Teraz jest 15 lis 2018, 10:55

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dość gadania! - kiedy?
PostNapisane: 02 maja 2012, 01:41 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Witajcie.

Mam pytanie odnośnie umiejętności z nazwy tematu. Pozwala ona (teoretycznie) ustrzelić kogoś w trakcie dialogu. Jednak ukończyłem już grę i nigdy tego nie użyłem. Możecie napisać gdzie np. można to zrobić (podajcie proszę wyspę, nazwę npc itp.)

Tytuł: Re: Dość gadania! - kiedy?
PostNapisane: 02 maja 2012, 09:18 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pamiętasz tego kolesia co miałeś go ustrzelić na wyspie Marakai za to że uciekł? Mogłeś go odprowadzić z powrotem zamiast tego. Tam była ta opcja. Albo jak zabiłeś Slayne'a i szedłeś na jego statek to był koleś który blokował wejście nań.

PostNapisane: 03 maja 2012, 09:46 
Casual
Casual

Na wyspie z Wroną, robiąc zadanie dla Chani musimy oswobodzić jednego z tubylców z wieży inkwizycji. Po wykonaniu tego questa można pogadać ze strażnikiem tej wieży - wtedy też pojawia się opcja "dość gadania!".

PostNapisane: 03 maja 2012, 10:21 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

@Up
Właśnie też to wczoraj znalazłem (gram drugi raz ;P). Ale to jest trochę głupio zrobione - strzelamy komuś centralnie w łepetynę, a on nadal żyje -_- Czy nie mogli pozostawić nam wyboru (zabić lub nie) tak jak dawniej? Wygląda to dosyć głupio, bo PB zdecydowało za nas kogo uśmiercić a kogo nie, po co wywalili dobijanie...?

PostNapisane: 03 maja 2012, 17:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Samo Dość Gadania mnie zawiodło-myślałem że gdy strzelimy komuś z metra w głowę,to delikwent już nie wstanie i w iście pirackim stylu zejdzie z tego świata.A tu ? Dość Gadania,bach!,a delikwent tylko leży ogłuszony i zaraz wstaje,jakby nic się nie stało.Nie używałem już tej umiejętności,skoro daje ona tyle samo co zwykłe zbicie oponenta szablą.Chyba tylko parę razy mamy możliwość odstrzelenia gościa "tak naprawdę",czego osobiście nie używałem ,gdyż w tych przypadkach w których była taka możliwość,wolałem akurat oszczędzić i nie miałem serca, aby skracać komuś żywot.A jak komuś się należało odstrzelenie łba-pirat blokujący wejście na statek Slayne'a,gdy zabiliśmy kapitana-to Dość Gadania tylko go ogłuszalo....

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 09 sie 2012, 09:49 
Casual
Casual

Jednego daje się zabić. Pirata na wyspie skarbów, tego którego zabiera się po walce w zatoce Marakajów i zawozi na wyspę skarbów. On był kucharzem w Risen 1 w klasztorze w Caldarze.

PostNapisane: 10 sie 2012, 18:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Tak,pamiętam taką opcję w rozmowie z tym piratem,tylko że z niej nie skorzystałem,gdyż oszczędziłem tego osobnika i zostawiłem go na wyspie.Tak czy siak,Dość Gadania powinno być bardziej zabójcze niż "ogłuszające",więc podczas rozgrywki osobiście nie używam tej umiejętności,skoro daje prawie zawsze taki sam efekt, jak zwykłe pobicie.

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]