Teraz jest 24 kwi 2019, 01:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: laleczka voodoo
PostNapisane: 30 kwi 2012, 18:46 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Dragon Age, Dragon Age 2, Mass Effect 1,2,3
hmm a wykonałeś zadanie z przodkami?

PostNapisane: 30 kwi 2012, 19:15 
Casual
Casual

Chani mówiła że zanim zrobisz laleczke, musisz dopilnować że Jim może bez problemu wejsc do świątyni. W obozie stacjonuje drugi pirat - niestety nie pamiętam jego imienia, ale siedzi na ławce obok tego ich kręgu. Musisz zrobić dla niego questa którego ci daję, i po zrobieniu jego Jim będzie mógł "wyruszyc na wyprawę do świątyni" czyli będziesz mógł zrobić laleczkę :P

PostNapisane: 01 maja 2012, 16:34 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Evils napisał(a):
Chani mówiła że zanim zrobisz laleczke, musisz dopilnować że Jim może bez problemu wejsc do świątyni. W obozie stacjonuje drugi pirat - niestety nie pamiętam jego imienia, ale siedzi na ławce obok tego ich kręgu. Musisz zrobić dla niego questa którego ci daję, i po zrobieniu jego Jim będzie mógł "wyruszyc na wyprawę do świątyni" czyli będziesz mógł zrobić laleczkę :P

Dzkięki, Evils

Faktycznie jak skończyć misje u Slicka z dostarczaniem składników Chani nauczy cie tworzenia leleczek :D

PostNapisane: 04 maja 2012, 13:50 
Casual
Casual

EDIT! okey mam w dzienniku misjie nie było słowa o tym że muszę nad rzekę wrócić i te złote samorodki pozbierać już mam dzia

u mnie nic nie pomogło wykonałem wszystkie misje dla Slicka to jest przyniosłem mu zioła 3/3, zbudowałem mu ten posążek bożka i jakieś 2 bryłki mu dałem (coś sykał że mało ale nie mam pojęcia o jakie bryłki chodzi) teraz tylko mówi "Spieprz to! A obłoże twojego fiuta skórkami od banana i zawołam goryle!" z kolei u Jima nie mam żadnych opcji dialogowych poza możliwością nauki a Chani wyskakuje z tym swoim "Nie trać czasu! Idź teraz!" pobrałem najnowszego patcha z poprawionymi dialogami i nic nawet misję od momentu rozmowy z tym pradawnym powtórzyłem bez rezultatów. Wie ktoś co począć zaznaczam że pirat i proszę odpuścić sobie komentarze kup oryginał

PostNapisane: 04 maja 2012, 14:40 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Może mu za mało bryłek, byłeś nad rzekom i rozmawiałeś z tą kobietą z miską co samorodki szuka ? ona ci powinna dać dla niego działkę.
Bo po opcji dialogowej widać że czegoś mu brakuje.

Zobacz jeszcze co w dzienniku misji pisze na temat tej misji.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2