Teraz jest 08 gru 2019, 11:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 23   [ Posty: 225 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Spekulacje na temat "Rebellion"
PostNapisane: 29 maja 2012, 22:44 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Pograłem i mogę stwierdzić że jak dla mnie to teraz jest totalny brak balansu :( 2 razy zloto na nie znanej planszy i przechodziliśmy bez problemu. Zdecydowanie muszą coś zrobić bo teraz jak się dopakuje sprzęt na maksa to drużyna pozamiata wszytko co spodka na swojej drodze. A już K. snajperski Krysae to totalne przegięcie :rotfl:

PostNapisane: 29 maja 2012, 23:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Strzelba też zabija wszystko co jest blisko niej. Życie spada przeciwnikom momentalnie. Za szybko. Dodatkowo jak się zdobędzie na maxa te nowe ulepszenia to też gra będzie jeszcze prostsza.

Znalazłem błąd.

Grając szturmowcem cerberusa zauważyłem, że na odwrót podaje mi moce jakimi zabiłem. Zabicie za pomocą roztrzaskania pokazuje mi jako bicz, a bicz jako roztrzaskanie. Oj czuje zbliżający się patch.

PostNapisane: 30 maja 2012, 00:33 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME, ME2, ME3, Diablo, Fallout, Borderlands
Ogichi może wciąż zyjesz weekendowym wyzwaniem kiedy podrasowali wszystkich? :) Rozegrałem kilka partii na nowych mapach, głównie na bazie Nefryt. Podoba mi się. Dostałem natomiast quariańską specjalistkę. I zastanawiam się, czemu akurat najbardziej "po męsku" wyglądającego quarianina ochrzczono "specjalistka
a jedna a jego (jej?) mocy to quariańska obrończyni? Oni mają na odwrót płeć czy jak? :) Ma moc skan taktyczny który niby pokazuje słabości wroga i powiem szczerze że przy dobrych zawodnikach niewiele pomaga. Przede wszystkim dlatego że nikt nie wali w skanowaną postać tylko każdy sobie (moc zwiększa obrażenia). Przy okazji, jeden z kolesi z teamu biegał z karabinem Krysae. Na X poziomie....

PostNapisane: 30 maja 2012, 02:35 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Większość gier :P
Zwłaszcza fdy ma się ,, Błotnika Cerberusa '' ( Motyka automatyczna ) na V lvl . Zarąbista. Na złocie bez amunicji 2 magazynki i papa banshee a półtorej i papa brutal

PostNapisane: 30 maja 2012, 06:18 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Trylogia Mass Effect, Wiedźmin 1/2, HAWKEN, Warframe
Zniesmaczony po prostu oni mają kiepskich tłumaczy.

Obrazek

Na Origin Zwykle od 19:30 do 22:00

PostNapisane: 30 maja 2012, 08:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
zniesmaczony napisał(a):
Ogichi może wciąż zyjesz weekendowym wyzwaniem kiedy podrasowali wszystkich? :) Rozegrałem kilka partii na nowych mapach, głównie na bazie Nefryt. Podoba mi się. Dostałem natomiast quariańską specjalistkę. I zastanawiam się, czemu akurat najbardziej "po męsku" wyglądającego quarianina ochrzczono "specjalistka
a jedna a jego (jej?) mocy to quariańska obrończyni? Oni mają na odwrót płeć czy jak? :) Ma moc skan taktyczny który niby pokazuje słabości wroga i powiem szczerze że przy dobrych zawodnikach niewiele pomaga. Przede wszystkim dlatego że nikt nie wali w skanowaną postać tylko każdy sobie (moc zwiększa obrażenia). Przy okazji, jeden z kolesi z teamu biegał z karabinem Krysae. Na X poziomie....

Nie, czemu. Ja właśnie mówię, że gra zrobiła się za prosta. Te bronie są potężne.Zdecydowanie za potężne. Dodatkowo teraz można jeszcze zwiększać ich moc poprzez nowe ulepszenia do gry. Co do skanowania, to grałem z gościem, który cały czas tego używał. Nawet fajna moc, bo pokazuje przeciwników przez ściany.
Co do lvl broni to ja snajpe mam już na IX poziomie, a strzelbę na VIII, bo wydałem ponad 1 200 000 kredytów.
Jeśli chodzi o DLC. Widać w nim pełno błędów. W ulepszeniach też widać błędy typu :" TEST this is Polish" czy jakoś tak. Jak pisałem już wcześniej, nazwy mocy u szturmowca i chyba adepta też są odwrotnie pokazywane gdy coś nimi zabije. Chyba to DLC robili w pośpiechu, patrząc ile jest w nim błędów.

PostNapisane: 30 maja 2012, 08:34 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Trylogia Mass Effect, Wiedźmin 1/2, HAWKEN, Warframe
Fakt te bronie są zbyt mocne, widziałem kolesia z tą snajperką na X poziomie i na złocie robił nią masakrę, kilka strzałów i gethów już nie było.

Obrazek

Na Origin Zwykle od 19:30 do 22:00

PostNapisane: 30 maja 2012, 08:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak, tą snajperką dobrze strzela się w grupy wrogów. Po za tym ja np nie używam przybliżenia, bo ta broń i bez tego dobrze trafia wroga. Z odpowiednimi ulepszeniami postaci, broni i dobrze dobranym ekwipunku ta snajpera będzie zmiatać wszystko co stanie na drodze gracza.

Weź strzelbę i idź na brutala. Szybko padnie, za szybko. Błotnik podobno też masakruje wrogów równo. Tak przynajmniej mi ciągle na ts zachwalał go kolega.

PostNapisane: 30 maja 2012, 12:09 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Większość gier :P
I ma racje . Błotniak szybko eliminuje wrogów i niezłą celność ma .

PostNapisane: 30 maja 2012, 12:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Już widzę pełno graczy na 90 n7 z tymi nowymi broniami, masakrujących oddziały przeciwnika. I pomyśleć, że kiedyś złoto wymagało jeszcze doświadczenia w grze i wyższych lvl.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 23   [ Posty: 225 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona