Teraz jest 22 sty 2019, 05:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z Nahele- Wyspa Umarłych
PostNapisane: 05 maja 2012, 17:11 
Casual
Casual

Wiem, że ktoś już miał ten problem, ale nikt mu nie pomógł. Otóż sprawa wygląda tak, że dotarłem na Wyspę Umarłych, mam przy sobie już 4 artefakty, więc zbliżam się do końcówki, a tu misja z przyzwaniem ducha Stalowobrodego. Jak dobrze wiecie, potrzeba uwolnić 3 duchy i mieć kapelusz Stalowobrodego. Kapelusz mam, 3 duchy też uwolniłem, coś mi tam dały (zabić potwora, otworzyć skrzynię, wygrać pojedynek) i idę do Nahele, a ona mi cały czas powtarza: "bla bla bla, ale chyba tylko na to zasługuję..." i nic! Nie mogę się dalej ruszyć z fabułą:/ Jako ciekawostkę podam tylko, że mam jeszcze misję z Kostuchem, tzn jest tam w Zaświatach jeszcze jeden duch, który daje ci misję Rozdarta Dusza, czy coś takiego. Musisz odnaleźć gościa w świecie "rzeczywistym" i go "poskładać z duszą". Odnalazłem go w tej osadzie Indian:D i pogadałem z nim. Jedyne co mam to quest, żeby go zamknąć, ale nie mam takiego poziomu zastraszenia (i mieć nie będę), a we wiosce nie ma chyba nikogo, kto może mi coś w tej sprawie pomóc:/ ... Jak wracam do tego ducha w Zaświatach, to nic się nie dzieje. Podsumowując mam 2 misje, których nie mogę tam wykonać. Inna sprawa, że myślałem, że może ta misja z Kostuchem ma powiązanie z tą drugą, ale kumpel już ją przeszedł a nawet Kostka nie spotkał...
HELP

Można zamknąć... Niestety ale z niewiadomych mi powodów, musiałem użyć cheata na wszystkie itemy, mimo że wcześniej miałem już tamte 3 i kapelusz (nic nie sprzedawałem z tego). Dopiero wtedy można pogadać z Nahele.

Tytuł: Re: Problem z Nahele- Wyspa Umarłych
PostNapisane: 05 maja 2012, 20:49 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen 2, Sniper Elite V2, Fallout NV
Co do tego kostucha to jeśli gadałeś z nim w wiosce indian to musisz iść do "alchemiczki" w tej wiosce i zrobić misję z jakąś tam potrawą, która musisz dać kostuchowi. Później bierzesz go ze sobą na statek, gadasz z nim i w zaświatach musisz tej "drugiej połowie" powiedzieć o białym szalu czy jakoś tak. ;)

PostNapisane: 07 maja 2012, 23:43 
Casual
Casual

Wita. Mam ten sam problem co kolega dwa posty wyzej. Co zrobić? Mam wszystko czego potrzebuje do zrobienia totemu czy czegos tam przez ta szamanke. Co prawda Nie mam kapelusza ale mam dziennik, klucz stalowobrodego. Potrzebuje kapelusza czy poradze sobie z zamym dziennikiem np? prosze o pomoc

PostNapisane: 08 maja 2012, 08:23 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen 2, Sniper Elite V2, Fallout NV
Musisz mieć kapelusz ponieważ szamanka potrzebuje kilku włosów stalowobrodego.

PostNapisane: 09 maja 2012, 21:05 
Casual
Casual

Spróbuj wrócić do Zatoki Marakajów, wykonać questa od tej indianki, zabrać ze sobą Kostucha, wykonać questa od niego i dopiero potem pogadać z Nahele.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]