Teraz jest 18 cze 2019, 23:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co dalej ?
PostNapisane: 04 maja 2012, 12:42 
Casual
Casual

Witam mam troche pytaj:
1.Gdzie znajduje sie 6 chmara gargulcow ? otoz zrobilem 5/6 i nie mam pojecia gdzie jest 6.
2.QUEST: Przeszukaj dobytek garci
Przeszukalem go i pisze ze musze powiedziec pati ze znalazlem dziennik garci lecz nie mam juz takich opcji dialogowych i nie wiem co dalej.(skarb garci juz dawno otworzylem, stalowobordy w zaswiatach powiedzial mi jak to zrobic_
3.Mam problem z questem : Przebiegły kapitan otoz chyba zrobielm juz wszystko co moglem na antiqui, w quescie pisze "Jesli zaniose zapasy na okret slayne bede mogl wyruszyc" lecz gdy podchodze do slayna on mowi tylko "wydostanmy sie stad " i nie wiem co dalej robic. Wszystkie questy jakie mialem juz zrobilem procz tych.

Z gory dziekuje za pomoc.

Tytuł: Re: Co dalej ?
PostNapisane: 04 maja 2012, 12:50 
Casual
Casual

z 3 pytaniem sobie poradziłem po prostu zapomniałem o beczkach z woda :)

PostNapisane: 04 maja 2012, 20:49 
Casual
Casual

1. Musisz na każdej wyspie zagadać do Edlrica. Również na wyspie zmarłych.

PostNapisane: 04 maja 2012, 21:00 
Casual
Casual

Troche by pomogło gdybyś napisał które wyspy masz już zaliczone jeśli chodzi o chmare, najlepiej płyń po kolei na każdą i pytaj Eldrica...

PostNapisane: 01 lip 2012, 23:30 
Casual
Casual

ja tez mam problem z chmara... 4/6 ukończone. wyspy odkryte to w. zlodzieji, ranqcostam, antiqua , wybrzeze ostrzy. eldric juz nic nie mowi.

mam tez problem z garcią. zrobilem zadanie dla typa z waielkiej rady (to zwiazane z biblioteka). i w dziennkiku mam napisane ze podarza za corridesem.

pozostale misje to skarby i przedmioty. nawet nie moge wysp odkrywac nowych...

PostNapisane: 02 lip 2012, 12:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

6 chmar to po kolei każda z wysp - łącznie z wyspą umarłych i calderą - tam nie ma gargulców, ale trzeba tam podpłynąć i porozmawiać z eldricem

PostNapisane: 15 lip 2012, 18:37 
Casual
Casual

Ten sam problem z chmarą, 5/6. Wystarczy iść dalej z wątkiem, aż nie odblokuje się Zatoka Marakajów, tam zalicza ostatnią część questa.

PostNapisane: 25 wrz 2013, 21:49 
Casual
Casual

Tak fajnie a co mam zrobic w przypadku gdy mam 5/6 wysp zaliczonych oficjalnie , a nie oficjalnie w dialogu zaliczone 6 wysp byłem na wyspie złodzieji , antique , tancoś tam Wybrzeżu marakajów, caldera, wuspa umarłycj i wyspa skarbów i wybrzeże ostrzy czy jakoś tak no i byłem we wszystkich miejscach:D no i co nie zaliczone bład podejrzewam ze jesy albo na antique albo na wyspie umarłych pierwsze dlatego ze popłynałem tam porozmawiałem z eldrickiem okazało sie że nie ma tam gragulców czy mi zaliczyło nie pamietam drugie to wyspa umarłych płyne tam i tekst eldrica powtarzajacy że on już uniknał smierci wiele razy i nie bedzie tego sprawdzał ale niestety nie wiem czy tam mi zaliczyło .. wkurzajacy bug , nie moge zadania zaliczyc.

Edit:
ROZWIAZAŁEM PROBLEM , czyli płyne jeszcze raz na wyspe umarłych gadam z elrickiem wyłaze na plaże wracam z powrotem pytam sie eldrica jeszcze raz i wtedy dialog sie konczy i zalicza zadanie , ufff....

Ps zapomniałbym bez właczonego zadania chamra czyli pokazanai miejscu na mapie ( czyli wyskakujesz na plaże ,włazisz na palze wyspy umarłych zaznaczasz w dzienniku połozenia na mapie samego zadanai chmara bez podpunktów i wtedy wracasz bo na inne sposoby które próbowałem wiele razy nie dawało rady

Na przyszłość edytuj posty zamiast pisać 2 z kolei.
WSW

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]