Teraz jest 19 paź 2019, 04:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: czarna wdowa - multiplayer
PostNapisane: 30 kwi 2012, 13:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
snip88 napisał(a):
IMO wdowa (czarna czy biała) ma rację bytu tylko w dobrze dobranej drużynie, gdzie pozostali członkowie będą osłaniać snajpera. Jest tak ciężka, że jeżeli chce się wchodzić odpowiednio często w kamuflaż, można mieć tylko to żelastwo :) A nie muszę chyba mówić że Infiltrator to nie najlepsza klasa do walki wręcz, kiedy akurat trzeba przeładować to działo ;)

Zupełnie nie masz racji. Kamuflaż (i każdą inną moc) masz do dyspozycji od razu po przeładowaniu broni, a przy czarnej wdowie wystarcza na trzy szybkie strzały, co jest nie do przecenienia na silniejszych wrogów. Jest to bez wątpienia najlepsza snajperka w grze , a zdanie może zmienię dopiero jak trafię w końcu walecznego, chociaż tak samo myślałem o szabli zanim mi wpadła, po przetestowaniu jednak zostałem przy motyce. Co do osłaniania snajpera przez team, to przeważnie jest odwrotnie, to ja swoją quarianką lub gethem z czarną wdową osłaniam członków drużyny podczas wyłaczania urządzeń, czy hackowania.

Obrazek

PostNapisane: 30 kwi 2012, 17:24 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Dragon Age ME3.2,1, M&B Warband, Wiedźmin1, 2
Ja gram teraz- od kiedy mi wpadł z paczki "widma" oszczepem. Kamuflaż włącza się zaraz po strzale. Jedynym warunkiem jest oddanie szybkiego strzału po wejściu w kamuflaż. Moc ta ładuje się tym dłużej, im dłużej w kamuflażu pozostajesz. Mój sposób na Behemota/Atlasa- camo+mina+strzał w "głowę"(Geth, Quarianin szpieg). Na srebrze- 1, góra dwie w/w kombinacje i Behemot lub atlas unicestwiony. Na złocie- od 2 do 3 takich zagrywek. Podobną kombinację można zastosować z Wdową. Oczywiście w przypadku Getha szpiega obowiązkowo "tryb Łowcy" i kamuflaż z perkami na obrażenia od broni snajperskiej- 6 poziom- dodatkowe obrażenia od karabinów snajperskich (w trybie łowcy też premia do obrażeń). Czarna Wdowa jest dobra tylko na wysokim poziomie- od siódmego, ze wzmacniaczem do snajperek i jakąś amunicją. Moim zdaniem na złoto czarna wdowa się słabo nadaje. Jako broń "ostatniej szansy" mam zawsze M-6 Kat X. Mimo, że ten zestaw broni daje mi -ileśtam do udźwigu, to stosując się do powyższych można strzelać w kamuflażu praktycznie co 3 sekundy.

PostNapisane: 01 maja 2012, 06:52 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ME 1 ,ME 2,ME 3 ,C 2,AC 2,AC R,AC B
nom wdowa wymiata :D

PostNapisane: 08 wrz 2013, 20:56 
Casual
Casual

Potrzebuje porady odnośnie czarnej wdowy. Jestem stosunkowo nowym graczem i mam zaledwie 120 N7 ale bardzo chciałbym dostać czarną wdowę. Większość broni mam na poziomie 1-4. Mam już wdowę II z ulepszonej paczki widma. Cały czas pakuje w tą paczkę i wypadły mi: błotniak, oszczep, wdowa, huragan i inne. Ale czy na pewno ładowanie w U.P.W. opłaca się na czarną wdowę? Moglibyście mi powiedzieć czy dobrze robię? I ile wy zbieraliście na czarną wdowę?
Liczę na szybką odpowiedź.

PostNapisane: 08 wrz 2013, 21:39 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3
Ostatnimi czasy u mnie to więcej z bardzo rzadkich broni wypadały ze zwykłych pakietów Widma. Najlepiej hurtowo kupować pakiety czyli nazbieraj przykładowo z milion kredytów. Wtedy są większe szanse, że trafi się m.in. Czarną Wdowę choć to zależy od szczęścia.

PostNapisane: 16 wrz 2013, 16:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Czarna Wdowa była pierwszą bronią N7, którą dostałem i zarazem ostatnią, którą wymaksowałem. Nie chcę Cię zniechęcać, ale imho gracze, którzy dopiero teraz zaczynają grę mają ogromnie utrudnione zadanie zdobycia wymarzonego ekwipunku. Ja np. przed ukazaniem się pierwszego dlc do multi miałem już wszystko na max, później polowałem wyłącznie na itemy z aktualnych dodatków. Zaczynając teraz, trzeba liczyć się z tym, że jest cała masa broni, postaci i złotych dodatków, które "walczą o miejsce w paczkach" z np. Czarną Wdową. Pozostaje wykazać się cierpliwością, grać tylko platyny, ewentualnie złota, kupować paczki arsenału w pakietach po minimum 15/20 szt. i liczyć na szczęście. Powodzenia :D

Obrazek

PostNapisane: 09 lis 2013, 22:07 
Casual
Casual

Jedni mówią że żeby dostać Czarną Wdowę należy kupować U.P.W. a inni że arsenału. Kupowanie w hurcie ma jakieś znaczenie? Czy mogę kupować paczkę po każdej platynie? Doradźcie mi proszę dokładnie co kupować. Poza tym jest ktoś chętny pograć ze mną?

PostNapisane: 09 lis 2013, 22:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ilu graczy, tyle teorii, a sklep swoje. Po wymaksowaniu złotych broni, w pakietach arsenału dostaje same szkolenia postaci, a czarne bronie stoją, nawet nie wszystkie jeszcze mam.

PostNapisane: 10 lis 2013, 00:47 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect, Dragon Age, Telltale, TSW, Titanfal, GW2, Fallout, Bioshock, Skyrim, Morrowin
Ja czarna wdowe dostalam dopiero po roku:)
Za to wypadaly mi inne bronie N7, ktore docenilam dopiero po czasie;)

PostNapisane: 10 lis 2013, 00:48 
Casual
Casual

A z czego ci wypadła?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 23 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona