Teraz jest 22 paź 2019, 08:45

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2 bronie- która lepsza?
PostNapisane: 18 lut 2013, 20:53 
Casual
Casual

Hejka. I przy okazji witam, jestem nowy :D
Grając w Mass Effect 3 natknąłem się na 2 fajne (moim zdaniem) bronie. Pierwsza to M96- Motyka, a druga to Phaeston. No i tak się zastanawiam która jest lepsza. Wiem, że Motyka może być dobra na opancerzone cele. Podoba mi się ta broń, wygląd, strzelanie, obrażenia, jednak ta szybkostrzelność jest dla mnie troszeczkę za mała. I jako iż gram szturmowcem mam (i tu zaraz będzie plus broni) jakby to powiedzieć lepsze opanowanie w niej. Odrzut może i jest, ale chwilowy i po tym broń wraca do normalnego stanu.
Druga broń to Phaeston. Wygląd tej broni dla mnie jest świetny. Fajny karabin, dobre obrażenia , celność i... taa odrzut. Co do niego to mam większe niż w Motyce, i ,,opanowanie'' jej ponownie jest trochę dłuższe. Co tu dłużej pisać o nich w końcu nie o to głównie chodzi :D
Jak możecie to powiedzcie jakim karabinem (z tych dwóch) wam się najlepiej strzelało i czego. A jak można to jeszcze podajcie klasę :D
PS. Gram sobie tymi, chociaż mam miotacz cząsteczkowy od Protean, ale on jest dla mnie trochę za wypasiony :D Ale i tak często z niego korzystam.

Tytuł: Re: 2 bronie- która lepsza?
PostNapisane: 19 lut 2013, 11:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Zawsze możesz dać jako modyfikację stabilizator. Redukuje wtedy odrzut. Ewentualnie kupować pakiety arsenału. Jak wymaksujesz obie bronie to odrzut będzie mniejszy. Osobiście polecam Motykę, jak człowiek nabierze wprawy to może strzelać podobnie jak Phaeston, chociaż z drugiej strony Phaeston ma pojemniejszy magazynek, ale obrażenia Motyki wynagradzają tą wadę. Polecam jeszcze przetestować Błotniaka (jeśli masz). Co do klasy.... wszystko zależy od twoich preferencji i stylu gry. Jeśli chcesz zredukować odrzut to najlepiej grać turianami. Jak dobrze rozdasz punkty to wtedy nie musisz brać stabilizatora do żadnej z tych broni.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 22 mar 2013, 03:04 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: na serio kogoś to interesuje?
Poczekaj, aż trafisz na coś lepszego i zapomnij o tych zabawkach

Charles Saracino: Skoro oni chcą dopiąć swego używając broni, to dlaczego my nie możemy?
Urdnot Wrex: Bo mają większe spluwy?

PostNapisane: 22 mar 2013, 11:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Wszystko zależy od osobistych preferencji. Ok, może przechodzenie Szaleńca z Mścicielem w łapie jest trochę hardkorowym wyzwaniem :). Ostatnio jednak zacząłem grać w singla Strażnikiem na najwyższym poziomie trudności - właśnie ze wspomnianą przez JumperOne Motyką. Gra mi się świetnie, bo karabin rozwinięty na piąty poziom osiąga maksymalny bonus do odnawianych mocy, a to głównie na nich opieram się przy pokonywaniu przeciwników. Motyka idealnie spisuje się jako taki "dobijacz" wrogów z lichym paskiem życia.

PostNapisane: 22 mar 2013, 11:14 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Od kiedy w singlu mam strzelbę jad (na x wylewelowałem) szaleniec stał się spacerkiem. Chyba będe musiał zacząć używać innej zabawki, bo gra się za łatwo.

Charles Saracino: Skoro oni chcą dopiąć swego używając broni, to dlaczego my nie możemy?

PostNapisane: 22 mar 2013, 11:30 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Błotniak + Reegar i szaleniec nie groźny ;)

PostNapisane: 22 mar 2013, 11:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Z błotniakiem miałbym problem zwany amunicją. Z jadem nie ma takiego problemu. Poza tym nie wydaje mi się, żeby błotniak zdjął kosiarza na max 75 % magazynka (cały czas mam na myśli szaleńca)

PostNapisane: 22 mar 2013, 14:24 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Nie znajduję singlowego szaleństwa trudnym. To nie to, co w ME2, gdzie cała walka polegała na wychylaniu się time to time i oddaniu jednego strzału, zanim nas praktycznie zabito.

A co do pytania w temacie, przedkładam motykę nad fistona.

PostNapisane: 22 mar 2013, 14:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Szturmowiec to moja ulubiona klasa, w singlu na szaleńcu grałem mając tylko Wdowę, w multi często biegałem z Phaestonem ze względu na wagę i szybkostrzelność, która rekompensuje mniejsze obrażenia , teraz w multi głównie preferuję pistolety ciężkie ze względu na mniejszą wagę i lepsze obrażenia od karabinów(w szturmowcu odnawianie mocy to podstawa), moim ulubionym jest obecnie Oprawca, to takie połączenie snajperki z pistoletem, jest co prawda wolny ale jak już przywali to konkretnie.

orygin: pies3nski_PL

PostNapisane: 30 mar 2013, 04:26 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ME2, ME3, Diablo 3, CS:GO
spacer w singlu na szalencu to dac Garrusowi Tajfuna ;)

Co do tematu - narazie dostajesz jedne z pierwszych broni - nie ma sie co zastanawiac ktora grac bo jeszcze wiele ich zdobedziesz i nie raz zmienisz styl gry.

Ja osobiscie preferuje polautomatyki (motyka, szabla) - sa bdb na glowy a to moj styl gry. Wiec zasadniczo kieruj sie swoim skillem w celnosci - jesli latwo Ci przychodza "glowy" to inwestuj w polautomatyki lub wolne ale mocne snajperki (modliszka, wdowa, pozniej czarna wdowa, oszczep) czy pistolety (kat, palladyn czy projektor). Jesli celnosc u Ciebie to drugorzedna sprawa - to wlasnie zajmij sie automatykami - szturmuwki - blotniak, tajfun. Pistolety - orzel czy snajperki Raptor, Indra

I nie ma co porownywac wartosci broni wzgledem multi czy singla - w kazdym trybie kazda bron innaczej sie spisuje :)

I na koniec - napewno po pewnym czasie zaczniesz odchodzic od brazow, srebra a zabierzesz sie za zlota, platyny - Niejedna bron ktora ktora uzywales na brazie, srebrze i wydalawala Ci sie gwiazdka z nieba - na zlocie czy platynie bedzie bezuzyteczna ;). No i mamy 6 klas postaci - kazda nastawiona jest na inny styl walki (obrazenia broni, obrazenia mocy, balans itd.) - wiec musisz tez pamietac aby kazdej postaci dac "dedykowana" bron bo np. zapakowanie Adepta "jak na wojne" ciezkim sprzetem mija sie z celem :)

AKTUALNY NICK ORIGIN: sh3v4_pl - ZAPRASZAM

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona