Teraz jest 13 lis 2019, 00:51

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 23   [ Posty: 225 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Spekulacje na temat "Rebellion"
PostNapisane: 17 maja 2012, 06:42 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ogichi636 napisał(a):
Nexeve napisał(a):
Ever napisał(a):
Nie może być płatne z prostego powodu - braku mozliwości gry pomiędzy graczami z DLC i bez. Awykonalne na tym silniku. A poza tym, kampania odzyskiwania dobrej opinii przez Bioware trwa, będzie darmowe.

Czemu awykonalne? A np. żołnierz z Battlefield 3 którego ja mam (bo mam oryginalke BF3), a inni nie i mogę grać z osobami które go nie mają. Poprostu jakby było płatne to być może sciągło by się wszystkim, ale z tych nowych postaci i broni mogli by korzystać tylko posiadacze tego DLCka. Jednak mam nadzieję, że będzie darmowy :)

To nie jet tak jak mówisz. Owszem mamy tą postać z bf3, ale ona od początku była na płytce z grą ( podobnie jak niektóre bronie itp dodawane do zamówień w różnych sklepach ), bo Ty nie dostajesz kodu by je pobrać, tylko dostajesz kod by to odblokować . DLC które robią do multi zawierają postacie, bronie moce i mapy, których nie było w podstawowej wersji gry na płycie. To tak ja k z DLC " z prochów ", gdzie owszem miałeś na płytce postać, ale nie było przerywników filmowych itp rzeczy, które się osobno ściąga i które ważą ok 500 mb.

Dlatego jest tak jak mówi Ever. By grać z osobą, która ma to DLC sam musiał byś mieć tą zawartość, a bez jej pobrania nie widział byś np animacji danej umiejętności.

Swoją drogą jak już gdzieś pisałem, BW nie szkodzi, że dają za darmo ludziom te DLC, dlaczego ? Bo postacie, bronie i ulepszenia i tak zdobywa się z paczek, a te sporo ludzi i tak kupuje za realną kasę.

Tak, możliwe że macie rację. Zasugerowałem się poprostu przykładami z innych gier (choćby wspomniany przezemnie Battlefield 3). W BFie jest tak, że pobiera się aktualizacja dla wszystkich - czyli wszyscy mają dodane do zawartości gry nowe postacie, mapy, bronie, animacje z tego DLC. Jednak haczyk jest taki, że tylko ci co kupili te DLC mogą korzystać z tych nowości (inni poprostu je tylko widzą, wyjątek jest z mapami na których nie mogą grać). Origin często sam aktualizuje grę więc myślę, że taki zabieg jak wspomniałem jest możliwy i w ME, aczkolwiek mogę się mylić.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 17 maja 2012, 10:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Tak, ale tu hostem jest gracz, więc opcja randomowej mapy trochę była by uciążliwa, bo albo nie losowały by się nowe mapy, albo po prostu graczy wywalało by. Dlatego nie da się tak zrobić, musi być darmo dla każdego.

PostNapisane: 17 maja 2012, 10:23 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ja jestem jak najbardziej za darmowym dodatkiem :P

A co do tego DLC, to jestem ciekaw jakie będą nowe unikalne moce postaci które zostaną dodane.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 17 maja 2012, 10:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Quarianie pewnie coś z technologią jak np jakaś broń wirusowa, vorshe może coś z regeneracją zdrowia oraz może zasłona dymna. Jeśli pheonix to protean to pewnie coś co miał Javik, a jeśli Pheonix to dawny duch to pewnie coś z finisherami. Co do broni to zgaduje, że w końcu dadzą jakiś miotacz ognia.

PostNapisane: 17 maja 2012, 12:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Miotacz ognia to ciężka broń, a ich obecność w ME3 została mocno ograniczona (w stos. do ME2). Nie liczyłbym na to.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 17 maja 2012, 19:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Owszem, ale sam zauważ, że niektóre bronie są bardzo ciężkie (jak np niektóre snajperki ), więc czemu by i miotacza nie dać w jakiejś zminiaturyzowanej wersji. W tym uniwersum przecież wszystko jest możliwe :D .

PostNapisane: 18 maja 2012, 05:15 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 1,2 i 3
Skoro dali zminiatyruzowany projektor błyskawic - możliwy jest miotacz ognia.

PostNapisane: 22 maja 2012, 18:11 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

No tak. Projektor błyskawic jest malutki w porównaniu do tego z ME2. W sumie Claymore też wydaje mi się mniejszy. Czas na ognistą burze :)

PostNapisane: 22 maja 2012, 19:15 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Batman: AA, AC, seria Mass Effect, seria FIFA
Zakładając że w dwójce Vorcha często/w dużych ilościach latały z miotaczami ognia i teraz mają się pojawić no to można liczyć na jakiś przenośny/kieszonkowy/mini miotacz ognia ;)

PostNapisane: 22 maja 2012, 21:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

My tu gadu gadu, a informacji o tym kiedy będzie dodatek nie ma żadnych. Ehh BW chyba się rozleniwiło.

Co do broni, i nowych postaci to mogli by dać np broń stacjonarną dla inżyniera quarianina ( coś w stylu wieżyczki cerberusa). Fajne były by też rozkładane barykady. Co do broni, to fajnie, jak by dali w końcu jakieś podwójne pistolety.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 23   [ Posty: 225 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona