Teraz jest 20 paź 2019, 02:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 45 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Odp: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 29 cze 2012, 00:20 
Casual
Casual

Nie grałam, ale obejrzałam te jakby outro. Jest na YT.

Spoiler:

Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 29 cze 2012, 12:07 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME3, Crysis 3 (xbox) , GTAIV
Jedyne co mnie irytuje w tym zakończeniu to to że nie zrobili nowego wyglądu twarzy quarian ,poza tym zakończenia nowe są niezłe i takie powinny być na początku .

Spoiler:

Tytuł: Mass Effect 3 extended cut
PostNapisane: 29 cze 2012, 15:40 
Casual
Casual

Witam.
Słyszałem że dodatek ten już można pobrać jednak nigdzie nie go nie ma przynajmniej u mnie.
więc mam taką prośbę moglibyście podać mi jakikolwiek link z którego mogę pobrać ten dlc ?
Szukałem także na Origin jednak nic nie znalazłem.

Z góry dziękuję.

Tytuł: Re: Mass Effect 3 extended cut
PostNapisane: 29 cze 2012, 16:18 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

xesup napisał(a):
Witam.
Słyszałem że dodatek ten już można pobrać jednak nigdzie nie go nie ma przynajmniej u mnie.
więc mam taką prośbę moglibyście podać mi jakikolwiek link z którego mogę pobrać ten dlc ?
Szukałem także na Origin jednak nic nie znalazłem.

Z góry dziękuję.

Musi być. Naciśnij prawym przyciskiem myszy na ME3 w panelu Moje Gry, potem pokaż dane gry i kup dodatki (nad dezinstalacją). Tam będzie Wersja Rozszerzona -> pobierz

PostNapisane: 03 lip 2012, 07:40 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME, ME2, ME3, Diablo, Fallout, Borderlands
W końcu ukończyłem grę z DLC (multiplayer here I come!!) i jestem usatysfakcjonowany z zakończeń (przynejmniej tych które wybrałem bo nie widziałem jeszcze wszystkich). Mało kto zauważa że dostępne są
Spoiler:

A teraz powiem Wam jeszcze coś - stwierdzam że pierwotne zakończenie było CUDOWNE. Ponieważ niesamowicie stymuluje wyobraźnię, daje pole do polemiki i dużo do myślenia. Właściwie każdą wersję zakończenia można oprzeć na pierwotnym kształcie finału. Sukces tego "beznadziejnego" zakończenia polega właśnie na tym że wywołało tak wielką dyskusję. Teraz wiadomo wszystko i nie jest to takie super jak się wydawało że będzie. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. Wolałbym trochę jeszcze nad tym pofantazjować.

PostNapisane: 03 lip 2012, 20:05 
Casual
Casual

LI waha się tylko przy "czerwonym" zakończeniu i to prawdopodobnie nie bez powodu (oddech). Wpływ na przyszłość? Bioware ma wszystkie opcje otwarte jeżeli uzna że historia jest warta kontynuacji, a chyba jest, nawet niekoniecznie z Shepardem(ą). ;)
Moja opinia o DLC - troszkę słodko się zrobiło. Nie ma w zasadzie "złego" zakończenia, w każdym z trzech pierwotnych mamy problem czyli Żniwiarzy tak czy owak z głowy. Nowa, czwarta możliwość odracza tylko zwycięstwo o 50000 tyś. lat - Liara zostawi taki nadajnik, że przyszłe cywilizacje bez problemu dokończą to co zaczął Shepard. No i czar prysnął, nagle wszystko jasne. Dobrze, że zostawili ten oddech, tu można jeszcze trochę pospekulować. :mysli:

PostNapisane: 07 lip 2012, 16:21 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin.
Ściągnąłem DLC, zagrałem w grę, obejrzałem ... i nie wiem które zakończenie wybrać. Wszystkie są niezłe. Tak powinno być już w dniu premiery gry. Ale nasuwają mi się wątpliwości natury moralnej odnośnie wyborów, co dobrze o tym DLC świadczy:

Spoiler:

Każde zakończenie jest otwarte i zmusza do przemyśleń - podoba mi się to. Choć nadal nie rozumiem roli opiekunów i kim są.

Origin: michaledek

PostNapisane: 08 lip 2012, 09:10 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Przypuszczam że są czymś w rodzaju nadajników. W mailu od Chorbana w ME2 dowiadujemy się że opiekunowie co 50 tysięcy lat wydają dziwny sygnał. Jak wiemy co 50 tysięcy lat odbywają się "żniwa".

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

PostNapisane: 08 lip 2012, 18:07 
Casual
Casual

Było w ME1 na Ilos w rozmowie z proteańską WI że opiekunowie odbierają sygnał od żniwiarza który zostaje w galaktyce(w naszym przypadku suweren) i otwierają megahiper przekaźnik cytadelowy przez który do galaktyki wpadają żniwiarki. Proteanie w tym ośrodku na Ilos wpadli na to i zakłócili działanie opiekunów tak że nie odebrali oni sygnału suwerena i ten musiał kombinować jak zdobyć cytadele i ręcznie odpalić megahiper przekaźnik->stąd wojny rakni(suweren je opętał) a gdy to nie wyszło to gethy(nie wiem czy coś jeszcze po drodze nie było przypadkiem)

PostNapisane: 09 lip 2012, 07:59 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
No cóż dawno nie grałem w ME1. Wszystkimi postaciami na szaleńcu skończyłem i wszystkie osiągnięcia mam. Zniszczenie jest według mnie najlepszym zakończeniem. Niestety szkoda trochę EDI. Bardzo ją lubiłem i te jej "to był żart". Cykl trwa dalej. Po co to zakończenie? Shepard walczy przez 3 lata o to aby Żniwiarze nie wygrali a na samym końcu odpuszcza?

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 45 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 53  Następna strona