Teraz jest 17 sty 2019, 00:01

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Risen 2- Osiągnięcia
PostNapisane: 03 wrz 2012, 10:35 
Casual
Casual

Witajcie.
Mam kilka pytań odnośnie osiągnięć. Może już kilku z was sobie z tym poradziło:
- Kopacz- 50 skarbów i pytanie czy to wejdzie kiedy będę przechodził grę któryś raz z rzędu, czy muszę mieć dodatek Wyspa Skarbów? Bo przechodzę już 2 raz i na razie nie weszło.
- Krezus- 300 000 szt. złota. Znacie jakieś dobre sposoby na dorobienie się tej fortuny? Grę ukończyłem z 126 tys. a jeszcze sporo brakuje. Wiem o bugu z Ostrzałem Floty i Papugą, ale to potrwa wieki. A z tego co wiem to skarby nie odradzają się, w przeciwieństwie do potworów.

Pozdrowienia dla Braci Piratów! :p1:

Tytuł: Re: Risen 2- Osiągnięcia
PostNapisane: 03 wrz 2012, 13:12 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Ja przeszedłem grę 2x z Wyspą Skarbów, a osiągnięcia i tak nie mam. :P Choć podobno osiągnięcia wchodzą również wtedy, gdy będziemy grać "po raz któryś".

PostNapisane: 03 wrz 2012, 14:24 
Casual
Casual

Oby, bo inaczej np. Człowiek Renesansu byłby niewykonalny. Trzeba wyuczyć się wszystkich zdolności, a zależnie od frakcji możemy trenować voodo lub muszkiety.

PostNapisane: 03 wrz 2012, 15:00 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Niektóre osiągnięcia nie działają, jak dobrze pamiętam. Np. to z używaniem papugi. Nie wiem, jak z resztą. :P

PostNapisane: 03 wrz 2012, 16:04 
Casual
Casual

Czytałem, ale mi akurat wchodziły bez problemu. Tak samo czytałem o bugu z którąś z legendarnych broni, a udało mi się wykuć wszystkie. Grę kupiłem ponad tydzień temu, może po prostu została już dopracowana, a tylko wersje premierowe były niedorobione. Ale uwielbiam zdobywać wszystkie trofea na 100% i tym razem również łatwo się nie poddam.

PostNapisane: 03 wrz 2012, 17:16 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Ostatni patch był kilka dni po premierze i nic do tej pory się nie zmieniło. Ja żadnego buga z legendarnymi broniami nie miałem - wykułem wszystkie. Nie działa też np. osiągnięcie, żeby wykonać 250 questów. Jeśli ktoś przeszedł grę 2 razy, to raczej nie ma takiej możliwości, żeby tego osiągnięcia nie zdobył, a jakoś ja nie zdobyłem (mimo, że wykonałem wszystkie dostępne misje).

PostNapisane: 05 wrz 2012, 18:44 
Casual
Casual

witajcie mam problem z osiągnieciami za zdobycie całej wiedzy na temat broni białej ,reworwerów,Wytrzymałość','Cwaniactwo',Szaman voodoo,Człowiek renesansu, przechodząc gre miałem na maxa rozwinietą zdolnosci na temat broni białej i cwaniactwa a osiągniecia nie wpadły a pozostałe osiągniwcia mam odblokowane prosze o podpowiedz

PostNapisane: 06 wrz 2012, 08:27 
Casual
Casual

krzys1979 napisał(a):
witajcie mam problem z osiągnieciami za zdobycie całej wiedzy na temat broni białej ,reworwerów,Wytrzymałość','Cwaniactwo',Szaman voodoo,Człowiek renesansu, przechodząc gre miałem na maxa rozwinietą zdolnosci na temat broni białej i cwaniactwa a osiągniecia nie wpadły a pozostałe osiągniwcia mam odblokowane prosze o podpowiedz

Tylko, że w tych osiągnięciach nie musisz wyuczyć się wszystkich zdolności tylko dość do ostatniego poziomu. Jeśli dobrze pamiętam broń biała ma do 12 poziomu a pozostałe chyba do 11. Najlepiej po prostu zbierz sobie z 40-50 tys punktów chwały, zapisz i podwyższaj poziom atutu do końca i wtedy powinno wskoczyć. Potem tylko wczytaj zapis i przyznaj te punkty w inną zdolność i tak po kolei, a wskoczą ci wszystkie osiągnięcia. A co do Człowieka Renesansu sam próbuję zdobyć. Na razie mam wyuczone wszystkie z broni palnej i cwaniactwa. Ale jest jeszcze voodo, czyli trzeba przejść grę co najmniej 2 razy- dwoma frakcjami.

PostNapisane: 06 wrz 2012, 15:41 
Casual
Casual

dzieki alan_97alan zrobiłem tak jak napisałes i powpadały osiągniecia zostało mi jeszcze jedno osiągniecie Człowieka Renesansu do scalowania gry ty wczesniej pisałes ze masz problem z osiągnieciem kopacz ja to zrobiłem tak podchodziłem do skarbu zapisywałem save i odkopywałem skarb wysiagałem wszystko z kufra i odgrywałem swve i tak robiłem do momentu aż wskoczyło mi osiągniecie a gdy chodzi o osiągniecie krezus podeszłem do pierwszego lepszego sprzedawcy zapisałem save i sprzedawałem wszystko co miałem odgrywałem save i tak do wpadniecia osiągniecia

PostNapisane: 06 wrz 2012, 20:28 
Casual
Casual

krzys1979 napisał(a):
dzieki alan_97alan zrobiłem tak jak napisałes i powpadały osiągniecia zostało mi jeszcze jedno osiągniecie Człowieka Renesansu do scalowania gry ty wczesniej pisałes ze masz problem z osiągnieciem kopacz ja to zrobiłem tak podchodziłem do skarbu zapisywałem save i odkopywałem skarb wysiagałem wszystko z kufra i odgrywałem swve i tak robiłem do momentu aż wskoczyło mi osiągniecie a gdy chodzi o osiągniecie krezus podeszłem do pierwszego lepszego sprzedawcy zapisałem save i sprzedawałem wszystko co miałem odgrywałem save i tak do wpadniecia osiągniecia

Ciesze się, że podziałało. Chyba też spróbuje twojego sposobu, jak tylko znajdę trochę wolnego czasu, dzięki. A co do człowieka renesansu to zapewne trzeba "jedynie" zdobyć wszystkie dostępne w grze zdolności(w tym voodo i muszkiety), a co za tym idzie wydać trochę kasy i pkt. chwały. Powodzenia, zobaczymy komu pierwszemu wpadnie.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona