Teraz jest 13 lis 2018, 01:07

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: kilka pytań o rozwoju postaci
PostNapisane: 08 maja 2012, 18:45 
Casual
Casual

to mnie casual pocieszył . ja właśnie wykonuje zadania dla tubylców i mam jeszcze kilka pytań:
1 czy walki dzidom mogę nauczyć się do tego stopnia że będę robił fajne kombosy jak tubylcy, czy nauka walki dzidom zwiększa tylko obrażenia gdy nią rzucam?
2 co to są rytuały voodoo , czarna magia i kult śmierci ?bo uczę się tego i to nic nie daje?
3 wiem że można otwierać zamki jakimś zaklęciem , jak to zrobić i skąd wziąć takie zaklęcie?
4 może ktoś się wypowie na temat tych eliksirów co to podobno się nie pojawiają?
a co do ciebie piter to na wyspę zawsze możesz potem wrócić i wykonać te zadania , a cwaniactwa się ucz jeśli chcesz zostać złodziejem , bo jeśli zamierzasz się uczyć voodoo albo muszkietu to dobij do 4 poziomu i sobie odpuść

Tytuł: Re: kilka pytań o rozwoju postaci
PostNapisane: 08 maja 2012, 19:54 
Casual
Casual

grzeho14 napisał(a):
2 co to są rytuały voodoo , czarna magia i kult śmierci ?bo uczę się tego i to nic nie daje?

Poziom rytuałów wpływa na bonusy jakie dają ci mikstury tymczasowo podnoszące biegłości.
Czarna magia potrzebna jest do używania bereł - np. użycie na kimś (lub czymś) berła władzy wymaga odpowiedniego poziomu czarnej magii adekwatnym do siły przeciwnika.
Kult śmierci wpływa na moc klątw rzucanych przy pomocy laleczek voodoo.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3