Teraz jest 18 wrz 2019, 03:16

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mass Effect 3: Extended Cut
PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

I z tego co mówił Vigil każdy cykl zaczynał się od przejęcia Cytadeli. Dopiero teraz to zmienili. Strasznie to naciągane.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:47 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect trylogia
:p1:
Ja jestem zwolennikiem teorii zindoktrynowania. Indoktrynacja zaczęła się naprawdę w 2 części, od samego początku. W 2 Shep. Spędził sporo czasu na pokładzie żniwiarza, potem walcząc ze żniwiarzem i odkrywając różne artefakty pochodzące od żniwiarzy. Oczywiście proces indoktrynacji może być powolny i szybki. Myślę że w ten sposób Shepard padł ofiarą powolnego, dopiero w ostatnim etapie zaczął odczuwać jego skutki, chłopiec był halucynacją, z tond odgłos i jego zniknięcie gdy Andy pogania shepa na samym początku gry. Oczywiście mogę się mylić co do poprawności teorii, ale daje to największe pole do manewru. Wyobraźcie sobie, shep leży cały czas w gruzach Londynu. Pada rozkaz ewakuacji, zbierają go (lub zostawiają na pastwę reperów).

W pierwszym przypadku – jest ranny, nie może się ruszać. Tworzymy nowa postać, jakiegoś bezimiennego żołnierza który jest jednym z dzielnych wojaków sojuszu (ja wybrał bym Getha) ;] I wracamy do walki. Teraz już chaotycznej i desperackiej batalli o przyszłość galaktyki. Młot został rozniesiony na strzępy, cytadeala jest zamknięta, Zwiastun (uznany przecież za przywódcę żniwiarzy) ciągle dycha (czy co on tam robi, tak czy siak jeszcze jest).

W drugim przypadku – Shep został z tyłu. Co się z nim stanie nie jest pewne. Może zmienią go w coś takiego jak Sarena. W tym wypadku, sytuacja wygląda jeszcze gorzej niż w pierwszej opcji, ale tak czy siak trzeba walczyć. Tworzymy postać i lecimy ratować Sheparda

Mam tu pytanie, czy możliwe jest iż użyto jakiś elementów technologii żniwiarzy by odbudować Sheparda? W końcu cerberus lubi robić popaprane rzeczy z tą tech.

PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

BioWare niestety nie bardzo chce zastosować teorię indoktrynacji, ale może zmienią zdanie. Tyle, że ja i większość fanów po wyrwaniu się z indoktrynacji chcemy grać dalej Shepard/em, a nie jakimś randomem.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 kwi 2012, 10:59 
Adept analogów
Adept analogów

Shartan napisał(a):
BioWare niestety nie bardzo chce zastosować teorię indoktrynacji, ale może zmienią zdanie. Tyle, że ja i większość fanów po wyrwaniu się z indoktrynacji chcemy grać dalej Shepard/em, a nie jakimś randomem.

To zrozumiałe w końcu nie po to przechodziło się 1,2,3 by teraz zacząć grać randomem gdy nasz podopieczny jeszcze żyje, ale może zrobili by to na zasadzie dodatku, po którym wracamy do gry shepem. Lub stanie się dwójka w której będziemy musieli w końcu shepa zabić w łamiącym serce epickim momencie. Oczywiście może się zdarzyć że w ogóle już nie wrócimy do postaci shepa, wtedy będziemy musieli się pogodzić z tym że jest sobie gdzieś nie wiadomo gdzie i robi coś nie wiadomo co. A my ratujemy wszechświat w inny sposób. W końcu uratował go już 2 razy i raz prawie mu się udało przy czym to prawie zmieniło go w coś przypominającego psa przejechanego przez traktor.

Może faktycznie czas na nowego bohatera, pokazując że shep nie jest pępkiem świata.

