Teraz jest 08 gru 2019, 11:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 09 kwi 2012, 19:19 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
@up approve i jcraft approve :)

Zawsze jest inne wyjście jak powiedział Anderson. Chociaż powiem wam że z jednej strony jest to dobre zakończenie. bo odrzuca. Kończy czyjąś przygodę w uniwersum... Dla mnie jeśli tylko zakończenie byłoby sensowne i mniej trololo heroiczne, to bym ciągle pykał już kolejnymi postaciami zamiast siedzieć i zastanawiać się nad ... rozlanym mlekiem :)

PostNapisane: 09 kwi 2012, 19:26 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

:D

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 09 kwi 2012, 19:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cytuj:
O ile dobrze pamiętam z rozmowy po 1 przejściu...
byli se kosmicie co stworzyli Si tak jak gethy, tyle ze zbuntowana si była dużo bardziej niebezpieczna, wojna trwała bardzo długo a w całej galaktyce panował ogólny chaos, gdy już dobiegła końca (Nie pamiętam dokładnie co mówili co się stało (Później obejrzę na yt i ew poprawie) ) Ci którzy przetrwali postanowili ze nikt nie zasłużył na taki los, stwierdzili wiec ze najrozsądniejszym "rozwiązaniem" by temu zapobiec jest stworzenie kolejnej prawdopodobnie mniej zaawansowanej SI która

Niestety to są ciągle tylko domysły, nikt nic takiego bezpośrednio nie powiedział i to mnie denerwuje w zakończeniu bo tak jak mówiłem zakończenie jest dobre tylko oprócz tego że zrobili je na poczekaniu i że definitywnie nie odpowiada na nurtujące mnie pytania, wiemy tylko tyle że Żniwiarze są rozwiązaniem Katalizatora na chaos i finito mogę mieć milion domysłów, teorii ale to wciąż tylko teorie, dochodzi jeszcze frustracja że moje decyzje w grze nic nie zmieniają w zakończeniu.

Cytuj:
Naprawdę nie wiem co niektórzy ludzie widzą w "heroicznym poświęceniu się bohatera za ojczyznę/świat/galaktykę na końcu historii" - ani to oryginalne, ani to satysfakcjonujące, ani interesujące.

Czy ja wiem, mi tam się to zawsze podobało a za to jak by wszyscy przeżywali to by trąciło kiczem ale to już kwestia gustu a jak wiadomo o biustach, wróć gustach się nie dyskutuje.

Cytuj:
Casual, jeśli dobrze zrozumiałem twoja wypowiedz... ty chcesz by w następnej czescie mass effecta znowu grało się[...]
Pierwszy gamepad, czyli jakie zakończenie chciałeś? Shepard wraz z andersonem i cala załogą wlatują na cytadele, znajdują przełącznik "Reapers ON/OFF" klikają, żniwiarze padają[...]

Też na początku myślałem że to nicki :P.

PostNapisane: 09 kwi 2012, 20:02 
Status Widmo

Gra w: greu :P
Cytuj:
Cytuj:
Naprawdę nie wiem co niektórzy ludzie widzą w "heroicznym poświęceniu się bohatera za ojczyznę/świat/galaktykę na końcu historii" - ani to oryginalne, ani to satysfakcjonujące, ani interesujące.

Czy ja wiem, mi tam się to zawsze podobało a za to jak by wszyscy przeżywali to by trąciło kiczem ale to już kwestia gustu a jak wiadomo o biustach, wróć gustach się nie dyskutuje.

Nie chodzi mi o to, żeby wszyscy przeżywali, a o sam fakt śmierci głównego bohatera - jak dla mnie to strasznie słaby, wprost leniwy ze strony twórców sposób na zakończenie wątku głównego bohatera kiedy historia dochodzi do końca. A już kiedy jego śmierć jest tak sztucznie wymuszona jak w ME3 to już naprawdę mam ochotę w coś kopnąć :P (dobrze, że przynajmniej w wypadku ME3 można jej uniknąć... cudem).

Zresztą - w grach dla mnie w ogóle coś takiego nie ma racji bytu. Gry = rozrywka, ginę na końcu gry = rozrywkę szlag trafia.

PostNapisane: 09 kwi 2012, 20:16 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

http://www.youtube.com/watch?v=ythY_GkE ... T3CFHAADAA

Mass Effect 3 CDN....

PostNapisane: 09 kwi 2012, 21:32 
Casual
Casual

Ktos napisał ze przy okazji niszczy się cale uniwersum, wręcz przeciwnie zrywa się kajdany, ludzie będą szukali sposobu na stworzenie swojej technologie zdolnej podróżować miedzy układami, tak jak powiedział zwiastun(chyba) wszystkie rasy rozwijały się tak jak chcieli i tylko tak, jeśli te zakończenie ma być fundamentem pod przyszłego mass effecta to niech tak zostanie... Fakt shepard nie musiał ginąc ale dodało to dramatyzmu i stworzyło ten efekt zakończenia którego nie zapomnimy za szybko ;] Tak ponad to nie wiadomo czy shepard wogole by przeżył, wkoncu odniósł ciężkie rany, tak ps, shepard żyje po zakończeniu, no tak, cytadela rozleciała się na parę kawałków nie wiadomo jak długo działać będzie powstrzymywanie życia, a zresztą... nie będę odiberal wam ostatniej nadzieji... ^^

PostNapisane: 09 kwi 2012, 21:52 
Adept analogów
Adept analogów

Niech trochę pozmieniają też romantyczne zakończenia - bo o ile ostatni motyw z Ash był naprawdę spoko /Shep kocham Cię, rzucanie się na szyję, buziaki i takie tam/, o tyle ostatni motyw z Tali bardzo mnie zawiódł /tylko żebym pamiętał o domku, ani kocham Cię ani wal się na ryj/.
Pamięta ktoś z Was ostatni motyw z Liarą ?

PostNapisane: 09 kwi 2012, 21:58 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Shepard na filmiku jak przezyje to lezy w gruzach ale nie wyglada mi to na kawalki cytadeli lecz Miasta londynu :D. Tak wiec raczej jest na ZIemi. I chyba wogole nie byl on na cytadeli ;D. ALe sie okaze w Lato :)

PostNapisane: 09 kwi 2012, 22:38 
Adept analogów
Adept analogów

Co do DLC - niech nie kombinują za bardzo bo przekombinują - niech po prostu dadzą trochę więcej filmików dających po głowie, pokażę mi Jacoba z Mirandą jak obalają w Rio za mnie flaszkę; niech mi powiedzą co stało się z moim przyjacielem Garrusem a jeśli skończył tak jak ja to chcę się z nim spotkać w tym barze o którym mówiliśmy przed śmiercią; chcę zobaczyć moją ukochaną Tali BEZ MASKI w jej domku obok którego jest mój grób, a na sam koniec jakąś gromadkę dzieci Edi I Jokera po syntezie, biegających gdzieś po plaży... I będzie gites.

PostNapisane: 09 kwi 2012, 22:47 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Rio juz nie ma :D. Zniwiarze zrobili przemeblowanie male planety :P.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 53  Następna strona