Teraz jest 23 lip 2019, 01:44

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Broń i pancerz kilka pytań
PostNapisane: 07 lut 2015, 20:47 
Adept analogów
Adept analogów

Gram żołnierzem, single player i mam dylemat odnośnie pancerza (noszę ten, który składamy sobie z kawałków):
Otóż czy jest sens używać części dodających bonusa do tarcz? Zauważyłem, iż nawet na normalu jedna seria i tarcz nie ma. Czy nie lepiej przykoksić obrażenia od broni?
I jeśli idzie o giwery:
Zamierzam w końcu przejść ME3 na szaleńcu (wyłącznie dla zdobycia osiągnięć, nigdy tego poziomu nie lubiłem bo co za sens gdy nawet zwykłego szeregowca cerberusa z błotniaka trza w łeb tłuc jak schabowego tłuczkiem iżby raczył umrzeć). Jaki karabin szturmowy polecacie? Szabla mi nie leży, błotniak (moje ulubione maleństwo) jakby nie dawał rady i ten koszmarnie mały zasób ammo, a zjawa straszny siewnik (w dwójce ulubiona broń).

Shepard: Jestem prosty chłopak ze wsi. Nie wierzę w kosmitów. Wierzę w czary i zabobony.

Tytuł: Re: Broń i pancerz kilka pytań
PostNapisane: 07 lut 2015, 21:20 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect (seria), AC, Skyrim, CoD, Gothic, Wiedźmin, Fallout 3, Dragon Age, Metro, itd
Nigdy nie przejmowałem się tarczami i wszystkie bonusy dawałem w obrażenia od broni i mocy, bo lubię zdrowo przywalić. %)
Odnośnie broni to całe ME2 i 3 przeszedłem z moją starą, dobrą Motyką z ulepszoną lufą i magazynkiem. Oraz zawsze używałem amunicji zapalającej. :)

Potrzebna mi armia! Albo dobra ekipa…

Obrazek

PostNapisane: 07 lut 2015, 21:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Trzeba grać tak jak się lubi i z tym co się lubi, ja tam grałem na szaleńcu szturmowcem z wdową i też było dobrze.

PostNapisane: 08 lut 2015, 01:05 
Casual
Casual

Gra w: Seria Mass Effect , Dragon Ejdż , Wiedżmin , TES V Skyrim , Mx vs. Atv Reflex, Neverwinter
Na szaleńca polecam coś z dużym zasobem ammo jak dla mnie najlepsza jest Zjawa (wygląd, magazynek , dobra na krótkie i średnie dystanse) ale faktycznie siewnik więc dobrze jest ją uzupełnić jakąś snajpą tu polecam Czarną wdowę (3 pociski , celność , obrażenia ). Co do pancerzy to ja przeważnie gram kompletem Armax arsenal (obrażenia od broni, amunicja) ale trzeba się przyzwyczaić do ciągłego przesiadywania za osłonami, a dzięki wzmocnionymi tarczami można sobie pozwolić na wystawienie głowy od czasu do czasu więc tak opłaca się. ;)

PostNapisane: 08 lut 2015, 11:07 
Adept analogów
Adept analogów

WidmoN7, tarcze wzmacniam kiedy tylko mogę na terminalu badawczym oraz w rozwoju postaci. A czy warto rezygnować w 6 poziomie mistrzostwa bojowego z 40% bonusa obrażeń od mocy amunicyjnej na rzecz 50pkt udźwigu? Wtedy można by pomyśleć o błotniaku z celownikiem termo na daleko i jakiś shotgun (warto brać strzelbę gethów?) na blisko.

Shepard: Jestem prosty chłopak ze wsi. Nie wierzę w kosmitów. Wierzę w czary i zabobony.

PostNapisane: 08 lut 2015, 12:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Ja powiem tak: ilu graczy, tyle taktyk ;) Każdy ma swój własny styl. Oczywiście fajnie jest pytać innych graczy o pomoc, ale polecam własne eksperymenty. Styl innego gracza nie zawsze pasuje do naszego.
Ja tam nawet na szaleńcu latałam z motyką i walecznym bodajże. Jakiś dużych problemów nie miałam. Odpowiednie dobranie towarzyszy wraz z odpowiednimi mocami na odpowiednich wrogów i samemu moża urządzić rzeź :D

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 08 lut 2015, 17:29 
Casual
Casual

Gra w: Seria Mass Effect , Dragon Ejdż , Wiedżmin , TES V Skyrim , Mx vs. Atv Reflex, Neverwinter
Dokładniej jest to 10 % obr. od broni i 40% od amunicji -- 50% udźwig ja wolę obrażenia :P Błotniak wydaje mi się i tak ma fajną celność a ze strzelb oprócz tej plazmatycznej gethów fajne też są N7 krzyżowiec , m-11 upiór czy claymore no i trochę przepakowany karabinek reegar.

PostNapisane: 08 lut 2015, 18:47 
Adept analogów
Adept analogów

Po prostu nie chcę odwalić lipy, a zależy mi na bonusie minimum 170% do odnawiania mocy. Na razie mam błotniaka + karzyciel -90 wagi + strzelbę piranię -14 wagi i obaczymy co z tego wyjdzie. A do błotniaka przyczepiam celownik termo + ciężka lufa bo można widzieć i strzelać przez ściany i dym.
A karabinek reegar hmm... nigdy nie brałem, wg statystyk ma zerową celność i obrażenia też niezbyt zachęcające, chyba, że czegoś nie wiem:P

PostNapisane: 08 lut 2015, 19:13 
Casual
Casual

Celownik termo właśnie zwiększa wagę broni a karabinek reegar może i nie ma celności ale jak się podejdzie blisko to miazga :D

PostNapisane: 08 lut 2015, 20:42 
Adept analogów
Adept analogów

Z tą wagą to dziwnie jakoś. W strzelbach, pistoletach faktycznie zwiększa, ale przy karabinach, nie. Przykładowo mam np. 160% na gołym, po dorzuceniu ciężkiej lufy i termowizji nadal jest 160%.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]