Teraz jest 12 gru 2019, 17:37

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 09 kwi 2012, 22:50 
Status Widmo

Gra w: greu :P
ste100 napisał(a):
Co do DLC - niech nie kombinują za bardzo bo przekombinują - niech po prostu dadzą trochę więcej filmików dających po głowie, pokażę mi Jacoba z Mirandą jak obalają w Rio za mnie flaszkę; niech mi powiedzą co stało się z moim przyjacielem Garrusem a jeśli skończył tak jak ja to chcę się z nim spotkać w tym barze o którym mówiliśmy przed śmiercią; chcę zobaczyć moją ukochaną Tali BEZ MASKI w jej domku obok którego jest mój grób, a na sam koniec jakąś gromadkę dzieci Edi I Jokera po syntezie, biegających gdzieś po plaży... I będzie gites.

Coś w tym rodzaju mamy w zasadzie zapewnione w Extended Cut... o ile BioWare rozumie słowa "epilogue scenes" i "closure" tak samo jak ja je rozumiem :)

PostNapisane: 09 kwi 2012, 22:54 
Adept analogów
Adept analogów

No właśnie znając Bioware mam obawy czy dla nich czarne nie jest brązowe a białe nie jest lekko szare...

PostNapisane: 10 kwi 2012, 09:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cytuj:
Ktos napisał ze przy okazji niszczy się cale uniwersum, wręcz przeciwnie zrywa się kajdany, ludzie będą szukali sposobu na stworzenie swojej technologie zdolnej podróżować miedzy układami, tak jak powiedział zwiastun(chyba) wszystkie rasy rozwijały się tak jak chcieli i tylko tak, jeśli te zakończenie ma być fundamentem pod przyszłego mass effecta to niech tak zostanie... Fakt shepard nie musiał ginąc ale dodało to dramatyzmu i stworzyło ten efekt zakończenia którego nie zapomnimy za szybko ;] Tak ponad to nie wiadomo czy shepard wogole by przeżył, wkoncu odniósł ciężkie rany, tak ps, shepard żyje po zakończeniu, no tak, cytadela rozleciała się na parę kawałków nie wiadomo jak długo działać będzie powstrzymywanie życia, a zresztą... nie będę odiberal wam ostatniej nadzieji... ^^

I tu muszę się z tobą zgodzić w 100% to nie koniec tylko początek, a analiza resztek cytadeli na pewno pomoże w rozwoju swoją drogą cytadela to przecież jeden wielki przekaźnik masy,
mówiłem już to milion razy ale powiem jeszcze raz gdyby nie wiele niewiadomych i słabo zrobione zakończenie to było by dobrze ;).

PostNapisane: 10 kwi 2012, 09:53 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
Gdzieś to już pisałem ale cytadela nie jest przekaźnikiem bo nie potrafi przesyłać masy, a tylko ją odbierać...

PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:04 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

@Qrn
W zasadzie to nikt tego nie był wstanie sprawdzić i przez to że opiekunowie robili wszystko to nawet nie chcieli, ale gdzieś czytałem że cytadela ma sprowadzać Żniwiarzy a po zakończonym cyklu Żniwiarze wracają dzięki niej do mrocznej przestrzenie.

PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:07 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gdyby to cytadela była przekaźnikiem dla żniwiarzy jak to zaznaczyłęś, to zajęli by ją pierwszą, a nie omijali, nie uważasz? a kiedy cała galaktyka prawie była już zajęta, cytadela dalej była wolna...

PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:11 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

@Qrn
Ale skoro Żniwiarze powrócili to nie potrzebowali na razie drogi powrotnej, a jako że byli przekonani że i tak wygrają to i na zajęcie jej znajdzie się później czas, dopiero gdy dowiedzieli się o tyglu to ją przejęli co nie zajęło im zbyt dużo czasu.

PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:26 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Ale z miejsca wiedzieli że to cytadela jest katalistem, bo to katalist jest ich szefem, więc powinni zająć ją z miejsca. Katalist wydawał się wiedzieć o tym że możliwy do zbudowania jest Tygiel... chociaz ogólnie ten wątek mało trzyma się kupy miejscami...

PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:32 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 1, 2, 3, Wiedźmin I i II
@up
Jak rozumiem sformułowanie: "mało się trzyma kupy", to tak z grzeczności, żeby nie urazić młodszych użytkowników forum wulgaryzmami? ;)

PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:38 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cytuj:
Ale z miejsca wiedzieli że to cytadela jest katalistem, bo to katalist jest ich szefem, więc powinni zająć ją z miejsca. Katalist wydawał się wiedzieć o tym że możliwy do zbudowania jest Tygiel... chociaz ogólnie ten wątek mało trzyma się kupy miejscami...

Nie wiem czy wiedział czy nie i czy wiedział jakie Tygiel da mu możliwości co nie zmienia faktu że niezależnie czy Cytadela jest Przekaźnikiem Masy czy nie to Żniwiarze powinni ją zająć:
po 1 Cytadela jest częścią Katalizatora, jego domem, nogą brzuchem czy co tam :P.
po 2 jest centrum galaktyki, w poprzednich cyklach była zajmowana w pierwszej kolejności,
odcinanie łączności wszystkie mapy, cała baza informacji itp.

A skoro przejęcie jej nie zajęło jej dużo czasu to czemu z tym zwlekali ?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 53  Następna strona