Teraz jest 29 lis 2020, 18:42

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ktore DLC nie instalowac?
PostNapisane: 08 kwi 2013, 20:51 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Przesadzasz, ME2 może jest z punkty widzenia samych walk strzelanką, ale jakieś 60% tej gry nadal stanowią dialogi, eksploracja i różne inne fajne rzeczy do roboty, np. rozwijanie technologii na statku, moim zdaniem o wiele ciekawszy system niż zagmatwany ekwipunek z ME1. W dodatku samo zbieranie i kupowanie itemów w ME1 było słabe, raz że nie czułem, że strzelam nową pukawką, to dwa nie kupowało się nowych bronii, tylko te same bronie z innymi cyferkami.

Poza tym nie wiem, jak to robisz, że tak gładko ci idzie na Szaleńcu przy pierwszym przejściu ME2, może to o to chodzi (brak wyzwań)? Zresztą od kiedy ME2 przypomina CoD-a, poza regenerującym się życiem (które jest teraz w prawie każdej grze, nawet w Skyrim)?

PostNapisane: 08 kwi 2013, 21:09 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra jest fajna, nie mialbym zadnych zarzutow jezeli zaczalbym od dwojki i nigdzie nie pisalo, ze to ma crpg cos wspolnego.

Wydaje mi sie, ze dla kogos kto gra w strzelanki online, to zaden poziom trudnosci w grach single nie jest problemem.

PostNapisane: 09 kwi 2013, 13:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
nograv napisał(a):
Gra jest fajna, nie mialbym zadnych zarzutow jezeli zaczalbym od dwojki i nigdzie nie pisalo, ze to ma crpg cos wspolnego.

Ależ to ma bardzo dużo wspólnego z crpg-dialogi, postacie, fabuła, rozwój postaci, możliwość wczucia się w bohatera i wybory. Tak naprawdę jedyną różnicą jest walka postawiona bardziej na akcję, niż cyferki itp. Zresztą dlatego to jest action-rpg :)

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 09 kwi 2013, 20:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

No dobra, pogralem dluzej i gra ma wiecej wspolnego z arpg niz mi sie wydawalo na poczatku. Mozna wicec ta kwestie zamknac.

Dostalem tez niezly wycisk przy odbijaniu Garusa. Nie wiedzialem, ze trzeba tak oszczedzac amunicje i zmarnowalem ja na te roboty przy 1 falach. Na najwyzszym poziomie trudnosci walka jest bardzo taktyczna i wymusza korzystanie z wszelkiego dostepnego arsenalu i umiejetnosci druzyny.

I tradycyjnie sie dopieprze do czegos. Myslalem, ze z czsem sie przyzwyczaje i nic nie pisalem, ale niestety. Polski dubbing Sheparda w ME2 jes tragiczny (w me1 byl bardzo dobry). Glos nie pasuje do postaci, a emocje w nim jak lektorze Iwona.

PostNapisane: 09 kwi 2013, 21:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Dlatego polecam Ci (podobnie jak lwia część forumowiczów) pogrzebanie z plikami i zmianę na oryginalny dubbing z polskimi napisami. Raz, że głosy są lepsze (szczególnie Sheparda), to dwa w ME3 i tak nie ma polskiego dubbingu, więc będziesz mógł się wcześniej przyzwyczaić do oryginalnych głosów ;)

PostNapisane: 10 kwi 2013, 14:51 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Kontrolnie sobie sprawdze wersje angielska. Wiekszosc glosow jest imo bardzo dobra. Niektore oglosy sa wrecz kuriozalne jak ten krasnoludzki okrzyk Jacoba "wrrogowie poookonani", ale jednoczesnie swietne :). W ME1 szwankowal torche dubbing zenskich postaci . W dwojce nie trawie tylko Sheparda poki co, ale narazie jestem na poczatku gry wiec za bardzo nie moge sie wypowiadac. Natimiast bardzo spodobal mi sie dubbing Arii z Omegi, w sumie ogolnie swietna postac i szkod, ze nie ma z nia romasu (?).

PostNapisane: 12 kwi 2013, 14:27 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin.
Za to w 3 cię polubi :)

Origin: michaledek

PostNapisane: 12 kwi 2013, 14:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gram wlasnie w dlc LotSB. Zgadzam sie, ze dubbing w wersji eng jest swietny.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2