Teraz jest 22 paź 2019, 09:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 20   [ Posty: 193 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Najlepsza broń w ME3
PostNapisane: 20 lip 2012, 22:14 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME-trylogia, CoD, KotOR
W multi grałem dawno temu i nie jestem na bierząco. Muszę do niego wrócić. Natomiast jeśli chodzi o singla to dla żołnierza nie ma niczego lepszego niż mściciel V z zespołową amunicją zapalającą. Brutala jedzie się jak kanibala ;p, a kanibala jeszcze łatwiej xD . Ze snajperek to czarna wdowa V wiadomo. Garrus cały czas jest w nią wyposażony+ma premię do snajperek. Kozak :D.

PostNapisane: 21 lip 2012, 11:28 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter
Ulepszenia są do X.

PostNapisane: 23 lip 2012, 19:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3
Dobra , zmiana zdania Tajfun X , zapalająca amunicja i większy magazynek robi RZEŹNIE od teraz to moja nowa ulubiona zabawka :) Banshy , Duszki , Prajmy i Robociki sczeszczcie się , Brutki teraz padają jak zombiaki :P

PostNapisane: 06 wrz 2012, 23:36 
Casual
Casual

AirmasterPL napisał(a):
Dobra , zmiana zdania Tajfun X , zapalająca amunicja i większy magazynek robi RZEŹNIE od teraz to moja nowa ulubiona zabawka :) Banshy , Duszki , Prajmy i Robociki sczeszczcie się , Brutki teraz padają jak zombiaki :P

Witam !
Wybaczcie za odgrzanego kotleta ale z jaką klasą używasz tej broni AirmasterPL?

PostNapisane: 07 wrz 2012, 13:00 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Niszczyciel jest najlepszy pod w/w karabinek. Dlaczego? Ano w trybie pustoszyciela ma premię do szybkostrzelności , amunicji i celności. Do tego ten karabin nieźle psuje cooldown umiejętności.

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

PostNapisane: 15 wrz 2012, 15:14 
Adept analogów
Adept analogów

To jest oczywiscie zalezne jaka klasa w danym momencie gram.
Na platyne przewaznie zabieram zolnierza z Motyka na max,premia do obrazen i dodatkowy magazynek i pakuje przebijajaca amunicje. W polaczeniu z Adrenalina wychodzi nawet b.dobrze:).
Jednak moja ulubiona klasa jest Cien N7, daje mu do reki albo Phaestona ze wzmacniaczem do walki wrecz lub Orla, szkoda ze ten pistolet mam na 1 lvl, uwazam ze jest po prostu swietny dla mojego walczacego wrecz Cienia. Czasem zdarza sie ze przez 2,3 fale nie wystrzele jednego pocisku a punktowo jestem przewaznie w czolowce.
Kolejna bronia ktora chcialbym miec na wyzszym poziomie niz 1 jest k. snajperski Waleczny. Przy wprawnym oku po prostu rewelacja, moim zdaniem lepszy od Cz. Wdowy i Wdowy ze wzgledu na szybkostrzelnosc, chociaz obrazeniami troche odstaje;). Jednak poki co ze snajperek biore w 90% Wdowe a w pozostalych 10% na zmiane Walecznego z Oszczepem.
Gdy gram Furia N-7 to przewaznie z Huraganem na przemian z Orlem..i to chyba tyle,
pozostaly jeszcze strzelby, wiec z nimi jest roznie, zalezy na ktora mam nastroj, bo przeciez tak naprawde to nie bron tak naprawde pokonuje wrogow, ale to jak gramy i sie ruszamy po mapie:)

PostNapisane: 23 wrz 2012, 16:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 1,2,3, Battlefield 3,4, rzadko w MineCraft
Ja do burzyciela biorę reegara do niszczenia tarcz i barier i tajfuna, jako broń główną ( w multi ), a w singlu? Przepis na mordor:
Żołnierz + skok adrenaliny + czarna wdowa + headshoty = rzeźnia, której nic nie przetrwa...

Myślę, że z życiem jest tak, jak z budowlą LEGO. Jeśli brakuje jednego elementu, nie można jej skończyć. Tak samo jest życiem - jeśli czegoś nam brakuje, nie jesteśmy szczęśliwi.

PostNapisane: 23 wrz 2012, 18:08 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Moje 4 bronie zależnie od klasy
-Tajfun tylko dla niszczyciela/genialny rof/obrażenia
-Waleczny- szpieg salarianski/szybszy niż cz wdowa a jednym magiem można roznieść prawie wszystko
-harrier/błotniak- inżynierowie/ taki celniejszy tajfun z mini magiem ale nie psuje cool downa jak on
-plazmówka gethów- szpieg gethów. 2 w jednym albo nawet niezła snajperka albo strzelba

PostNapisane: 24 wrz 2012, 17:47 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Fallout, Afterfall, Metro2033, Skyrim, Dragon Age, Mass Effect, Wiedźmin, Cities in Motion
Ja się nie rozstaję z moją Indrą IX. Staty prawie jak Błotniak, ale celność na odległość snajperki i olbrzymi magazynek. Do tego albo dopalacz na samą snajperkę V albo mieszanka snajpka + moce technologiczne V (szczególnie dla Paladyna) i nie ma mocnych. Dla postaci gdzie moc nie gra roli (Niszczyciel, Burzyciel) mały słodki dodatek w postaci Radzia (Reegar) na bliskie odległości dla coci Bansi jak mi się zgliczuje przed nosem.

Obrazek

PostNapisane: 24 wrz 2012, 17:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jest sens do tajfunu wsadzać modyfikację na przebijanie ? Jak praktycznie Tajfun ma taki odrzut, że stróże Cerberusa szybko padają ?

Co do broni, to ja sobie cenie osobiście o dziwo inaczej niż większość. Groma, bo nie dość że duży magazynek, to jeszcze konkretna siła ognia, szarańcza jest gorsza w tej kwestii, a Huragan też dobry, ale odrzut za duży...

Z snajperek, to cenię sobie Wdowę i Czarną Wdowę, ale ta druga jest o wiele lepsza.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 20   [ Posty: 193 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona