Teraz jest 04 gru 2020, 14:19

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 8   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Shadow Broker i Arrival
PostNapisane: 06 sie 2013, 13:47 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 1, 2, 3 Left 4 Dead 2. Need for Speed i wszystko co nie jest nudną strategią
@Jose
Każdy człowiek to inna historia - nie można podejrzewać kogoś o piractwo tylko dla tego, że u mnie chodzi a u Ciebie nie. A skoro DLC się uruchamiają tylko uszkadzają się pliki to nie jest niczyja wina. Gdyby każdego uwalić na zasadzie - nie chodzi - PIRAT to by żaden wydawca sobie tyłka nie zawracał optymalizacją a tym bardziej robieniem patchy.

@DarthEagle
Nie jestem ekspertem i nie chcę się wymądrzać - ale wydaje mi się, że problem leży w złośliwej deautoryzacji dodatku - w momencie crasha. Bo gdy DLC się dezaktywuje - zapis odwołuje się do lokalizacji, która w podstawowej wersji gry nie istnieje. Tak jakby wczytywać grę z ukończonym DLC na czystej wersji gry i się dziwić - czemu na przykład Zaeed'a nie ma przecież go rekrutowałem - po prostu gra wtedy gubi pliki - są ale dla gry ich nie ma. Ja to przynajmniej tak rozumiem - tak jak mówiłem nie jestem ekspertem.

Good evening ladies and gentelmen. Tonight's performance is brought to you by random acts of violence
To twoja wina, że pijesz za mało WINA!

PostNapisane: 06 sie 2013, 15:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
PaVel1224 napisał(a):
@Jose
Każdy człowiek to inna historia - nie można podejrzewać kogoś o piractwo tylko dla tego, że u mnie chodzi a u Ciebie nie. A skoro DLC się uruchamiają tylko uszkadzają się pliki to nie jest niczyja wina. Gdyby każdego uwalić na zasadzie - nie chodzi - PIRAT to by żaden wydawca sobie tyłka nie zawracał optymalizacją a tym bardziej robieniem patchy.

A tobie co? Wciągałeś coś dzisiaj? Kogo ja niby podejrzewam o piractwo? Zapytałem po prostu, zainteresowani nie odpowiedzieli i ok, koniec dyskusji, a Ty odkopujesz po tygodniu i się czepiasz?

A po co tyle nerwów? /Vadi

Obrazek

PostNapisane: 06 sie 2013, 17:52 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 1, 2, 3 Left 4 Dead 2. Need for Speed i wszystko co nie jest nudną strategią
Jose napisał(a):
Zapytam wprost - macie aby na pewno oryginalne gry i dodatki? ^^ Dziwię się dlatego, że ja nigdy (dosłownie) nie miałem absolutnie żadnych.

Nie chciałem cytować - ale chyba muszę skoro nie pamiętasz co piszesz. Raczej mi nie powiesz, że to pytanie nie jest o piractwo.
Poza tym tydzień jeszcze nie minął i nie chciałem Cię broń Boże obrazić - po prostu przestrzegam przed dzieleniem ludzi na piratów i uczciwych - bo sam pewnie nie jesteś święty.

Good evening ladies and gentelmen. Tonight's performance is brought to you by random acts of violence

PostNapisane: 06 sie 2013, 18:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
PaVel1224 napisał(a):
Jose napisał(a):
Zapytam wprost - macie aby na pewno oryginalne gry i dodatki? ^^ Dziwię się dlatego, że ja nigdy (dosłownie) nie miałem absolutnie żadnych.

Nie chciałem cytować - ale chyba muszę skoro nie pamiętasz co piszesz. Raczej mi nie powiesz, że to pytanie nie jest o piractwo.
Poza tym tydzień jeszcze nie minął i nie chciałem Cię broń Boże obrazić - po prostu przestrzegam przed dzieleniem ludzi na piratów i uczciwych - bo sam pewnie nie jesteś święty.

No to szkoda, że nie zacytowałeś całości, tylko wyrwałeś dokładnie to, co Tobie pasowało. Mieliśmy tu przypadek osoby która po zainstalowaniu angielskiej wersji dodatku wgrała polskie napisy i przestało działać, dlatego zapytałem. Ale widać nie zrozumiałeś, trudno.

Obrazek

PostNapisane: 06 sie 2013, 19:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

5 postów już ciągnie się bez potrzeby, nie na temat. Zakończcie dyskusję.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 07 sie 2013, 11:55 
Adept analogów
Adept analogów

Ok - ja już kończę. Co złego to nie ja.

PostNapisane: 13 lut 2015, 12:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

U mnie problem z LotSB polegał na tym, że ME2 było podpięte pod Origin. Odinsalowałam grę, zainstalowałam ponownie nie podpinając pod Origin i gierka śmiga. A to DLC warte było tego trudu-WYBORNE :)

Idealizm pragmatyczny w Mass Effect
Nazywam się Milijon - czyli Legion w Mass Effect

PostNapisane: 08 lut 2016, 18:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Guild Wars 2 , Warframe
Gram mając steamowe Mass Effect 2 i DLC z Origin, namęczyłam się jak głupek ze spolszczeniem i ściąganiem DLC, ale od odpalenia do samego końca nie miałam żadnych problemów :)
Lair mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, od samego początku wartka akcja, bardzo mi się podobała postać Teli Vasir :D szkoda, że za długo nie pożyła. Turlałam się ze śmiechu podczas samochodowego pościgu :D Liara wrzeszczy a Shepard ma radochę.
Ogółem, to trochę zblazowana Shepard jest w dodatku :D Fajnie to kontrastuje ze śmiertelnie poważną Liara. -> Sam statek Handlarza bardzo fajny, jednakże trochę rozczarowała mnie dość krótka rozgrywka na nim. Za to terminale wynagrodziły mi wszystko :3 akta człońków załogi są ekstra, szczególnie te Mordina i dotyczące kloacznych wyzwisk między nim a Kirrahe. No i nagrania z kamer.... Jacob trzaskający brzuszki, dziennikarka obrywająca od wszystkich, Anderson dający w mordę Udinie i Udina z prostytutkami..... :D

Również Arrival pozytywnie mnie zaskoczył, na początku zapowiadało się nudno, jednak od momentu przybycia na asteroidę jest coraz ciekawiej, Nie powiem w paru momentach zrobiło mi się mocno nieswojo (gadająca część żniwiarza, następnie ta dziwna muzyczka przy przebudzeniu Shepard). Najważniejszą rzeczą jest to, że dość mocno mi się zmienił odbiór ME3 po przejściu Arrivala. Dużo rzeczy nabiera sensu, Shepard sama mówi, że niedługo stawi się przed sądem na Ziemii. Miło również było spotkać Hacketta.

Ogółem dość dużo kosztowały te DLC, jednak dla prawdziwego fana ME jest to pozycja obowiązkowa :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 8   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8