gry, tylko siebie może za to winić. !!!!!!

W mojej opinii DLC jest dobrze zrobione, ale wbrew obietnicom nie wyjaśnili kilku wątków.

Mimo to, wiemy teraz wiele rzeczy których ja się osobiście nie spodziewałem.Między innymi chodzi mi o twarz Tali przy syntezie.Trochę cukierkowo przedstawili większość zakończeń, ale może to dlatego, że miałem dużo war asset.

Spodobał mi się fakt, że w kilku momentach wskazywali na nową część.
Między innymi z powodu niewyjaśnionego wątku przeżycia Sheparda (Mam nadzieję, że Shepard w nowej części będzie co najmniej postacią poboczną, w wypadku gdy gracz importuje zapis z ME3) i komunikatu po grze (Bez dodatku było to coś w stylu"Shepard został bohaterem, cała galaktyka jest szczęśliwa.Przygotujcie się na kupno naszego nowego DLC!").
Po Extended Cut jestem pewien, że przeżył przy zniszczeniu, .
-Po pierwsze, gdy dzisiaj po raz kolejny obejrzałem ten filmik, po prostu nie wyglądał na trupa .(oddech nie brzmiał jak agonalny)
-Po drugie, podobno nazwa pliku sceny nazywa się Shepard_Male_Alive, lub coś w tym stylu.
-Po trzecie, gdy Tali ma przyczepić tabliczkę z imieniem Sheparda na ścianie pamięci, chwilę się waha i odkłada ją.W innych zakończeniach to nie występuje.

Ostatnio edytowano 27 cze 2012, 17:29 przez Pazur13, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 27 cze 2012, 17:27 
Adept analogów
Adept analogów

Pazur13 napisał(a):
-Po trzecie, gdy Tali ma przyczepić tabliczkę z imieniem Sheparda na ścianie pamięci, chwilę się waha i odkłada ją.W innych zakończeniach to nie występuje.

Ashley tak samo :d W innych zakończeniach po prostu przyczepia tabliczkę na ścianie - w zniszczeniu tego nie robi

PostNapisane: 27 cze 2012, 17:30 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Gry
Tak, wiem, że inni też to robią.
Po prostu o tym zapomniałem, a że u mnie była Tali to tak napisałem =P

PostNapisane: 27 cze 2012, 17:39 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

U mnie Liara przyczepiła tabliczkę po wyborze zniszczenia. Miałem jakieś 10k zasobów wojennych.
Co do DLC to bardzo mi się podoba. Niektóre sceny zastąpili nowymi np. uszkodzenie przekaźników zamiast ich całkowitego zniszczenia, Normandia również nie została zniszczona po lądowaniu na tej zielonej planecie - chwilę potem odleciała.

9e0r9e napisał(a):
Nie zaczynałem wszystkiego od ataku na Cerberusa, bo po oglądnięciu zakończeń z auto zapisu "powrót na Cytadelę" (czy jak to tam było zapisane) oglądnąłem filmik mówiący o tym, że w bazie Cerberusa czy na Ziemi nie ma w zasadzie nowych sekwencji. Jeśli się mylę to niech ktoś mi powie gdzie.

Jest jeszcze kilka scen na Ziemi. Tuż przed wejściem Sheparda w promień przenoszący go na Cytadelę przylatuje Normandia i zabiera jego towarzyszy, wcześniej jeszcze Shepard się z nimi żegna. Aha i dodatkowa scena ze Zwiastunem.

PostNapisane: 27 cze 2012, 21:50 
Casual
Casual

Zakończenia fajne , ale kurcze znów BW dało ciała pokazali że quarianie są bez masek ,a biedna thali na końcu dalej w niej zapuszkowana jest :).
Chyba że nie była świadoma że może ją zdjąć

PostNapisane: 27 cze 2012, 22:58 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect 3, Far Cry 3
babacz1976 napisał(a):
Zakończenia fajne , ale kurcze znów BW dało ciała pokazali że quarianie są bez masek ,a biedna thali na końcu dalej w niej zapuszkowana jest :).
Chyba że nie była świadoma że może ją zdjąć

*Tali nie Thali
A maski nie mogła zdjąć bo była na Normandii, a nie na Rannoch'u jak reszta quarian.
Według mnie zakończenie byłoby dobre gdyby takie zostało wypuszczone w marcu, w takim czasie mogliby zawrzeć w nim więcej treści.

Tytuł: Odp: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 28 cze 2012, 18:58 
Casual
Casual

Czyli nadal WA z multi się liczy, żeby mieć to zakończenie gdzie shep niby przeżywa... ?

PostNapisane: 28 cze 2012, 23:55 
Casual
Casual

O co chodzi z filmikiem, na którym nasza LI w opcji zniszczenia przyczepia lub nie przyczepia tabliczki Sheparda? Ja nie pamiętam co moja Tali zrobiła, i martwię sie że będzie miało to katastrofalny wpływ w przyszłości :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 44 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 53  Następna strona