Teraz jest 04 gru 2020, 04:49

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Niektóre DLC całkowicie niedostępne na Xboxa?
PostNapisane: 25 mar 2013, 23:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: NBA 2k14
Mam pewien niemiły problem. Otóż nie mogę zakupić trzech DLC do ME2 na Xboxa 360, a mianowicie: Lair of the Shadow Broker, Arrival oraz Genesis. Najpierw czytałem, że jest to kwestia niedopasowania językowego tych dodatków do polskiej wersji gry. Oznaczałoby to, że wystarczy mieć wersję angielską. Otóż mam również wersję angielską i absolutnie niczego to nie zmienia - nie mogę pobrać tych DLC i na jednej i na drugiej. Teraz wyczytałem gdzieś wersję, że po prostu te DLC na Xboxa nie są już dostępne w ogóle dla Polski. Wiecie czy da się to jakoś obejść? Próbowałem zmieniać język na profilu BioWare - i nic. Próbowałem zmieniać język i lokalizację konsoli - i nic. Absolutnie nic nie działa...

Tytuł: Re: Niektóre DLC całkowicie niedostępne na Xboxa?
PostNapisane: 25 mar 2013, 23:43 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nie mam Xboxa, ale ja bym próbował obejść to nie do końca legalnie. To znaczy ściągnąłbym z neta zcrackowaną grę razem z DLC i wypalił na płytę. Jednak nie wiem jak to odbywa się na konsolach. Nie wiem też dlaczego nie działa na angielskiej. Powinno, bo LoTSB i Arrival nie ma po polsku.
I co ze spolszczeniem? Te dodatki posiadają tylko nieoficjalne.

PostNapisane: 26 mar 2013, 00:30 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Tintai napisał(a):
Nie mam Xboxa, ale ja bym próbował obejść to nie do końca legalnie. To znaczy ściągnąłbym z neta zcrackowaną grę razem z DLC i wypalił na płytę. Jednak nie wiem jak to odbywa się na konsolach.

Na konsolach to nie takie proste. Zresztą nie chcę nic piracić. Nawet jeśli i tak mam oryginała.

Cytuj:
I co ze spolszczeniem? Te dodatki posiadają tylko nieoficjalne.

O ile mi wiadomo, na wersję konsolową nie ma żadnych spolszczeń. Zresztą nie są mi one do niczego potrzebne tak naprawdę. Po prostu chciałbym mieć te DLC. Co prawda jako totalny maniak trylogii mam te DLC już na PC, ale zależy mi, żeby mieć je też na konsoli. ;)

PostNapisane: 26 mar 2013, 10:50 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Hm, a jak w ogóle wygląda ich ściąganie na Xboxie? Bo jeśli też robi się to przez social BW (nie wiem, czy konsola ma przeglądarkę internetową), to może po prostu spróbuj w prawym dolnym rogu zmienić język strony na angielski? Tak się obchodziło niemożność ściągnięcia LotSB i Arrivala.

PostNapisane: 26 mar 2013, 11:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Zuuuupełnie inaczej. :)
Wszystko jest zunifikowane z głównym menu xboxowym. Przy nazwie każdej gry masz możliwe trailery, patche, dodatki, kompozycje graficzne itd. dostępne do pobrania. Klikasz i pobierasz. W Mass Effect 2 i 3 można też to robić poprzez grę, z tym że w 3 i tak odsyła Cię do okienka konsolowego. Tylko 2 ma swoje własne menu z listą DLC. I tutaj jedna ciekawa rzecz: dopiero teraz zauważyłem, że na tej liście w grze (ME2) są wypisane wszystkie istniejące dodatki - po prostu przy próbie pobrania trzech wcześniej wymienionych wyświetla się enigmatyczna informacja o niedostępności - z kolei jeśli wejdzie się w dodatki poprzez główne menu konsolowe (bez uruchamiania gry), to wówczas nie ma na liście w ogóle Shadow Brokera, Arrival i Genesis. Czyli chyba jednak faktycznie spóźniłem się i nie ma już możliwości zagrać w to na konsoli...

PostNapisane: 26 mar 2013, 13:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Na Xboxa te dodatki nie są niedostępne dla Polski, ale zmiana lokalizacji konsoli na inny kraj powinna pomóc chyba, że zmieniłaś też na kraj dla, którego dodatki są niedostępne np. na Czechy. Xboxa nie mam, ale z tego pamiętam to osoby, które te dodatki na tej konsoli miały zlokalizowały właśnie konsolę na inne kraj WB lub USA.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 26 mar 2013, 14:53 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jak już mówiłem, czytałem o tym sposobie. Zmieniłem lokalizację na UK, potem na USA, i w żadnym wypadku to nie podziałało...

PostNapisane: 26 mar 2013, 15:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Czytałeś ten wątek? Z tego co zrozumiałem musisz mieć xbox live'a zarejestrowanego np. w UK.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 26 mar 2013, 16:50 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie wiem. Każdy podaje inne rozwiązanie i wygląda na to, że każde u kogoś działa. Albo kupno wersji angielskiej gry, albo zmiana języka, albo zmiana lokalizacji. Ja wiem jedynie, że u mnie każdy sposób zawodzi...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]