Teraz jest 15 wrz 2019, 08:01

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 18   [ Posty: 174 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Spekulacje/Dyskusje na temat "Earth"
PostNapisane: 18 lip 2012, 00:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
W pierwszej platynie dotrwałem do 7 fali. Później już tak super nie było.

Co do postaci to inżynier i żołnierz są świetni, pozostali jak dla mnie na złoto się nie nadają, nie ogarniam ich.

PostNapisane: 18 lip 2012, 08:24 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter
A ja mam czekać do jutra, to jest sprawiedliwość.

PostNapisane: 18 lip 2012, 10:09 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Gry
Nie wiem czy pobierać to DLC ze względu, że i tak nie gam już w ME3...
Powiedzielibyście mi jak wygląda platyna?
Czy to jest ten wspaniały tryb z dema, friendly fire i potężni wrogowie? Czy może po postu złoto ze wszystkimi przeciwnikami?

PostNapisane: 18 lip 2012, 16:08 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

zniesmaczony napisał(a):
Miałem kasę na zakup jednego ulepszonego widma po zainstalowaniu DLC. Gdy kupiłem, wyskoczył mi N7 Cień. I powiem Wam jedno - ta postać jest MEGA! Zupełnie jak gdybym kierował phantomem :D Spluwa? jaka spluwa??? Noszę predatora bo muszę i jest najlżejszy, zrobiłem tym Cieniem solo na brązie przeciwko cerberusowi na bazie Vancouver (pierwszy raz) i udało się! Obrażenia zadawane mieczem są niewyobrażalne! Łeb można urżnąć na co najmniej dwa sposoby a jedna z mocy to obszarówka. A najlepsze są jeden na jeden z duchem - podlatujesz, tniesz raz i nie ma połowy zdrowia, tniesz drugi raz - głowa się toczy. Niesamowita frajda, szpieg jedyny w swoim rodzaju!

Czy ja nie jestem zbyt brutalny? :>

Zagraj cieniem na złocie albo co gorsza platynie to zmienisz zdanie, historia ta sama co z szturmowcem człowiekiem, zagrasz kilka razy na brązie, napalisz się a na złocie i tak będziesz ginąć. Zresztą nie ma co z cienia robić ducha, ponieważ może on teraz zostać najlepszym szpiegiem, przebijając salarianina i getha, wszystko za sprawą możliwości ucieczek. Ile razy było tak że, zostawaliście sami szpiegiem, cała drużyna zabita a wy w kółko biegacie po bazie biel uciekając przed gethami. Geth szpieg miałby tą przewagę że widziałby przez ściany i wiedziałby mniej więcej gdzie nie biec a gdzie biec, ale gdy w końcu z jeden strony miałby 3 łowców a drugiej 2 piro to nic by już nie zrobił. Salarianin w takiej sytuacji miałby wyssanie energii co mogłoby mu dać trochę czasu ale tylko odroczyłby swoją śmierć. Cień natomiast osaczony po włączeniu kamuflażu po prostu użyłby ataku z zaskoczenia żeby uciec na drugi koniec mapy. Kamuflaż wcześniej zbudowany na użycie jeden mocy pozostając w kamuflażu, dzięki czemu po użyciu ataku z zaskoczenia nie zostalibyśmy wykryci, sam atak z zaskoczenia zbudowany oczywiście pod wyssanie tarcz i redukcję obrażeń na kilka sekund po jego użyciu, co dałoby nam większe szanse na przeżycie, jeśli trzeba by było użyć ataku z zaskoczenia nie będąc w kamuflażu.

PostNapisane: 18 lip 2012, 18:45 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME3, Crysis 3 (xbox) , GTAIV
Jak oceniacie nowe bronie ,postacie i mapy ? Ja niestety musiałem jechać do kuzyna i nie miałem okazji jeszcze zagrać nowymi postaciami , a mam kasy na jedno widmo ulepszone .

PostNapisane: 18 lip 2012, 19:05 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Powiem tak:
Inżynier jest genialny z pylonem. Stawiasz takie dwa i ammo nie zabraknie.
Cień kompletnie nie nadaje się na złoto. Trzeba nim atakować z bliska a na platynie albo złocie to pewna śmierć :)
Reszty jeszcze nie ograłem.
Pistolet Acolyte uważam za średni bo trzeba go ładować i nie nadaje się na szybkie strzelanie.
Mapy też fajne ale żeby więcej o nich mówić muszę je porządnie ograć.

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 18 lip 2012, 22:01 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Qantum napisał(a):
Powiem tak:
Inżynier jest genialny z pylonem. Stawiasz takie dwa i ammo nie zabraknie..

