Teraz jest 15 wrz 2019, 09:00

Napisz wątekOdpowiedz Strona 53 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 14 sty 2013, 16:08 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Panowie i Panie, czy ten DLC to ostatni rozszerzający zakończenie czy będzie jeszcze jakiś? Wybaczcie, ale za dużo jest tu tematów i nie mogę niczego znaleźć.

PostNapisane: 14 sty 2013, 16:13 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Z tego co się orientuję, to niedawno ukazał się jakiś artykuł, w którym ktoś tam od Biowaru stwierdził, że w zakończeniu już grzebać nie będą.

"We've got them surrounded, at least from this side!" - Soldier, TF2

PostNapisane: 14 sty 2013, 16:42 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

To może i dobrze... Chociaż fajnie by było jakby dodali jakieś rozwinięcie lub nową przygodę po zakończeniu. Teraz możemy sobie tylko wyobrazić jak Shep spokojnie sobie żyje z Liarą :P (o ile przeżyje).

PostNapisane: 05 mar 2014, 21:37 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim
Tintai napisał(a):
To może i dobrze... Chociaż fajnie by było jakby dodali jakieś rozwinięcie lub nową przygodę po zakończeniu. Teraz możemy sobie tylko wyobrazić jak Shep spokojnie sobie żyje z Liarą :P (o ile przeżyje).

Nie, żebym się czepiała czy coś, ale moim zdaniem dodawanie kolejnego rozszerzenia do Mass Effecta albo w ogóle tworzenie sequelu byłoby trochę jak sytuacja, w której J. K. Rowling decyduje się na pisanie kolejnych książek o dzieciach Harry'ego Pottera. Innymi słowy - znając życie, byłoby totalnie do kitu i psułoby wrażenia po zakończeniu trylogii. Po czym wnoszę, że byłoby do kitu?
Uwielbiam BioWare, uwielbiam ich gry. Ba, jestem wdzięczna za ich gry, bo właśnie taka rozgrywka najmocniej we mnie uderzyła i najbardziej przypadła mi do gustu. Ale stworzyć tak dobrą trylogię i tak bardzo spierniczyć ją zakończeniem! Ciężko mi uwierzyć, że coś dobrego wyszłoby z sequela.
Niemniej podzielam zdanie, że fajnie byłoby wiedzieć, co dalej. Ale wolę tworzyć własne wersje tej historii. Ewentualnie czytać różnego rodzaju fanfiction.

Co do samego Extended Cut (żeby - skoro już się udzielam w temacie - zbytnio nie odbiegać od założenia tego wątku), podobało mi się bardziej od oryginalnego zakończenia. Zwłaszcza byłam pod wrażeniem części, w której Shephard wybiera kontrolowanie żniwiarzy. Niemniej wciąż towarzyszył mi posmak rozczarowania - i dlatego, że wiedziałam o pierwszym zakończeniu, i dlatego, że wciąż nie było to tak epickie zakończenie, na jakie zasługiwała ta trylogia. I uważam to za nieco nie fair, że obojętnie jak się nie napocimy i czego nie załatwimy w galaktyce i tak najlepszym, co może nas spotkać, to pierś łapiąca oddech pod gruzami. Z jednej strony jest to mój ulubiony fragment zakończenia. Z drugiej... Nawet, jeśli bym nie skorzystała, chciałabym chociaż jedną naprawdę pozytywną opcję. Iiii do tego wszystkiego naprawdę chciałabym wierzyć, że kiedyś BioWare przestanie robić graczy w balona i kiedy zapowie, że nasze decyzje mają wpływ na fabułę i zakończenie, to tak faktycznie będzie. I to nie tylko w różnicy w kolorze rozbłysku czy (po rozszerzeniu) różnicy w kolorze rozbłysku i cutscenki na Normandii.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 53 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53