PostNapisane: 10 kwi 2012, 11:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

To w kolejnej grze w ME3 nie wyobrażam sobie by grać kimś innym niż Shepard. Chociaż ME4 jeszcze z Shepard/em w roli głównej też nie było złe, można by wyjaśnić pozostałe tajemnice i zamknąć historię Shepard/a jak należy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 kwi 2012, 11:34 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
A ja właśnie wolałbym żeby Shepard dostal to na co zasłużył, trochę spokoju, a jego obowiązki niech przyjmie ten random... to otworzy nam możliwość wyboru rasy... ludzie, quarianie, asari, kroganie, drelle, vorche[?], turianie...

@0k0, dla mnie wulgaryzmy sa zarezerwowane tylko dla istoty zakonczenia, watki staram się ocenniac z dystansu troszke ;)

PostNapisane: 10 kwi 2012, 11:45 
Adept analogów
Adept analogów

Osobiście, uważam iż najlepiej by było zakończyć historię, shep żyje ale jest ranny. Razem (w moim przypadku) z Tali wracają na ta swoja piękna piaszczysta planetę gdzie sojusz ma swoja bazę. Shep powoli wraca do zdrowia, i razem z gethami i quarianami sobie tam siedzą pomagając w budowie instalacji obronnych na wypadek ataku żniwiarzy.

Natomiast my tworzymy CAŁKOWICIE NOWĄ POSTAĆ z unikalną rasą i historią (biowere powinno dać początek taki jak w dragon age gdzie zależnie od wyboru klasy/historii i rasy postać zaczyna inaczej. Np Asri zaczynała by na swojej atakowanej ojczyźnie, kroganin miał by przed sobą rytułał przejścia a człowiek był by walczącym ze żniwiarzami partyzantem. Geth mógł by być jednostką właśnie osiągającą samoświadomość lub będąc tym który pomógł ludziom (czytając emaile nowego handlarza cieni można się dowiedzieć o sytuacji w której człowiek przepraszał Getha za omyłkowe odstrzelenia mu jednego ze "światełek". Droga wolna panowie z biowere. DAJCIE nam historie tak dobrą jak w 1, 2 czy 3 ;]

PostNapisane: 10 kwi 2012, 11:52 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Gry
Grayknight napisał(a):
Osobiście, uważam iż najlepiej by było zakończyć historię, shep żyje ale jest ranny. Razem (w moim przypadku) z Tali wracają na ta swoja piękna piaszczysta planetę gdzie sojusz ma swoja bazę. Shep powoli wraca do zdrowia, i razem z gethami i quarianami sobie tam siedzą pomagając w budowie instalacji obronnych na wypadek ataku żniwiarzy.

Wiem że się czepiam, ale takie coś było by niemożliwe.
W jedynym zakończeniu w którym Shepard nie "znika", "znikają" Gethy.
Chyba że to ja nieuważnie czytałem twojego posta =P

PostNapisane: 10 kwi 2012, 11:53 
Casual
Casual

Skoro ten dodatek to mają być bardziej 'Cut scenki' to mam nadzieję że będą związane bardziej z konsekwencjami zakończenia niż tego co się działo wcześniej. Np fajnie by było zobaczyć Żniwiarzy pomagających odbudować zniszczoną ziemie i inne cywilizacje po tym jak wybrało się opcje kontroli. Lub zobaczyć jak wyglądały poprzednie cykle po wybraniu opcji Syntezy (przedstawiliby to podobnie jak consensus gethów) no albo podnoszącą się (wręcz nowo narodzoną) cywilizacje ludzi zaraz po zniszczeniu Żniwiarzy (gorzej jak się miało mało zasobów wojennych i wyniszczone zostało całe życie organiczne :P). Dodatkowo przedstawienie załogi (miło byłoby popatrzeć co z nimi dalej się dzieje).

W sumie to liczę też trochę na jakąś rozmowę ze Żniwiarzami bo mało na zakończenie wyjaśnili. Całą gre myślałem że na końcu spotkam takiego Vigila który powie coś więcej a tu nic.

PostNapisane: 10 kwi 2012, 12:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Przenoszę do działu DLC

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 53   [ Posty: 524 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 53  Następna strona