Pylon można postawić tylko jeden, po za tym i tak zwykle ammo dostajesz tylko ty bo siedzisz najbliżej. Przykładowo baza biel, siedzieliśmy we 3 za tą ladą ( 2 inżynierowie mężczyźni i ja n7) siedziałem pomiędzy nimi i postawiłem ten pylon, ale koledzy pod koniec fal i tak szli po ammo do skrzynek <_<.

Londyn to moja nowa ulubiona mapa. Miałem właśnie nadzieję że ta lokacja będzie podobna do tej z końcówki gry, gdzie broniliśmy wyrzutni thanix, a z każdej strony przychodziły banshee i brutale, garus i liara dawno nie żyli a ja biegałem w kamuflażu w kółko i zastanawiałem się tylko "ile jeszcze..." :D. Była to najtrudniejsza lokacja w singlu i dlatego zastanawiałem się jak to będzie wyglądać w multi. Teraz tylko dać tą mapę, dać żniwiarzy, ustawić złoto/platynę i czujemy się jak pod koniec gry ;p. Rio to porażka, chociaż może to ze względu na drużynę. Grałem raz i praktycznie nie dało się ruszyć z respa, siedzimy w tym małym budynku po środku i z obu stron nadchodzą wrogowie. Zmieniłem natomiast zdanie co do cienia, da się nim grać na złocie tylko trzeba ostrożnie dobierać przeciwników, a dokładniej atakować tych samotnych, co nie zawsze jest łatwe bo na początku fal wszyscy respia się masowo i trzeba chwilę poczekać aż się rozbiegną, co też nie zawsze się dzieję na małych mapach jak baza biel i tam właśnie cień odpada. W Londynie natomiast grało się już przyjemniej, biegałem po całej mapie i eliminowałem pojedyńcze, samotne cele.

Qantum napisał(a):
Cień kompletnie nie nadaje się na złoto. Trzeba nim atakować z bliska a na platynie albo złocie to pewna śmierć :)

Też mi się tak wydawało, ale cień to nie kroganin, tak ma o wiele słabsze tarcze, ale kroganin jak już się wpakuję w jakąś grupkę to nie ucieknie,a cień owszem po wypracowaniu odpowiedniej taktyki da radę zabijać i znikać jak prawdziwy assassin :). Kluczem do sukcesu jest magiczną umiejętność w kamuflażu, która pozwala nam użyć jednej mocy wciąż w nim pozostając. Włączamy kamuflaż, atak z zaskoczenia + elektryczne cięcie bądź silny atak wręcz i słabsi wrogie od razu giną, nie wiedząc co ich zabiło. Z silniejszymi robimy to samo, wypluwamy z siebie całe combo, uciekamy czekając na regenerację kamuflażu i powtarzamy całą sekwencje aż do skutku. W czasie gdy drużyna odpiera główny atak my przedostajemy się na tyły wrogach i czyścimy mapę z wieżyczek i wkurzających nemezisów :) a gdy drużyna ma kłopoty zawsze możemy schować się za osłoną i na chwilę się ujawnić, wszyscy pobliscy wrogowie od wrócą się i będą próbowali nas zabić i damy tym samym naszej drużynie chwilę wytchnienia i czasu na wzajemnie ożywianie się :D.

PostNapisane: 18 lip 2012, 22:53 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Tak jak gdzieś wcześniej napisałem pylon ma problem o obsługą więcej niż 2 osób. Stawiając 2 pylon miałem na myśli 2 inżyniera (niedopowiedzenie z mojej strony :)).

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 19 lip 2012, 00:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Ja teraz już cały czas gram moim Iron Manem (czyli nowym żołnierzem, nawet go tak pomalowałem :D ). Dodatkowo używam tajfunu oraz piranii . :) Nie używam granatów. Teraz złoto przechodzi się mi dużo łatwiej. :)

Co do szpiega Cienia, przechodziłem nim złoto i dałem radę. Jego tajną bronią jest to jego cięcie. Można tym elektrycznym cięciem walić we wrogów przez ściany co daje niezłe możliwości.

PostNapisane: 19 lip 2012, 11:02 
Casual
Casual

Jak twoje odczucia Ogi co do "wyrzutni rakiet" tego żołdaka? Jak dla mnie fajnie że sama strzela bo nie cza się zastanawiać i myśleć o niej ale czasem pasowałoby żeby można strzelić se nią tam gdzie się chce a nie tam gdzie ona se umyśli

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 18   [ Posty: 174 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona